Opinie o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Agencik

Wychodzi na to że ja byłem pierwszy. Oddałem bydło przed nowym rokiem 6 sztuk. Kasy nie ma do dziś. Planuję z tatą jechać do cwaniak co się tłumaczy mamy już dosyć. Chcemy jechać do Pana czarodzieja Sebastian i osobiście może przy nas zrobi przelew. Jest ktoś chętny aby jechac z nami? Wielkopolska

Stanisław

Nie dość że przyjechał i próbował oszukać na wadze bydła to na dodatek za te bydło jeszcze nie dostałem pieniędzy, czekam czwarty tydzień a Pan Sebastian oszust mówi że wysłał pieniądze i tak codziennie. Moja wina bo widać było że coś kombinuje od samego początku.

Gospodarz

Ja tam sprzedaje caly czas i jest ok. Kasa na czas zawsze jest.

Jarek
@Gospodarz

Pan Sebastian sam sobie pisze pozytywne opinie

XyZ

Z innej beczki płaci nie płaci .. cóż takie mamy czasy Potraficie wytykać błędy czyjeś a sami nie sprawdzicie firmy nim sprzedacie potem macie to co macie . Jeden wielki (usunięte przez administratora) jest wszędzie i to nie tylko tu . Handel żywcem zaraz się skończy za dużo afer jest . Także rolnicy tak czy siak popadacie :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Świetokrzyskie

Wielu rolników jest już pozbawionych bydła świń i pieniędzy za sprzedany towar. Tak działają

Mieszkaniec Szubina

Największy (usunięte przez administratora)na ziemi. (usunięte przez administratora) Sam sobie pisze pozytywne komentarze.(usunięte przez administratora)

Sprzedałem bydło

Facet nie odbiera telefonu, sprzedałem 5 sztuk 4 tygodnie temu, co ciekawe z innego telefonu córki odebrał i umawial się na odbiór bydła, po 5 minutach dzwoniłem 5 razy i nie odbierał znowu a z telefonu córki odebrał po 2 sygnałach. Zapytałem co z pieniędzmi to się rozłączył.

Hodowca

Zgadza się firmą obiecuje a nie płaci oszukuje ludzi w górach i na mazurach lepiej sprzedać prosto na ubojnie.

Farmer
@Hodowca

Handlarz ci więcej zapłaci bo oddaje setki sztuk

@Farmer

Więcej zapłaci ale nie płaci.

Byk

Firma zabiera bydło i nie płaci a sama sobie pisze dobre opinie ludzie uważajcie bo gościu jest czarodziejem nie z tej ziemi. A kasę ciężko odzyskać.

Stachu

Ja sprzedałem do tej firmy 30sztuk bydła termin płatności miałem 14dni a pieniądze miałem na kącie na 11 dzień .polecam tą firme i będę dalej tam sprzedawał.pozdrawiam

Oszukany
@Stachu

To ci gratuluję Że sam sobie płacisz Sebastian przestań oszukiwać ludzi!

Yggfjihg

Witam ja już czekam na pieniądze 3tygodnie a jak dzwonię i się pytam kiedy będą pieniądze to że przelew już poszedł. Jak nie będzie pieniędzy do poniedziałku to idę do sądu z tym

Oszukany
@Yggfjihg

Tylko windykacja i to dobra też mam ten problem

stefan77

Nie zapłacił za bydło, nie odbiera telefonu, uważajcie na tego kupca.

@stefan77

To jest standart tak robią o kasie zapomnij

Rolnik

Ja oddaje czesto do tej firmy i placi na czas. Nie wiem po co te negatywne opinie. Pewnie konkurencja jest zazdrosna i pisze glupoty. Pozdrawiam

Jestem rolnikiem

Porzadna firma

Justyna

Witam ojciec czeka już od długiego czasu na pieniądze za zwierzęta które ta firma zabrała.

Penera

Z tego co wiem to płacą jak chcą jednym szybko a innych przeciągają w czasie miesiącami.

Stanisław W.

Oddałem świnie do tej firmy i było pięknie dopuki nie było trzeba za nie zapłacić. Firma już od miesiąca zwleka z pieniędzmi jak się do nich dzwoni to mówią że przelew poszedł tylko mijają tygodnie a pieniędzy jak nie było tak nie ma pozdrawiam Pana Sebastiana czarodzieja.

Genek

To że komuś płacą to nie znaczy że każdemu ludzi którzy nie dostali kasy przybywA, każdy może być kolejnym bez kasy uważajcie.

Rolnik 17

Firma jest ok wiele razy sprzedawalem do nich i nie bylo problemu z zapłatą wiec po co te komentarze ze zla opinia.

Gospodarz

Firma nie płaci od miesięcy za towar który zabrała ludzie uważajcie bo są z nimi problemy.

Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)