Opinie o Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger w Zgierz

Judyta Nowy wpis

Cześć, interesuje mnie oferta na lidera zmiany, tylko mam pytanie. Wstawili w lutym a już się wyświetla, że jest niedostępna, czy to jakiś błąd? Czy tak szybko kogoś znaleźli? Mam nadzieję, że jeszcze jest dostępna, szkoda że nawet poczytać nic nie mogłam, jaki to zespół, jaka stawka etc.

Ik Nowy wpis

Firma bardzo nie profesjonalna.(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) klientów we wszystkim .Nigdy nikomu nie polecę tego sprzedawcy aut z wiosny ludów w zgierzu

Xxx Nowy wpis

Ukryte wady uniemożliwiające eksploatację auta? Ja to kiedyś widziałem ofertę tutaj ale dla lakiernika, to raczej bardziej kosmetyczna robota była? W sumie czy aktualnie dalej jest dostępna? Robi ktoś lakier tutaj obecnie? mam doświadczenie i ciekaw jestem porównania zarobków. znacie stawkę?

Zwykły handlarz patrzący tylko i wyłącznie na swój zysk a nie na bezpieczeństwo osoby która kupuje auto. Wady ukryte które uniemożliwiały eksploatację auta. Od samego początku były problemy najpierw z opłaceniem cła potem oczekiwanie na papiery a na końcu okazuje się że samochód ma niesprawny silnik. Najgorsze jest to że przy podpisaniu umowy jest klauzula o tym że po wyjeździe autem nie mogę sobie rościć żadnych praw co do stanu technicznego auta.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger? Czy kandydat na stanowisko Praca blacharz-dekarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Szukam pracy w mieście Wrocław. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5000 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger?

Shibuya

(usunięte przez administratora) światełko w samochodzie było uszkodzone, nie wspoldzialalo z zamykaniem samochodu, Pani obiecała że po wizycie u elektryka jak dostarczymy fakturę zwróci koszty. Przesłaliśmy fakturę 3 miesiące temu, do dzisiaj nie doczekaliśmy się zwrotu mimo obietnic i prawie codziennego kontaktu telefonicznego że 'jutro robię przelew'. W końcu odpuściliśmy bo to było 400 zł i stwierdziliśmy że nie będziemy się prosić. A dodatkowo po 3 miesiącach padł akumulator - też do wymiany. Aż się boje co będzie dalej. Żenada i wstyd! Nie polecamy tego komisu i odradzamy każdemu jeżeli nie chcecie się naciąć na jakieś badziewie auto i brak kontaktu ze sprzedającym!

Shibuya

Joanna

Tak szczerze patrząc na te opinie to serio będą różne w zależności od stanu samochodu, no ale umawianie się na coś i niedopełnianie umowy to już źle jednak świadczy o szefie. Czy ten sam problem mają w firmie pracownicy? Też wobec was jest niesłowny? Np., jeśli chodzi o wypłatę czy cokolwiek?

Sara1219

Kupiliśmy auto kilka miesięcy temu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, iż nie do końca sprzedawca okazał się uczciwy. W ogłoszeniu była informacja, ze samochód gotowy do rejestracji. Natomiast trzeba było wykonać i opłacić badanie techniczne oraz upomnieć sie o wstępne ubezpieczenie bo nie było w dokumentach. Na miejscu nie otrzymałam dokumentu akcyzy miałam otrzymać w ciągu kilku dni po przypomnieniu się. Otrzymałam akcyzę po ok 3 tygodniach po moim 3 przypomnieniu. Po zakupie, jeszcze na miejscu, została zauważona usterka światełka wewnątrz samochodu, które nie współdziałało podczas zamykania czy otwierania samochodu. Sprzedawca zapewniał ze zwróci nam za to po przedstawieniu fv. Po powrocie do domu, po kilku dniach pojawił się błąd na wyswietlaczu i samochód wpadł w tryb awaryjny, sytuacja ta wystąpiła kilka razy. Oddaliśmy samochód do elektryka w wyniki tego błędu oraz naprawy światełka. Fv okazałam sprzedawcy zwracając się tylko o zwrot za światełko, zgodnie z umową. Po kilkunastu mailach i telefonach zwrotu nie otrzymałam do dzis.

Mariusz

Czy ta firma sprowadza samochody?

Nieprofesjonalne zachowanie sprzedawcy. Zarezerwowała samochód do godziny 15, przyjechałem na miejsce wcześniej, okazało się że samochód został sprzedany. Nie polecam

Kamila

Auto które kupiłam nie miało żadnej wady ukrytej wszystko zostało powiedziane przy kupnie pani pomogła przy rejestracji auta bardzo mili ludzie.Ludzie którzy piszą ze coś się popsuło auta się psują części są zużywalne ja nie mogę na nic narzekać bardzo polecam !!!

Andi

Kupiłem samochód w maju 20018. Nie zauważyłem braku potwierdzenia wpłaconej akcyzy i nie mogłem zarejestrować bo faktycznie nie była zapłacona. Po licznych telefonach i dwóch tygodniach nerwów akcyza została opłacona. Drugi problem polegał na braku drugiego kompletu kluczyków i książki serwisowej które oczywiście miały być ale przez pomyłkę zostały w lawecie i będą na pewno dosłane pocztą w ciągu tygodnia. Byłem naiwny i oczywiście nie otrzymałem mimo kilkunastu kontaktów telefonicznych i obietnicy 300 zł przelewem. Dorobienie klucza to 650-700 zł. To był mój czwarty w życiu samochód kupiony w auto-handlu a tak dałem się nabrać. Może dlatego że poprzedni buli uczciwi.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger - Zgierz

• Jak się pracuje w Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger?

Auto-Sander Handel Samochodami i Inne Usługi Krzysztof Sprenger
  • Wiosny Ludów 23