Opinie o Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca w Trzebnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca w Trzebnica

Ja to czekam teraz na jakąś bieżącą opinię oraz jej rozwinięcie względem atmosfery, jedna osoba pisała o tym, że może zdawać się ona nieszczera Ale z jakich przyczyn? W jaki sposób reagują na nią osoby nowe? Czy występują rotacje? Nikt nie próbuje na to wpłynąć? Ja chciałam się dowiedzieć czy asystentki są przyjmowane? Wiecie?

Agata M.

Z całego serca polecam placówkę dla dzieci. Również polecam pracę. Pracowałam i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera super. Pani Asia też wspaniała szefowa. Wiadomo bywają dni lepsze i gorsze ale to raczej normalne jak u każdego człowieka. Wynagrodzenie zawsze na czas. Komentarze niższej są kłamliwe jeżeli tak komuś nie pasuje ATMOSFERA to po co tam pracuje. Jeszcze raz z całego serca polecam placówkę dla dzieci jak i pracę. Pozdrawiam Agata M.

Ona
@Agata M.

To po co odchodziła, jak tak dobrze

AnyzrataK
@Agata M.

To nie jest " Była Pani Agatka z Koniczynki" Ktoś się pod nią podszywa.

@Agata M.

I właśnie przez tą ATMOSFERĘ ludzie się zwalniają. Co chwilę ktoś odchodzi, to jednak nie za dobrze świadczy o pracodawcy. Ale cóż, wystarczy posłuchać co ludzie mówią o tym miejscu, żeby przekonać się, ze nie jest tam wcale kolorowo.

@Agata M.

Pracowałam i Atmosfera Pani Agato jest koszmarna. Każda dziewczyna obgaduje każdą a Szefowa Koniczynki nie lepsza. Obgaduje do innych pracownic a później udaje święta. Chyba pracowała Pani w innym żłobku

Urszula
@Agata M.

Skoro pracowałaś w Koniczynce to mogłabyś mi napisać jak wyglądają zarobki? Czy pensja jest stała i złożona jedynie z podstawy czy w grę wchodzą również jakieś premie? Z iloma osobami pracuje się wspólnie na jednej zmianie?

Proszę przeczytac wszystkie opinie

Monika.O Nowy wpis
@Agata M.

Nie zgadzam się z Tą Opinią jest kłamliwa atmosfera w pracy jest (usunięte przez administratora)..każdy na każdego gada a najwięcej na Panią Asię co to ona nie robi na lewo.

Emil Nowy wpis

Czy są przyjmowane dzieci z autyzmem ?

Adam Nowy wpis

Jaki jest Catering w tej placówce ? Czy znajdzie się pasztetowa dieta dla mojego syna ? Mój syn uwielbia kanapki z pasztetem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jestem Rodzicem

Nie polecam, obgadują tylko Panią Joanne a same nic nie robią zamiast zajmować się dziečmi to chodzą i gadają jakie to Pani joanna przekręty robi wstyd Pani Joanna Bardzo fajna, tylko może trzeba wymienić kadre.

@Jestem Rodzicem

tak przy rodzicach te Panie miałyby tak robić? dawno już by takie coś przypadkiem nie wyszło i nie byłoby z tego tytułu jakiś konsekwencji? A któraś z Pań się co do tego odniesie? Jaką macie aktualnie atmosferę w takim razie jeśli o pracę chodzi?

Weronika

Tak to jest jak ludzie bez przygotowania i doświadczenia chcą prowadzić przedszkole. Wszystko odbywa się kosztem dzieci

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca?

Ona

Wypłata jest na koniec miesiąca zawsze w całości. Teraz na święta była rozbita. Jedyny plus w tej pracy to tylko to, że pieniądze na czas. Reszta to porażka. Pracownik traktowany jak śmieć. Pani dyrektor drze się cały czas. Na rozmowie tylko pozory stwarza. Długo tu nie zagoszcze

@Ona

Skoro pracujesz w tym niepublicznym przedszkolu to chciałbym w tym właśnie momencie zapytać Cię, ile dokładnie za pracę w tym miejscu można zarobić? Niepokojące jest to, co napisałaś o rzekomym słabym wynagrodzeniu, dlatego chętnie dowiem się, jak wynagrodzenie to wygląda. Podasz konkrety?

@Andrzej

2500 netto

Pani nauczyciel

Pani w okularach myśli że jest nauczycielką.Bardzo przemądrzała a koło nauczycielki nawet nie stala

Klient

Nie polecam dzieci ciagle chore w salach zimno panie ,,Nauczycielki" niekompetentne powinna zainteresować się inspekcja tą placówką

@Klient

Czy rodzic przypadkiem natychmiast by nie zainterweniował w takiej sytuacji zamiast po prostu pisać tego typu opinie? To nie jest podejrzane przypadkiem?

