Opinie o Klimek Mariusz Em-Service w Czeladź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klimek Mariusz Em-Service. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klimek Mariusz Em-Service o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimek Mariusz Em-Service w Czeladź

Bolo Nowy wpis

Hahahaha z ponaglania ogłoszenia wynika że w roku dokupili 15 zestawów:) daj pan już spokój z tym rozbudowaniem Folty, bo niedługo wyprzedzicie REGESTE

Klient Nowy wpis

Usługa postawienia kontenera działka Rod na dużą odległość wykonana profesjonalnie firma posiada konkretny sprzęt hds ,dobry kontakt z pracownikami i właścicielem

Sąsiad

(usunięte przez administratora) Ogłoszenie ponaglanie co miesiąc na olx, parę aut, a rotacja jak w regesta. Jak by było tak pięknie to nie szukał by notorycznie kierowców.

Bożena
@Sąsiad

W sensie chodziło Ci, że ponawiane? No ale, że raz na miesiąc to raczej niemożliwe, bo tu chyba jest jakiś okres próbny co nie? Raczej nikt od tak po paru dniach nie odchodzi. ;)

Pracownik Nowy wpis
@Sąsiad

Sąsiedzie :) Może sąsiad podpowie co firma ma zrobić jak dokupuje kolejne samochody, rozwija się i potrzebuje kierowców?

Bożena Nowy wpis

A to akurat logicznie i pozytywne wyjaśnienie. ;p A nie lepiej w ogłoszeniu dać jakąś formułkę, że poszukuje się kierowcy ze względu na rozwój itp? To wtedy może mniej hejetrów by się znalazło. ;) To ile wcześniej było aut a ile jest teraz?

Krzysiek

Przestrzegam przed tą firmą ! Sami sobie wpisuja pozytywne opinie !!Nie szanują ludzi i każdego klienta traktują jak (usunięte przez administratora),przerywają zlecenie w trakcie ,ich kierowca przyjezdza bez sprzętu do załadunku i z pretensjami do zleceniodawcy ,ta firma to (usunięte przez administratora) i wodorosty i tylko piekna reklama na samochodach ,reszta (usunięte przez administratora)

Bożena
@Krzysiek

Dlaczego do was mają pretensje, skoro to oni nie mają sprzętu? Nie powinni mieć żalu do firmy o to? Dużo znasz klientów, którzy odebrali ich usługi w ten sposób? :/

Aplikowałeś do firmy Klimek Mariusz Em-Service? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Krzysiek

Przestrzegam przed tą firmą ! Sami sobie wpisuja pozytywne opinie !!Nie szanują ludzi i każdego klienta traktują jak śmiecia ,przerywają zlecenie w trakcie ,ich kierowca przyjezdza bez sprzętu do załadunku i z pretensjami do zleceniodawcy ,ta firma to (usunięte przez administratora) i wodorosty i tylko piekna reklama na samochodach ,reszta (usunięte przez administratora)

Właściciel
@Krzysiek

Witam, Od spedytora dostaliśmy zlecenie na transport samych kontenerów bez załadunku i rozładunku. Proszę o ustalenie ze spedytorem zaistniałej sytuacji.

Renata
@Krzysiek

Serio przerywają zlecenie w trakcie ? Ale to co kierowca jedzie i w trakcie mu nagle mówia, że ma nie jechać ? I jak on wtedy ma za zapłacone ?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Klimek Mariusz Em-Service?

Kierowca

Nie pracuje się tutaj w takim systemie. Praca jest w godzinach 7-15. Jeździmy "w koło komina".

Właściciel

Nie pracuje się u nas w systemie 12/12.

Klient

Z takim skur...synami jeszcze nie miałem doczynienia. (usunięte przez administratora) i naciągacze. Stanowczo odradzam jakiejkolwiek współpracy z tymi ludźmi!

Katarzyna
@Klient

Rozumiem emocje, ale nie wyzywajmy pracowników Em-Service na forum publicznym. Bardziej byś pomógł osobom szukającym opinii o tej firmie, gdybyś wyjaśnił, co konkretnie jest nie w porządku. Dlaczego odradzasz współpracę z firmą?

@Klient

W firmie pracuje się bardzo dobrze. Pracuje juz tu kilka lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy. Jedyny minus pracy to czasmi trafi sie zlecenie od takiego Klienta jak ten z opinii.... jego bardzo "inteligentna" wypowiedź swiadczy tylko o nim samym. Pamietam te zlecenie. Przyjechalismy na miejsce i nie bylo towaru do rozladowania. Klient znał stawke za postuj i nie chcial za to zaplacic zgodnie z umowa. Wobraźcie sobie jego zachowanie na zywo jak takie rzeczy wypisuje na Internecie :) komedia :) Na szczęście prawie każde zlecenie wykonuje dla fajnych i bardzo często stałych Klientów :) Pozdrawiam kierowca Em-service.

Klient

Wolałbym wspólpracować z nazistami niz z tą firmą. Bandyci to mało powiedzane.

Turban

Nie znam opini ale widać ze szef dba o sprzęt i pracowników aż by się chciało zmienić i iść do nich na hds a

Zostaw merytoryczną opinię o Klimek Mariusz Em-Service - Czeladź

• Jak się pracuje w Klimek Mariusz Em-Service?

Zobacz opinie na temat firmy Klimek Mariusz Em-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Klimek Mariusz Em-Service
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ogrodowa 22 lok. 28
    41-250 Czeladź