Opinie o Stal-Met Sławomir Kania w Poręba

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stal-Met Sławomir Kania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stal-Met Sławomir Kania na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Met Sławomir Kania w Poręba

Piotrek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Bramę wykonał tragicznie. Cała poobijana i porysowana. Farba odpada. Tragedia. Dodatkowa nie dał silnika i rolek do bramy za który zapłaciłem. Polecam omijać tego (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Klient
@Pytanko

Egzekucja zakończyła się około dwa lata temu, ale w tym roku wznawiam ją ponownie. Zastanawiam się również nad zawiadomieniem prokuratury ponieważ ten gościu działa na rynku seryjnie oszukując i wyłudzając. Większość negatywnych komentarzy na tej stronie i tak znika z czasem.

Piotrek

Klient Nowy wpis
@Piotrek

Wygra Pan sprawę w sądzie, ale pieniędzy pewnie Pan nie odzyska tak jak my. To i tak dobrze, że ma Pan bramę bo u nas nie ma nic, a pieniądze zapłacone. To seryjny (usunięte przez administratora) który z premedytacją naciąga ludzi.

Pytanko Nowy wpis
@Klient

Mam podobny problem. Kiedy skończyła się Pana egzekucja w sprawie?

Klient Nowy wpis
@Pytanko

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Stal-Met Sławomir Kania rekrutuje na stanowisko Lakiernik. Może ktoś planuje aplikować?

Pytanko Nowy wpis

Ale kto konkretnie rekrutuje skoro w CEIDG Pan Sławomir Kania widnieje jako wykreślony pod NIP: 6251716348??

Tu Zatrudniają przez urząd dla bezrobotnych czy normalnie pracodawca? Jak patrzyłem ofertę taką na ślusarza to było napisane, żeby się kierować do urzędu pracy jakby ale nie napisali na jakiej zasadzie działa zatrudnienie.

Grzegorz

Polecam firmę wykonała u nas barierki schody i ogrodzenie, bez zastrzeżeń

Teresa

Mi bardzo zależy, żeby poczytać opinie o Stal-Met, a Twój wpis mówi bardzo niewiele i jest nieco obraźliwy. Czy coś Twoim zdaniem jest nie w porządku w tym zakładzie pracy? Jeżeli tak, to napisz proszę, to będzie bardzo pomocne.

Paulina

Tak? :/ A dasz znać jakie to doświadczenie? o brzmi tak jakby było dość przykre skoro tak zdecydowanie ich nie polecasz

@Teresa

Raz wypiłem piwo na robocie i zrobili mi straszna awanturę, piepsze taką robotę

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stal-Met Sławomir Kania. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku TOKARZ?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
am

Witam, gdzie mieści się hala produkcyjna firmy Stal Met? Trudno się dodzwonić.

Ogrodzenie wykonane dobrze, polecam

Ilu fachowców jest w firmie? Są zwolnienia?

Max

Ja jestem zadowolony z usług firmy, praca wykonana dobrze, nie potrzeba pozytywnych opinii od rodziny. Radzę nie wykonywac usług dla ludzi z kompleksami ????

Barierki

Jeżeli mogę wtracic to wracam, ja jestem zadowolona barierki wyszły zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pozdrawiam serdecznie

Jestem myśli OK a wasz status mnie nie obchodzi. Fajnie jak to prawda, (usunięte przez administratora) Jak widzą osobę żeńską i męską. Tak ciągnie mi posopykaniu

Teresa

@NIEZADOWOLONY Próbowałeś zgłosić swój problem osobiście do Stal-Met. Może to przyniosłoby jakiś skutek. Co dalej zamierzasz zrobić z tym towarem?

Łukasz

Widzę tutaj mnóstwo postów nie na temat, z których nie dowiem się niczego o warunkach pracy. Liczę jednak, że znajdzie się tutaj osoba, która napisze o formie zatrudnienia, atmosferze w firmie. Z góry dzięki.

Szkoda jednak, że pracownicy zupełnie opuścili to forum i nic nie można dowiedzieć się o pracy.

Nic mądrego nie piszecie, oprócz pisania bredni macie jakieś zainteresiwania,

Klienci

Polecam, firma solidna, widocznie prawda, że jak się zapłaci za usługę to firma wykona pracę fachowo , duży plus.

Klienci z Zawiercia

Zdecydowanie polecam, zamówiliśmy schody wyjście na 1 piętro, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno z wykona ia jak również z przebiegu współpracy moja ocena 6. Pozdrawiam

Magdalena

Zapewne większość obecnych na tym forum przyzna mi rację, że Twój komentarz jest bardzo zdawkowy. Dlatego proszę, żebyś nieco go rozwinął, uwzględniając przy tym to, jak dokładnie jesteś powiązany z firmą Stal-Met Sławomir Kania. Może wiesz, czy w najbliższym czasie planują tam zatrudnienie nowych pracowników? Liczę na Twoją dalszą aktywność na tym wątku.

Wysłałam maila do Pani .

Konrad

Firma wykonuje pracę w terminie, a jeżeli ktoś zmienia terminy z własnego widzimisię, to musi czekać niestety na swoją kolejkę i być tak wyrozumiałym i cierpliwy jak Stał-met, który mógł dawno zrezygnować z montażu i to z Państwa winy, oceniajmy sytuację uczciwie i szukajmy winy u siebie, droga (usunięte przez administratora), nie ładne zachowanie z pani strony, pozdrawiam

Darek

Solidne i dobrze wykonane, polecam

Magdalena

Świetnie, że postanowiłeś aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Jednak z Twojego wpisu nie wynika nawet, czy jesteś albo może byłeś pracownikiem w Stal-Met Sławomir Kania. Zdradź Nam to zatem w swoim kolejnym poście. A może posiadasz wiedzę na temat tego, czy aktualnie poszukują tam nowych ludzi do pracy?

Sabi

Wysłałam do Pani maila . Pozdrawiam

Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku, terminowo, w miarę dobra cena jakość bez zastrzeżeń

Sylwia

Ogrodzenie wykonane przez Pana(usunięte przez administratora) wykonane naprawdę solidnie, zgodnie z ustaleniami, szybki montaż jedynym minusem jest dość długi okres oczekiwania na gotowy produkt ale polecam dla osób zainteresowanych podeślę fotki wykonanego ogrodzenia niestety nie udało się zalaczyc fotek do opinii

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Met Sławomir Kania - Poręba

• Jak się pracuje w Stal-Met Sławomir Kania?

Zobacz opinie na temat firmy Stal-Met Sławomir Kania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stal-Met Sławomir Kania
4.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Przemysłowa 10
    42-480 Poręba