Opinie o Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka w Zawiercie

Bardzo słaby adwokat w dodatku nieuczciwy.Leci na sławie rodziców. Nie stawia się na rozprawy, jest nie terminowy i nierzetelny. Interesuje go tylko kasa.(usunięte przez administratora)

Marlena Em

Udzielona przez Pana Mecenasa konsultacja prawna spełniła całkowicie moje oczekiwania, a wizyta w kancelarii była przyjemnością. Polecam

Eugeniusz

Czytając poprzednie komentarze zastanawiam się jakie są kryteria ocenne. Jeśli szukacie owijania w bawełnę czy niespełnionych obietnic i klepania po ramieniu to faktycznie zły adres. Ja że swojego doświadczenia i współpracy napiszę jedno - skuteczny!!! Mecenasie obym nie musiał już korzystać, jednak kontakt zachowam. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

Widzę, że pytano już o praktyki, jednak osobiście mam jedną wątpliwość. Jeśli dałoby się je tutaj odbyć, to czy po ich zakończeniu byłaby szansa na dalszą współpracę? Jeśli tak, to na jakich warunkach? (:

Wiktoria J. Nowy wpis

Jestem bardzo wdzięczna Panu Mecenasowi za pomoc, konsultacje i wsparcie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że współpraca na bazie zaufania daje cudowne rezultaty dla zalatwienia jakiejkolwiek sprawy. Konsultacje i spotkania zawsze na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.

Maciek J Nowy wpis

Do Mecenasa trafiłem z polecenia i nie zawiodłem się. Najlepszy karnista

Piotr Ek Nowy wpis

Pan Paweł Zachariasz zajmował się moją sprawą spadkową. Pomógł przejść wszystkie prawne formalności, udzielał odpowiedzi na moje liczne pytania. Okazał się kontaktowym i pomocnym prawnikiem, który dba o sprawę swojego klienta od początku do samego końca. Polecam współpracę z tym adwokatem na terenie Ślaska. Jeśli kiedykolwiek będę musiał skorzystać z pomocy prawnej wrócę do Pana Pawła

Brałeś udział w rekrutacji do Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kornela

Hej, chciałabym się dowiedzieć, czy właściciel tej kancelarii nie poszukuje czasem sekretarki bądź asystentki? Chętnie zajęłabym się sprawami papierkowymi, dokumentacją, umawianiem spotkań... Czy byłaby taka możliwość? Jeśli tak, to jakie warunki musiałabym spełnić? Dajcie znać :)))

Eliza M.

Doświadczenie, szeroki zakres usługi i znajomość wielu gałęzi prawa. Z doświadczenia własnego wiem, że Mecenas jest bardzo zaangażowany w powierzona sprawę, a co najważniejsze nie ocenia. Dziękuję!

Marlena Em

Eugeniusz

Erni

Widzę, że pojawiło się już podobne pytanie, ale może jeśli dodam nowe, to ktoś odpowie, tym bardziej, że chciałem dopytać o dodatkowe rzeczy. Miał ktoś możliwość albo wie czy można odbyć tutaj praktyki? Mieszkam w pobliżu i szukam właśnie jakiejś dobrej kancelarii. Tylko chciałbym, żeby nie było to całkowicie za darmo ...

Robert K.

Rzeczowy i konkretny. Prowadził dwie moje bardzo skomplikowane sprawy karne i wszystko zakończyło się pomyślnie. Z czystym sumieniem polecam

Nikt o pracy widzę nie napisał jak inna osoba pytała. A może wiadomo czy można odbyć praktyki? Proszę o informację, ciężko się dowiedzieć czegokolwiek o tej kancelarii, to forum to moja nadzieja ostatnia

Hej, wiecie gdzie znajdę do tej kancelarii oferty pracy? Nigdzie w sieci się nie ogłaszają, że szukają pracownika. Znalazłam info, że kancelaria jest działalnością gospodarczą tylko nie wiem czy jednoosobową, więc zastanawiam się czy w ogóle jest szansa u Pana Pawła zatrudnić się po skończonej aplikacji....Może jednak znajdą się tutaj jacyś pracownicy i mogliby powiedzieć cokolwiek o warunkach pracy, bo jak na razie to widzę tylko opinie samych klientów..

Mariusz

Polecam usługi Pana Mecenasa Pawła Zachariasza. Pełen profesjonalizm rzetelność i skuteczność działania. Moja niełatwa sprawa została zakończona sukcesem.

Ale czego nie polecasz? Pracy tutaj i ewentualnego stażu bo właśnie o tym myślałem czy korzystania jako klient? Rozumiem że możesz odradzać ale przydałyby się argumenty dlaczego.

AN

Zdecydowanie nie polecam. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Ponad półtora roku (!) temu zgłosiliśmy się do tego pana w sprawie o podział majątku.. Przedłożyliśmy wszelkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia postępowania. Mecenas wielokrotnie zapewniał, że "jutro" złoży je w stosownym sądzie i już niebawem sprawa się odbędzie. Nie zliczę ile razy przekładał termin, wymyślając różne wymówki typu szkolenie czy sprawa na innym końcu kraju. Przez te półtora roku nie zostało zrobione nic. Od jakiegoś czasu próbuję "doprosić" się o odesłanie dokumentów dotyczących sprawy, abyśmy mogli skorzystać z pomocy kogoś, kto sprawą się zajmie, ale tego pan mecenas też nie potrafi dopełnić. Jedna wielka porażka!

Zink

Też nie polecam. Trudny do uchwycenia. Często odwołuje spotkania, albo w ogóle nie stawia się na umówione spotkanie.Na sprawie o rozwód dogadał się ze stroną przeciwną i nie wnioskował o alimenty na sprawie rozwodowej, co spwodowało, że teraz, mimo wyłącznej winy strony przeciwnej, nie mogę dostać alimentów. Fatalny adwokat.

Obiektywna!!!!
@Zink

Jak można tak krytykować osobę, skoro ma Pan/ Pani najlepszy dowód na to , iż alimenty się nie należą - fakt że adwokat zrezygnował z dochodzenia ich w sprawie rozwodowej jest potwierdzeniem tylko dobrej jego intuicji !!!! W odrębnym postępowaniu sąd też nie uznał Pana/Pani racji ???? Czyli alimenty się nie należą , z czym trudno najwyraźniej się pogodzić !!!! Istotą dochodzenia takich roszczeń jest przede wszystkim „spadek” dochodów - o czym autor najwyraźniej zapomina!!!!

Radek

Czy przyjmuje na aplikacje?

Klientka

Dobry adwokat, merytoryczny .

Lex

Lubię atmosferę w Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka za: Bardzo dobry adwokat!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka - Zawiercie

• Jak się pracuje w Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka?

Paweł Zachariasz Kancelaria Adwokacka
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 6
    42-400 Zawiercie