Opinie o Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk w Wróblew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk w Wróblew

Julka Nowy wpis

Hej. W ostatnim komentarzy jedna Pani przytoczyła usługę zrealizowaną w 2022 roku. a czy w 2024 także są świadczone? chłopak ma już wstępne doświadczenie w ociepleniach i jako ogólnobudowlany zatrudnienia będzie szukał. Osoby z mniejszym doświadczeniem są w ogóle przyjmowane?

Angelika Nowy wpis

Witam , Pan Krzysztof ocieplał mój dom w 2022 r , co prawda był poślizg z terminem , ale wykonał pracę solidnie i ładnie zgodnie z naszymi ustaleniami .

NIE POLECAM! 100 razy NIE!!! Zapłaciłam zaliczke 35tys w czerwcu 2022. Ani pienièdzy ani ocieplenia tylko frazesy że bedzie zrobione. Dom miał być ocieplony we wrześniu 2022. Jest kwiecień 2023 i ocieplenia brak. Naprawdę lepiej zastanowić się przed podpisaniem umowy z p. Krzysztofem. To może być strata dużych pieniędzy i walka w sàdzie. A trzeba przyznać że Pan Krztsztof wydaje się być miłym budzàcym zaufanie czlowiekiem. (usunięte przez administratora)

Beata
@Kasia

Cześć mam prośbę napisz do mnie u mnie z Panem Krzysztofem jest taki sam problem pieniadze wzięte do tej pory elewacja nie skonczona. (usunięte przez administratora) człowiek trzeba sprawę zgłosić do sądu.

Tomek Nowy wpis
@Kasia

Dzień dobry Mam pytanie czy skończył ten Pan Goszczyk ocieplenie budynku? Jestem w podobnej sytuacji w 2021 wziął zaliczkę i trochę pokleił tzn popapral coś na ścianach i jest rok 2024 Masakra.

Witam, to tak dla jasności, praca nie jest możliwa? Wróblew to po prostu okolica moja i mojego chłopaka, przeglądam okolice za potencjalnym Pracodawca dla niego. Teraz jak tak przeczytałam te opinie chociażby z lipca to nie wiem czy usługi w ogóle są jeszcze świadczone. Czy wiecie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Damian Grabs

Witam pan Krzysztof robił nam w tym roku zadaszenie tarasu drewno połączone z poliweglanem.Bylo troszkę poślizgu z terminem ale uważam że warto poczekać.Zadaszenie pięknie wykonane solidnie chłopaki sprzątają po sobie (usunięte przez administratora) wywiezione wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik a nie jakieś partactwo.Jestesmy bardzo zadowoleni.

@Damian Grabs

Szczęściarz albo kolega p. Goszczyka ???? dziwne ponieważ pan Krzysztof tłumaczył się złym stanem zdrowia i nie możnością wykonania zadatkowanej pracy jeszcze w maju, czerwcu - nie może dźwigać. Chyba, że sam p. Goszczyk wystawia sobie opinię. Przestrzegam wszystkich, przed współpracą a szczególnie dawaniem zaliczki.

My również daliśmy zaliczke na materiał panu Goszczykowi. Robota nie wykonana. Przekładanie terminu i ciagle ściemy. Udało sie kase odzyskać ale to była droga przez mekę. Nie polecam współpracy z KG na żadnym etapie budowy. Dla nas koszmar.

Madzia

A z czego taka sytuacja może wynikać? Ma ludzi wystarczająco do pracy, może właśnie szuka kogoś, bo nie ma? Chciałabym w sumie wiedzieć, jak tam jest pod tym kątem. Duży ma zespół?

Mateo

Oczywiście możemy się spotkać proszę o podanie adresu podjadę z żoną i wyrażę swoją opinię, uważam że w większości najprościej oczerniać firmę (też prowadzę swoją) a może to inwestor chciałby coś taniej albo za darmo bo trzeba gdzieś oszczędności szukać?.My jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecali napewno .

Niezadowolona
@Mateo

Przez gowork wiadomo ze nie damy rady bo usuną wszystkie dane osobowe. Dlaczego twierdzisz ze kogoś oczerniam. Jrśli ktoś wziął zaliczke, roboty nie zrobił i kasy nie oddał to jest oczernianie??? Czy fakt? Opinie to juz wyraziłeś, pokaz dom i podaj adres gdzie moge go zobaczyć. Już znam takiego co go polecał a teraz może sie to polecanie źle skonczyć.

Mateo

Super wykonawca,nie miałem żadnych problemów, profesjonalista w swoim zawodzie, obróbki okien wszystko naprawdę super . Widziałem jego prace i dlatego robił u nas ,jesteśmy bardzo zadowoleni (patrząc na innych wykonawców) warto czekać na tą firmę! Polecam 100%

niezadowolona
@Mateo

po wpisie sądzę że to opinia właściciela. Żaden normalny inwestor nie będzie czekał rok lub dwa na wykonanie usługi, a już na pewno nie skomentuje tego pozytywnie. Ale skoro jesteś zadowolony chętnie się z Tobą spotkam i zobaczę to wykonanie.

Sylwia

Cześć, a czy pracownikom wszystko wypłaca jak należy? Chciałam się upewnić, po tym jak przeczytałam, że są tutaj jakieś problemy z zaliczkami i pieniędzmi ogółem z perspektywy klientów. Proszę o szybkie info.

@Sylwia

Na początku płaci później przestaje wymyśla wymówki aż uzbiera się większą suma i koniec współpracy

Nie wiem na ile w tym prawdy ale nawet jeśli to co z tym fantem pracownik robi? Macie prowadzoną ewidencję tego wszystkiego, żeby później się rozmówić po ewentualnym zakończeniu wspomnianej współpracy?

widziałam w jednej z opinii, że Pan czekał na rozmowę odnośnie ocieplania domu. Mój partner się tym kiedyś zajmował a pracy będzie szukał. Myślicie że obecnie mógłby się tu zatrudnić? Jeśli tak to na jakiej zasadzie? Umowa zlecenie czy o pracę?

Rozczarowany

Wykonawca miał wykonać elewacje w 2021 roku i nie wywiązał się z umowy, przełożony termin za rok również nie zrealizowany. Odradzam usługi u tego pana. Zaliczki prawdopodobnie nie odzyskam więc sprawa trafi do sądu.

Bud12
@Rozczarowany

Termin wykonania przełożony bo właściciel nie miał pieniędzy zadzwonił w lutym żeby poczekać do września bo musi uzbierać kasę.jak się nie ma pieniędzy to się nie buduje.ZROBIONA IZOLACJA BALKONU TEŻ SIE NIE ROZLICZYŁ! Ale nie ma odwagi się przyznać bo najlepiej oczerniać wykonawcę. Za darmo sam niech sobie robi! Zaliczka oczywiście będzie rozliczona po odliczeniu izolacji.

Robert

Witam serdecznie właśnie jestem w trakcie rozmowy o wykonanie ocieplenia domu. Możesz cos więcej powiedzieć ceny wykonanie zaliczki

Patryk

Szczerze odradzam usług tego dżentelmena. Mogę podesłać zdjęcia. Nieterminowy nie znamię na pracy zawyża ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk - Wróblew

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk?

Usługi Budowlane Krzysztof Goszczyk
  • 43