Opinie o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona) w Szubin

Byki

Ja czekam od połowy grudnia na kasę. Teraz czekam na rozprawę w sadzie

Mdrf

Nn ( nie bądź śmieszny inny czekają ponad 4 tyg a nawet dłużej A pieniędzmi, gdyby był co uczciwy to odbierał by telefony A nie posługiwał się swoimi parobkami, po prostu guwnarzeria) tak rolnik wychowa, ma swoje wydatki A on tak z ludźmi robi jak chce i co chce A rolnika ma w sumie głęboko swoje zabrał, a ty się martw. A on myśli że tak mu wszystko pójdzie i ujdzie gładko!

Felek

Tak jest jak koledzy wspomnieli Sebastiana słowa ze kasa bedzie wyslana albo ze jest w oczekujacych i tak dzien po dniu do znudzenia rolnik musi tak dlugo chodowac byka potem sie cieszy jak ma na sprzedaz ale sprzeda i ma problem aby dostac swoje ciezko zapracowane pieniadze

Felek

No opinie sprawdzalem to nie bylo zadnej sprzedalem 5 bykow 7 tygodni temu a gotowki nie ma a mialabyc w ciagu czternastu dni a teraz pokazaly sie opinie o tej firmie a czasu juz nie cofne tylko zastanawia mnie to czy wogole bedzie kasa wyplacona

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rol

NN nie rób z siebie pajaca. Bo to zapewne sam sobie piszesz opinie. Predzej czy później Pan Sebastian będzie żałował że nie zapłacił pieniędzy w czasie. Ale cóż poradzić skoro nawet nie odbiera telefonów. Gościu jest niereformowalny tacy ludzie nie powinni prowadzić handlu.

NN

Współpracę z firmą oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach płatności. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo.

NN

Wypłacalna i rzetelna firma jak dla mnie

rolnik

Witam wszystkich i proszę was zgłaszajcie na police wszystkie sprawy odnośnie nie płaconych faktor za bydło

Mdl

Nie też nie1! :( człowiek już opada z sił. .. Boże , że tacy ludzie muszą istnieć na tym świecie, i takich biednych rolników jak nas (usunięte przez administratora)i mieć jeszcze z tego pociechę.. Boże ten gość nie dorósł do robienia interesów z ludźmi... !!! .. co mu to daje , jaka WGL satysfakcję z tego ma ..!! Cwaniak jeden !! Tylko kierowcami i kumplami się posługiwać!!wstydź się hieno!! Żeby tak ludzka krzywda się odbijać!.

Rol

Nie a Pan coś dostał. Ile można słuchać jego tłumaczeń...

Mdl

I jak dostak ktoś już z was gotówkę od tego Pana?

Rol

Spokojnie sprawa za niedługo trafi do sądu zobaczymy czy wtedy bd taki wesoły Pan Sebastian....

@Rol

Odezwij sie zadziałamy razem bo jestem w tej samej sytuacji co ty dmalpka-4@wp.pl.

Rol

To gdzie się spotykamy i kiedy jedziemy do Szubina? Do Pana Sebastiana może wytłumaczy nam na miejscu w czym problem aby przelać pieniądze.

@Rol

Chętnie podaj termin i datę kiedy albo będziemy wzywać inne posiłki..

Rolnik

Faktycznie to nie jest chytrosc, nawet nie naiwnosc, poprostu glupota. A po bykach zostalo mile wspomnienie i bolace rece. Byki to sprzedaje sie bezposrednio do rzezni, a nie do posrednikow.

Gospodarz

Sebastian B stracił płynność finansową dlatego przestrzegam przed Tą firmą.

Rolnik

Ludzie po co wy piszecie te opinie. Ja Sebastjana wygnalem z podworka, bo dawal mi byki po 8,5 zl a ine firmy placily max do 8 zl za super byka. Wiec zgubila was chytrosc i naiwnosc i nie bedziecie miec nic bo prawdopodobnie sebastjanowi braklo pieniedzy. Dajcie jemu spokoj bo mozecie w keszcze wieksze (usunięte przez administratora) wpasc.

@Rolnik

Co mnie to obchodzi my się domagamy pieniędzy, za towar który się nam należy ..! Spokoju nie będzie A cierpliwość nam się po malu już kończy... To ma być chytrosc , że płacili więcej niż inni ? Rolnik zastanów się co ty WGL wpiszesz albo się wcale nie udzielaj.

Bałer

My już gorzej nie będziemy mieć Sebastian mocno się zdziwi pozdrawiam.

Zniesmaczony

Ja czekam na pieniądze ponad 2 miesiące.

Dorm

Ne dostałem pieniędzy do dziś minął już ponad miesiąc też się z państwem wybiorę do tego pana bo ile mam czekać sprzedałem 11 szt aż do dziś nie mam pieniędzy. To nie jest 10 zł tylko grube pieniądze

Krzys

Ja też jestem oszukany przez Sebastiana i też nie mam przelewu więc wybiorę się z państwem

Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.

Agro-Byk Sebastian Bogusławski (działalność zakończona)