Opinie o Pineccy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pineccy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pineccy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pineccy Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Wypłata nie jest wypłacana od kilku miesięcy na czas. Nie polecam tego pracodawcy.

@Krzysztof ...

Pań na skupię jawnie (usunięte przez administratora) na rodzaju złomu ostatnio miałem posegregowany złom to aluminium felgi rowerowe itd policzył jako stal wstyd więcej mnie tam już nie zobaczą

Klient
@@Krzysztof ...

Ja też miałem przypadki w Bronisławiu, że panie mylą się w rodzaju złomu. Tam jest niby pan S.,który mówi jaki to rodzaj złomu ale na wydruku jest zupełnie co innego. Przykładowo przywozisz mosiądz i kwasówkę (stal nierdzewna) to panie liczą jako miedź i stal- żelazo mimo że pan S. powiedział jaki to rodzaj metalu.

Pracownik Nowy wpis

Wiecie może, czy w Pineccy Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@Krzysztof ...

Pineccy Nowy wpis
@@Krzysztof ...

Bardzo nam przykro, że odniósł Pan tak negatywne wrażenia. Wysortowane aluminium zostało wycenione w Pana rozliczeniu: odlew 5,40 zł / kg., żaluzje alumin. 1,7 zł / kg., puszka alum. 4,8 zł / kg. Są to aktualne ceny skupu aluminium w naszej firmie. Aluminium, które było posegregowane zostało prawidłowo wycenione. Koła rowerowe, które Pan przywiózł posiadały piasty i szprychy stalowe oraz rafkę aluminiową. Niestety jeżeli złom nie jest wysortowany, metale nierozdzielone, nie można ich przyjąć w cenie aluminium. Przepraszamy za nieporozumienie. Zespół Pineccy

Klient Nowy wpis
@@Krzysztof ...

Firma Pineccy Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Koordynator. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Placu w firmie Pineccy Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

No cóż. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Jeśli już ktoś zadecyduje to po kilku dniach zaczyna poszukiwania nowej pracy. Wyzysk i brak kultury jesli chodzi o pracowników. Jeśli chodzi o ochronę środowiska to zostawiam bez komentarza co się dzieje ... szczególnie w siedzibie szczura.

Jerzy

Może napisałbyś coś więcej? Na czym polega ten wyzysk i problemy z ochroną środowiska? Ktoś z pracowników rozmawiał na te tematy z przełożonymi i próbował rozwiązać te problemy?

On

Dokładnie tak zero szacunku do pracownika, wrabianie na każdym kroku i nagminne łamanie kodeksu pracy w głowie się nie mieści co ten święty po zawodówce ma w głowie

@On

Co by nie mówić to ten święty po zawodowce daje prace i płace kupie ludzi a jak ktos robi co do niego nalezy to jest ok

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Usługowo Handlowe Mikołaj Pinecki?

Romek

Ludzie są super tylko góra ma nierówno pod sufitem. Gdyby nie ludzie to już bym się zwolnił bo niestety to firma powinna zająć się Inspekcja pracy

Emilia
@Romek

Nic chyba nie stoi na przeszkodzie, żebyś sam to zgłosił skoro sugerujesz?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Usługowo Handlowe Mikołaj Pinecki?

incognito

To zależy od stanowiska. Proszę napisać czy chodzi o pracownika biurowego, operatora, klasyfikatora złomu, kierowcę ...a może pytanie dotyczy innego stanowiska ?

Polak

Pracuję w tej firmie i jakoś nie narzekam

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Usługowo Handlowe Mikołaj Pinecki? Oddzwaniają zawsze?

Fsd

Około 10 dni

Maria
@Fsd

O, a na jakie stanowisko szukał ostatnio p. Pinecki? Na koparkę? Chyba nie przez internet, bo nie mogę nic znaleźć, oprócz ogłoszenia dla placowego-zamiatacza sprzed sześciu lat. Jeżeli można teraz zadzwonić do tej firmy w sprawie wolnych miejsc dla operatorów, to chętnie się dowiem. Dziękuję!

incognito
@Maria

Witam, Tak, poszukujemy operatorów do Naszego zespołu. ' Proszę zadzwonić i umówić si na spotkanie. Tel. 600956804

Michu

Nawet Ukraińcy nie chcą pracować u Pana Mikołaja więc jak chcesz żeby cie zniszczył psychicznie to idź do firmy. Dla nich jest najważniejsze zniszczyć Pracownikow. A jak będziesz się zwalniać to kasy nie wypłaci. Poza tym wypłaty nie są na czas. Chodzisz i się prosisz o pieniądze. Radzę wszystkim normalnym omijac to miejsce.

Jolanta
@Michu

Hm, a jak często zdarzają się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń? Może to po prostu jakieś losowe sytuacje? I ile takie opóźnienie wynosi? Może parę dni, na które można przymknąć oko? :P

Aaaa

Witam jak wyglądają średnie zarobki w tej firmie na koparkach ile godz trzeba robić

Dobry pracownik
@Aaaa

Pracujesz 10godzin a zarabiasz jak za 8

Michu
@Aaaa

Zakaz chodzenia do domu. Szef wiecznie obrażony i wytrzasa się na wszystkich jak się coś popsuje. Brak mechanika, sam musisz sobie dać radę żeby robić.

Mateusz

Więcej jest plusów czy minusów ?

Filemon

Masakra! Zapłaciłam 790zł za tonę niby dobrego węgla, a dostałam zbiórki z całego roku. Wybrałam z tego (usunięte przez administratora) trochę dobrego węgla, porobilam zdjęcia więc mam dowód, i na pewno je gdzieś dalej wykorzystam. Jeszcze nigdy w życiu mnie nikt tak nie oszukał przy zakupie węgla jak wasz załadunku.

Mich
@Filemon

To firma gdzie (usunięte przez administratora) na węglu. Masakra .

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Usługowo Handlowe Mikołaj Pinecki na prywatną opiekę medyczną?

Dział Personalny

Prywatne pakiety medyczne przewidziane są w najbliżej przyszłości. Dział Personalny

Mich

Marzenie

Personalna

Bardzo nam przykro, że rekrutacyjna rozmowa telefoniczna została przez Pana tak źle odebrana. Służy ona m.in. sprawdzeniu czy sposób komunikacji pomiędzy Kandydatem i pracodawcą daje szansę na dobrą współpracę. Dobrze jeżeli brak porozumienia jest identyfikowany na wczesnym etapie rekrutacji, i tak jak w tym przypadku, nie angażuje niepotrzebnie większej ilości czasu żadnej ze stron. Życzymy Panu sukcesów w poszukiwaniu pracy w innych firmach. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby odmowy zatrudnienia były przez nas formułowane w bardziej pozytywny sposób. Dział HR

Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani w sprawie pracy, sorry ale myślałem, że rozmawiam z kimś albo po kilku głębszych albo z lekkim upośledzeniem. Podziękowałem za rozmowę mam nadzieje że Pani wyjdzie z nałogu. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pineccy Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Pineccy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pineccy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pineccy Sp. z o.o.?

Pineccy Sp. z o.o.
  • Brodowska 36