Opinie o Amster-Rusztowania Robert Hebel w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amster-Rusztowania Robert Hebel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amster-Rusztowania Robert Hebel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amster-Rusztowania Robert Hebel w Gdynia

Dawid

Z mojej strony chciałbym pozdrowić Wojtka i życzyć samych sukcesów w tej Firmie, pogoda sprzyja więc niedługo wracamy na Dębki.

Dominik

Komentarze poniżej są conajmniej niepokojące. Tak bardzo słaba jest atmosfera ?

Wojtek

Nie bardzo rozumiem co dokładnie chciałeś przekazać swoją opinią na temat pracy w Amster. Możesz napisać konkrety i warunkach zatrudnienia i wynagrodzeniu?

Tomasz
@Wojtek

Ja też chciałbym dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy, a niewiele jest tych informacji na forum. Kilka miesięcy temu pracodawca szukał montera rusztowań. Wiesz może, czy to stanowisko jest nadal aktualne i można składać CV?

Rusztowaniowiec

Robert jesli firma nie istnieje to co się przejmujesz opiniami , mozesz nam to wyjaśnić???.Zostalo sprawdzone firma dziala wiec nie musisz się produkować. Wszyscy wiemy jak jest i kim jestescie(usunięte przez administratora)

Firma Amster-Rusztowania Robert Hebel w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Monter rusztowań Berlin Brandenburg blisko granicy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C

Tina

Sprzątałam w biurze 14 miesięcy temu i złego słowa o tej pracy nie napiszę

Marzena
@Tina

W takim razie to super! Tym chętniej teraz poznam Twoje zdanie odnośnie ogólnych warunków pracy w Amster-Rusztowania. Zaproponowano Ci tam od razu umowę o pracę, czy musiałaś najpierw pracować na okresie próbnym?

Zenek

Firma zamknięta od 1.5 roku stary temat, zamknęła się szybciej niż Hit Has

Marzena

Długo pracowałeś w Amster-Rusztowania Robert Hebel? Może od momentu Twojego odejścia od tego pracodawcy zaszły u niego jakieś istotne zmiany - jak myślisz? Czy ktoś jeszcze pracuje lub pracował w Amster-Rusztowania Robert Hebel? Co powiecie o pracy w tym miejscu?

Bogdan
@Marzena

Zmiany Marzena tacy ludzie się nie zmieniają co za czym idzie firmy też nie

Robert Hebel

Ciekawe a kiedy tam pracowałeś ? Firma jest zawieszona od 6 miesięcy dokładnie od 01 sierpnia 2018

Kaśka
@Marzena

Zawsze wypłaty uczciwe . Wyrozumiały szef . Najlepsza firma w jakiej pracowałem ;)

Sylwester

Firma już dawno zamknięta. Temat powinien być zamknięty, po co pisać o jakieś firmię którą od kilkunastu miesięcy nie działa ?

Kolega
@Sylwester

Pewien Pan bardzo zainteresowany Heblami nie posiada jeszcze tej wiadomości. On ich sprawami będzie żył do ostatnich swoich dni bo nie ma co robić. Ale jak widać nie jest na bieżąco ;) A Roberowi życzę powodzenia w nowej działalności, zmieniłeś branżę i dobrze

Ja tam złego słowa na Hebla nie powiem, wie ktoś kto jest nominowany w Big Brother?

Robiłem u niego w 2003 jest spoko.

Zenek

Ja pracuje tam dalej i nie narzekam

Jugol

W odpowiedź i ma Twoje pytanie nie mam pojęcia?.A po co mieszasz osoby które nic nie wiedzą o sprawie ,nie pracowały w Hit As ? Szukasz winnych? Nie tędy droga, ale próbuj (usunięte przez administratora) Już się nie mogę doczekać

Jarek S

Chyba ktoś firmę pomylił ;) i chyba wiem kto, ktoś kto nie ma co w życiu robić i najlepszym zajęciem jest niszczenie ludzi. (usunięte przez administratora)

Admin

Dzień dobry, kolejny raz przypominam aby nie pojawiały się tutaj wpisy nie dotyczące firmy AMSTER-RUSZTOWANIA . Forum to nie czat, proszę wypowiadać się tylko na temat danej firmy.

Jugol

(usunięte przez administratora) możesz nam udzielić informacji kiedy otrzymamy zaległe wynagrodzenia (usunięte przez administratora) Ja tylko chce swoje zarobione pieniądze. Proszę pomóż mi

Zostaw merytoryczną opinię o Amster-Rusztowania Robert Hebel - Gdynia

• Jak się pracuje w Amster-Rusztowania Robert Hebel?

Zobacz opinie na temat firmy Amster-Rusztowania Robert Hebel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amster-Rusztowania Robert Hebel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amster-Rusztowania Robert Hebel
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rymarska 10
    81-168 Gdynia