Opinie o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Mdrf Nowy wpis

I jak tam? Wievie coś czy tez cisza ?

Genek

Kiedy jedziemy do Sebastiana?

Mdl Nowy wpis
@Genek

I jak coś więcej wiecie? Czy cisza ?

Felek Nowy wpis

Co sie dzieje z ta firma ciagle cos nowego ktos dodaje czy te nasze pieniadze da sie odzyskac bo mi sie wydaje ze bexzie bardzo duzy problem abysmy dostali zaplate za nasza prace

Mich

A czy sebastian B. posiada coś co mogą mu zlicytować?? ktoś z poszkodowanych jest z okolic Szubina, ktoś zna bliżej w/w człowieka??

Rolnik
@Mich

Sebastian B nie posiada żadnego majątku osobistego mieszkanie jest na ojca busa miał w lizingu osobówkę kupił za wasze pieniądze a ciężarówka stoi na parkingu policyjnym zrobił nią wypadek z jego winy a co lepsze nie posiadał kategorii ,C, ani żadnych uprawnień do prowadzenia skupu bydła .A bydło sprzedawał do ubojni mckeen beef (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)jak chcesz więcej jeszcze napiszę jak nie poregulujesz tych ludzi a wiem że ich poprostu (usunięte przez administratora).

Rol
@Rolnik

Można prosić o jakieś kontakt z Panem i więcej informacji o panu (usunięte przez administratora)

Rolnik
@Rol

Poda Pan,i, jakiś kontakt to się odezwę.

Mg
@Mich

Oj Panie (usunięte przez administratora)a może pan się przyzna do urzędu skarbowego jak pan pobierał od (usunięte przez administratora) pieniądze za nagrywanie bydła bez podpisania umowy i omijania skarbówki . Ktoś kto sam jest (usunięte przez administratora)się do tego nie przyzna co nie :) Hm powodzenia w dalszej konwersacji

Rol Nowy wpis
@Mg

No to robi się coraz bardziej ciekawie...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Felek

Ja juz stracilem nadzieje ze on z wlasnej woli nam da pieniadze tak nas oszukał czlowiek bez serca on chyba nie wie ile to trzeba czasu aby wychodowac dobrego byka!

karoolek
@Felek

Czy ktoś ma pesel Sebastiana? mecenasowi potrzebny do pozwu

edi
@karoolek

mam jego PESEL zadzwoń 517488425

Onnanananana
@karoolek

Od kiedy to pesel oskarżonego do pozwu ludzie ale macie mąkę w głowie . Hm pesel to tylko osoby która wnosi pozew a po drugie jest Rodo i grozi paragraf to uważajcie żebyście sobie problemów nie narobili .

Felek

Przeciez on nie zaplaci z wlasnej woli trzeba sprawe oddac dobrej windykacji oni sibie poradza z nim

Felek

Rol a ty czekasz az on dobrowolnie zaplaci ? Czy oddales gdzies sprawe? Bo on sam to pewnie nie zaplaci

Felek

Ja nie dostałem i pewnie niw dostane co za czlowiek hamaki ....................m........

Rol

I jak dostał ktoś państwa pieniądze? Za bydło. Bo my nic

Felek

Czy ja tez moge prosic pesel Sebastiana

Felek

Tak mysle ale sad jak z niego sciagnie nasze pieniadze to moze sie ciagnac kilka lat komornik jak sie nim zajmie to musi miec z czego sciagnac bo jak on taki cwany to moze na siebie zadnego majatku nie miec bo tacy ludzie to sa przebiegli na swojà strone zazwyczaj to komornik wchodzi na konto i sciaga zaleglosci a on moze konta nie ma na siebie

Felek

Nie idzie sie do niego dodzwonic ciagle ma wtlumaczenie jakies to prowadzi auto to cos robi tylko jak dogatywal sie kiedy ma przyjechac po bydlo to zawsze mial czas na dogadanie a kal juz zabral to ma ludzi gdzies

Felek

On twierdzi zw zaplaci ale czy mozna mu wierzyć

Rdml
@Felek

Widocznie wierzyć już mu nie można , młody guwniarz A tak się dorabia nA ludzkiej krzywdzie, tez nie odbiera telefonu A jak dzwonisz to ktoś inny odbiera , zal . To już się nie robią przelewki

Byki

Tak masz zrobić oddaj sprawę do windykacji albo do prawnika tylko musisz liczyć się z kolejnymi kosztami.nie ma innej legalnej drogi

karoolek
@Byki

Czy ktoś ma pesel Sebastiana? mecenasowi potrzebny do pozwu

John

U nas też 10 rolnikòw czeka na kasę,niektórzy nawet od grudnia. Mamy nadzieję że Pan (usunięte przez administratora)ma trochę rozumu i się z nami rozliczy. Pozdrawiam

Felek

Czy dostal ktos jakies pieniadze za bydlo od Sebastiana?

Felek

Niewiem gdzie w koncu te byki sprzedawac jedni nie placa drudzy oszukuja na wadze czy warto wogole je chodowac moze lepiej zwiekszyc stado kròw przy krowach jest obowiazek ale za to pewne pieniadze i dobra cena mleka ! Ten Sebastian odebrac telefonu nie chce tylko smsy pisze

Felek

Byłem w sadzie i pani mi powiedziala ze najlepiej udac sie do prawnika zeby on prowadzil te sprawe

Byki

Tak ale sąd musi wydać nakaz zapłaty potem Komorniki

Felek

Czy przez sad sie odzyska pieniadze ? To chyba musi komornik wejsc na jego firme

Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.

Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)