Opinie o 3energy Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3energy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 3energy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3energy Sp. z o.o. w Łódź

Co jaki czas w 3energy Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pracodawca Nowy wpis

W dowolnym czasie! Najprościej w chwili podniesienia swoich kompetencji. Każdemu pracownikowi należą się zarobki adekwatne do jego umiejętności.

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o prace to ostrzegam przed tym pracodawca . Jest nie słowny kasę obcina przy każdej możliwej okazji i wogole pretensje ze musi wypłacić . Na koniec człowieka traktuje jak intruza i jest nie wdzięczna osoba .

@Pracodawca Nowy wpis

Pomylił Pan chyba firmy!!! 3energy nie traktuje w ten sposób rzetelnych i uczciwych pracowników. Proszę napisać dokładnie kiedy Pan pracował w firmie lub podać dane identyfikacyjne ewentualnie proszę o kontakt z biurem (dane na stronie www) aby wyjaśnić nieporozumienie. W przeciwnym razie Firma skontaktuje się z Panem w sprawie oszustwa i pomówienia. Proszę zrobić to w ciągu 7 dni.

Kiedyś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, zapytany o stawkę jaka by mnie interesowała powiedziałem że 19zł na godzinę, niestety chyba przerosło to pana Lecha który nie odpowiedział na ofertę dnia następnego. Pragnę dodać że posiadam uprawnienia elektryczne, uprawnienia na podnośniki oraz 5letnie doświadczenie w elektryce. Piszę ten komentarz dla potencjalnych kandydatów by nie tracili czasu na dojazd i rozmowę. Nie pisze też tego pod wpływem emocji czy frustracji, nie lubię poprostu dziadostwa i wyzysku.

Leszek
@Kandydat

Dawno byłeś na tej rozmowie bo teraz minimalna to 19.70 brutto. Wiadomo ze netto to wychodzi mniej bo koło 14 zł. Nie mogłeś zapytać ile on proponuje? Wtedy miałbyś od razu jasną sytuacje. Myślisz ze stawka jest dużo niższa niż chciałeś?

@Leszek

Szanowny panie, miałem akurat na myśli stawkę 19zł na rękę, wiem że szuka pan Pracowników i chce pogodzić optymalny koszt pensji z jak największym zyskiem. Nie mam do Pana o to żalu ani pretensji. Jedynie rozczarował mnie brak odpowiedzi z pana strony.

Nie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie 3energy Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Iza

Czy Wy też sobie chwalicie tak pracę, jak klienci Wasze usługi? ;-)

@Iza

Nie polecam. Dlatego już nie pracuję. Jak prosi się o podwyżkę to pracodawca szuka sposobu by pozbyć się pracownika.oraz jak mu coś nie pasuje to też szuka sposobu by się go pozbyć.

Czy nowo zatrudnione osoby w 3Energy Lech Szafran otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Lustro

Nie. Tylko umowę zlecenie.

P.Łozicki

Dwa lata temu firma założyła mi instalację 8,6 kw na growacie . Panele pięknie produkują, wszystko działa, żadnych problemów. POLECAM !!!

Krzysztof K Łódź

Bardzo porządna profesjonalna firma. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Szymon Jakubiec. Tak trzymać.

Andrzej B.

Profesjonalna firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Szybko , sprawnie i efektywnie. Polecam !!! Instalacja zamontowana w maju 2020 działa bez zarzutu.

P. K

Dwa lata temu robili u mnie , do tej pory działa wszystko bez zarzutu , poleciłem sąsiadom , też zadowoleni. Firma ma dobre podejście , zawsze można do nich zadzwonić , jeszcze raz wyjaśnią , podpowiedzą , ja polecam.

Darek

Polecam . Firma rzetelna , wiedzą co robią.

Instalacja łódzkie

Robimy z tą firmą drugą instalacje , u nas się sprawdzili , POLECAM:)

inwestor mazowieckie
@Instalacja łódzkie

U mnie też od 2 lat wszystko super działa, bardzo polecam!

Wojciech

Zadowolony pracownik to i zadowolony klient. Dobrze się pracuje więc polecam!!

Golubiak

Firma zakładała mi panele w październiku. Do tej pory wszystko śmiga na 100%. Pracownicy znają się na swojej pracy. Polecam w 100 %. Firma godna zaufania

Irena
@Golubiak

Super, że jesteś zadowolony z 3Energy. A trzeba sporo czekać na wolny termin? No i jak cenowo?

Andrzej Łomianki

Instalacja działa od roku bez zarzutu 4497w na zainstalowane 4500w,ekipa firmową bardzo fachową i rzetelna polecam inwestor z Łomianek

Dawid

Witam. Nie mogę znaleźć informacji o warunkach zatrudnienia w tej firmie. Jak zarobki? Czy można liczyć na premie ?

inwestor

Bardzo pożądna firma. Polecam.

Mirek S.

Ja również polecam, bardzo porządna firma.

Polecam firma rzetelna i fachowa , wszystko zgodnie z umową i na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o 3energy Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w 3energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

3energy Sp. z o.o.
  • Nefrytowa 58