Opinie o Pracownia Projektowa Bartosz Góral w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pracownia Projektowa Bartosz Góral. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pracownia Projektowa Bartosz Góral o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Projektowa Bartosz Góral w Kołobrzeg

Moni Nowy wpis

Projektant niesłowny i nieterminowy, obiecał, że prosta sprawę załatwi do jutra...po miesiącu nic kompletnie nieruszone. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile..."przyciśnięty" wykonał prosta rzecz w godzinę...można???? widać nie zależy mu na klientach, tylko po co komuś zawraca głowę. Niech każdy sam oceni czy zaczynać z kimś takim współpracę...

Jacek Nowy wpis

Nie polecam Długi czas realizacji prostej adaptacji projektu ,oszukiwanie ,takich projektantów radzę omijać.

Grażyna

Oj widzę że słowność z pewnością nie jest dobrą stroną tego pana - czy to się da odczuć także jak się u niego pracuje? Można liczyć że jeśli dojdzie do rozmowy kwalifikacyjnej to potem dotrzyma obietnice z tej rozmowy?

@Grażyna

Niesłowny strasznie

@Tomek

Tak? A w Twoim przypadku to z czym był niesłowny? :/

Osoba
@Danuta

Kradnie projekty, dokumentację ,nie wywiązuje się się z terminów radzę każdemu omijać tego oszusta.

Zbigniew
@Osoba

Aha, masz jakieś dowody na to? Bo fragment o projektach to dość mocne słowa, wiesz?

Osoba
@Zbigniew

Nie zwrócenie dokumentów to jest kradzież, po co bierze zlecenia jak nie potrafi ich zrealizować

@Osoba

Raczej nie wiedział, że nie da rady? Co oczywiście nie zwalnia go z odpowiedzialności, bo na siłę dla żartu chyba by nie brał. A tak z ciekawości to czego dotyczył ten projekt? Widzieliście go chociaż?

Jan

Prawda Nowy wpis

Prawda

Tomek Nowy wpis
@Danuta

A ten nieudacznik coś wie ? Coś zaprojektował ?

Tomasz

Dramatyczny typ ! Żenada !

@Tomasz

Po dwóch miesiącach wciąż będziesz powracać do tematu? Zastanawiam się, co to da skoro już tego typu informacje tu padały? Fajnie gdybyśmy dowiedzieli się czegoś nowego..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pracownia Projektowa Bartosz Góral odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Edward

Dramat zero profesjonalizmu ,ciągle wprowadzanie w błąd ,nie dotrzymywanie terminów ,wynajdywał problemy których w rzeczywistości nie było ,nie polecam tego polityka ,a radzę omijać (usunięte przez administratora)

Dramat

Pomoc

Ja też Potwierdzam ale nie dotrzymywania terminów to jest jedno a wprowadzanie swoich klientów lub wykonawców w błąd to drugie Z tego też względu prosiłbym o krótki opis i nagminność tych procesów kulisty27@o2.pl Pozdrawiam

@Pomoc

Współczuję Panu , i nie tylko Panu. Wiele osób ma wiele zastrzeżeń do tego pana , chociaż zastrzeżenia to za małe słowo.....

@Pomoc

Potwierdzam !

Jerzy

Jeżeli chodzi o pana Bartosza to strasznie nie słowny człowiek ...

Klientka

Nie polecam.Bardzo niesłowna osoba.

Wykonawca
@Klientka

Potwierdzam !

@Klientka

Dramat...

@Grzegorz

Potwierdzam , katastrofa ... Zupełny brak profesjonalizmu .

@Wykonawca

Zgadzam się w 100 %

klient

Pan Bartosz Góral jest projektantem wyjątkowo niesłownym. Nie dotrzymał żadnych terminów przy pracach związanych z adaptacją projektu budowlanego.

@klient

Nie polecam !!!!!! Współpraca dramatyczna

Grzegorz

Tragicznie nie słowny !!!

Wykonawca

Strasznie niesłowny !!!

Ja uważam, że działa w ten sposob: jedno mowi a drugie robi, mami wszystkich obiecankami i NIC Z TEGO nie realizuje. NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Projektowa Bartosz Góral - Kołobrzeg

Pracownia Projektowa Bartosz Góral