Olga

Pojawiło się kilka różnych opinii.. powiedzcie, czy warto tam aplikować na staż? Byłaby to moja pierwsza praca

Katarzyna zając
@Olga

Raczej nie...zważając na niepochlebne opinie

Anonimek

Nie polecam tej placówki. Atmosfera tragiczna. Przyjmowane są przeziębione, chore dzieci, co sprawia, że zaraz cała grupa jest chora plus kadra. W salach jest okropnie zimno - dzieci się trzęsą. Wszystko załatwiane jest w pośpiechu, krzykiem. Pracownik, który nie jest ulubieńcem szefowej ma zachrzaniać najlepiej cały czas i ledwo mieć czas na jedzenie, podczas gdy ulubienice są traktowane jak należy. Chamskie i nieodpowiednie odzywki ze strony szefowej są nieodłączną częścią pracy.. Praca za najniższą krajową bez możliwości podwyżek oczywiście. Stres jest na porządku dziennym. W obecności innych pracowników, czy rodziców, czy dzieci można zostać wyśmianym, okrzyczanym przez szefową. Pracownicy są traktowani jak pomiotła, a osoby, które wyrażają własne zdanie lub 'nie dają sobie wejść na głowę' ulubienicom szefowej, natychmiast dziwnym trafem pojawia się u nich po danym zdarzeniu w sali i ma pretensje. Jednym słowem - brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka i taktu. Również bezpodstawnie potrafi wlecieć dyscyplinarka jeśli ktoś nie ma już siły i chęci tam pracować i próbuje jak najszybciej się zwolnić. Psychiczna męka i fizyczna również. Jeżeli szanujesz się i znasz swoją godność i wartość to nie polecam tam pracy.

Jolka
@Anonimek

Co to za miejsce jest?! Aż niewiarygodne !!! Wstyd dla oświaty!

Tomki
@Anonimek

Ciekawa opinia zupełnie sprzeczna z moją :) To chyba pisała osoba która nie zna pani Asi albo chce mocno zaszkodzić kłamstwami. Jest wręcz przeciwnie , Pani Asia fakt jest szalona ale pozytywnie:) i dzieci ja lubią. Zawsze wymyśla mnóstwo kreatywnej zabawy , dzieci się nie nudzą, wycieczki np wykopki, zawody , konkursy ale też zabawy i imprezy. Nigdy nie było zimno ! Nawet jak były uchylone okna z przymusu bo dzieciaki szalały i nie szło wytrzymać.Nauczanie też wysoki poziom , mój pierwsze 3 klasy się nudził w szkole i powoli cofał. Przedszkolanki miały czas dla siebie i raczej nie były na sztywno przywiązane do krzesła.Widać było że atmosfera raczej luźna , duzo smiechu. Nie pracuje w przedszkolu , ale przez 6 lat miałem oko na nie :D..alee nie każdy nadaje się do pracy z dziećmi.

Patrycja

Nie polecam. Koszmarne warunki dla dzieci jak I dla pracowników. Nie ma przerw a jak jest kiedy dzieci mają drzemke i szefostwo wejdzie to zaraz pretensje ze każdy ma pracować nie ma czasu na przerwy. Meczarnia psychiczna. Zgrałyśmy się z dziewczynami stworzyliśmy fajna ekipę i usłyszałyśmy ze musi szefostwo rozwalić nasz Harem... wstyd dla powiatu taka palcówka. W sali zimno. Oszczędność na wszystkim nie polecam

P.D.
@Patrycja

Widzę, że osoba piszaca "w imieniu " bylych pracownic ma wiele do powiedzenia. Tylko szkoda, że nie ma tyle odwagi żeby podpisać się swoim prawdziwym imieniem.

@P.D.

Skąd stwierdzenie, że nie podpisuje się jak należy? Nie było tam nigdy żadnej Patrycji? Ale mimo to, dziewczyna pisze prawdę? Faktycznie jest to takie oszczędzanie dosłownie na wszystkim?

Wanda

Czy ta placówka jeszcze funkcjonuje? Czy jest ktoś zadowolony?

@Wanda

Po komentarzach można wywnioskować....że nikt nie jestem zadowolony....opinie przypuszczam ,że są bardzo szczere i adekwatne

Bartosz
@Monika

Przydałoby się jednak najświeższe zdanie pracowników. Bo ty jak rozumiem jesteś klientką? A jak Ty oceniasz to miejsce :p

Zdzisław

Siemaneczko. Myślę o zmianie roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Liczę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Trzebnicy. Prosze, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? W LM Wind codziennie zamawiałem przez SmartLunch obiadek - który na mnie czekał na przerwie.

AnyzrataK

Pracowałam kilka lat i odradzam każdej kobiecie pod każdym względem. Jeżeli chcecie mieć obrabianą dupę za plecami przez własną szefowa to tak polecam pracę w Koniczynce. Nigdy nie usłyszałam pochwał. Kierownictwo ma swoje ulubienice inne pracownice są traktowane przedmiotowo. Odejść z tej pracy jest ciężko za porozumieniem stron. Dysplinarka leci z góry. Kto mądry odejdzie kto głupiutki siedzi i się męczy psychicznie i narzeka na wynagrodzenie bo na podwyżke nie ma co liczyć. Zostanie się wyśmianym.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Katarzyna

Czy Pani uważa ,że jakiekolwiek przedszkole ma auta służbowe?

Ola

Pracowałam i nie polecam. NA początku wszystko jest piękne później męczarnia psychiczna i fizyczna. Wypłata najniższa krajowa. O podwyżkach nie ma mowy.

Szefowa nie daje podwyżek. Można przepracować kilka lat za najniższą krajową, a gdy pytałam o podwyżkę zostałam spławiona brakiem czasu.

Gracja
@Marta

A względem atmosfery panującej w pracy to jak?

...
@Gracja

Atmosfera tragiczna

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca - Trzebnica

• Jak się pracuje w Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca?

Przedszkole Niepubliczne Koniczynka Joanna Mszyca
  • Prusicka 24a