Opinie o Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński w Głogowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński w Głogowo

Mańka Nowy wpis

dzień dobry, myślę o zatrudnieniu jako pomoc cukiernika. Przeglądam Głogowo za pracą i pokazała mi się taka stosunkowo dawna oferta jeszcze ze strony urzędu na Warszawską. te aktualne gdzie są dodawane? chyba ze trzeba iść pytać osobiście? Polecacie?

Klient Andrzej Nowy wpis

Piekarnia na bydgoskim na przeciw polo obsługa karygodna,i jedna i druga Pani podaje towar z łaska że musiała wstać z krzesełka ....jedna to ciągle na zewnątrz z papierosem stoji potem obsługuje ludzi...szok że nikt nad tym nie panuje... Ogarnijcie te Panie bo klientów wam ubywa.

Dzień dobry, kiedyś w ofercie dla piekarza pisali o umowie o pracę na okres próbny. ile on teraz może trwać? I po nim co się dzieje dalej, czy zawsze będzie umowa na czas określony jeszcze czy jednak na stale można przejść?

Ofert aktualnych akurat nie widziałem a już kiedyś po Głogowie patrzyłem, myślałem ze ktoś o pracy będzie pisał ale temat pączków się nawinął. Czy pracownicy maja przy tym zniżki na produkty albo ogólnie otrzymują jakieś deputaty?

Umówienie spotkania "face too face" przez telefon. Rozmowa była błyskawiczna. Samo spotkanie również. Zero mowy o wynagrodzeniu za okres próbny tj pracę przez dwa dni, zero mowy o wynagrodzeniu za godziny nocne. Ofertę odrzucono ze względu na próbny okres, który miał trwać intensywne 2 tygodnie za 15zl za godzinę pracy na czarno. To jedyny minus bo skąd pewność, że te 2 tygodnie nie przedłużyły by się o kolejne 2 tygodnie?

Opowiedz coś o sobie. Czy jesteś za przyjściem na próbę do pracy zobaczyć jak wyglądają zmiany od 5 do 12 i od 12 do 18. Czy zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka spoczywa na sprzedawcy w związku z możliwością sprzedaży towaru zawierającego alergeny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy zamówię tu tort na (usunięte przez administratora) ?

Na Rubinkowie 3 pracuje Pani Agnieszka, mega pozytywna, ogarnięta dziewczyna, zawsze uśmiechnięta i zadowolona.

Łucja

Padła tutaj kiedyś sugestia że biorą ludzi na próbny podczas jakiś napiętych okresów. faktycznie tak było? a teraz gdyby występuje taka sytuacja to mówią że to jest tylko na sezon czy jak? ja się chciałam zapytać o obecne warunki dla kierowców tutaj, wujek widział że niedawno szukali. na dzień dzisiejszy ilu dostawców jest potrzebnych? I jak ich praca jest zorganizowana?

zimek

UWAGA na ciasta robione z wiśniami.Żona kupiła na święta takie z kawałkami czekolady na wierzchu i po dwóch kawałkach niespodzianka PESTKA z wiśni.Kurcze to można zęba złamać.

Natalia

@Anonim naprawdę nikt z takich nowo zatrudnionych osób ,po okresie próbnym nie dostaje przedłużenia umowy, gdy ten napięty okres mija?

@Natalia

Jak ktoś chce to dostaje a czemu niby nie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zawsze punktualnie 10

Jak długo trwa proces awansu w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Całe życie

Awans w tej firmie??? Nieznane zagadnienie u nich.robic I nic w zamian

Urszula

Czyli w ogóle nie zdarzają się awanse u Rumińskich? Czy po prostu rzadko i ciężko jest sobie na niego zapracować? Są może jakieś określone zasady za co może zostać przyznany i po jakim czasie?

Antos
@Urszula

O awansie w tej firmie mozna pomarzyc.trzeba tylko zaperdzielac a najlepiej byc wielofunkcyjnym pracownikiem co obleci ze trzy stankwiska I nie bedzie narzekal że mu ciezko.na koniec szef cie opierniczy ze caly zaklad bedzie slyszal,majser Rysiu jeszcze dolozy I gegradacja na bank.tak wyglada awans

Rysiu
@Antos

Warto brać odpowiedzialność na siebie za własne zachowanie i pracę jaką wykonuje się w zakładzie pracy. Współpraca z ludźmi niesie za sobą wiele lżejszych lub cięższych dni ale cel jest jeden. Sukces firmy współtworzą ludzie. Lepiej wykazać się zaangażowaniem i talentem niż narzekać. Pozdrawiam

Irena
@Rysiu

To bardzo fajnie brzmi ,,wykazać się zaangażowaniem i talentem" ale też no musi być jakaś motywacja dla pracownika, to chyba logiczne. Pytanie, czy jest :P?

Mała

Okres wyczekiwania trwa dokąd możesz pracować a potem jesteś nie wydajnym pracownikiem

Całe życie

Kacper

Ile zmian aktualnie jest w firmie?

Antosantos
@Kacper

Najlepiej jesli jestes dyspozycyjny 24/24.jak najmniejsze zatrudnienie a roboty na 12-14 godz.

Irena
@Antosantos

Naprawdę w tej piekarni pracuje się po 12-14 godzin? A w jakich godzinach konkretnie? Rozumiem, że praca w godzinach nadliczbowych nie jest obca pracownikom tej firmy, ciekawa jestem, czy to standard czy te nadgodziny zdarzają się jedynie sporadycznie, jak to bywa w wielu miejscach pracy.

Antosantos
@Irena

Praca w takiej ilosci godzin to norma dla tej firmy. Swoje 8 godzin to tylko ulubiency szefa I majstra czyli kto?panie z deserowni

@Kacper

Awansu mozesz niedoczekac.jak zbyt czesto bedzie sie powtarzac ,że chcialłoby sie byc np.brygadzistą to pracownik staje sie baaardzo niewygodny zaròwno dla majstra jak I dla szefa.szybciej doczekasz sie zwolnienia niż awansu.powodzenia

Jakie są mocne strony pracodawcy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Antos

Brak.same slabosci

Czy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński występują paczki/bony świąteczne?

jak pracownik sobie sam taką paczkę zrobi to ma.bony świąteczne w tej firmie???????????

Czy pracownicy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

bolo

Czegos takiego nie znaja w tej firmie.ludzie sie zintegruja przy 12 godzinach w pracy

Cezary

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów.

Krzysztof.

Odebrałem tort dla teściowej i okazał się beznadziejny.Smak jak z PRL-u.Dzem i słodka masa.Zero owoców mimo,ze był z truskawek.

Emilia
@Krzysztof.

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z usług Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński, przykro mi. To forum służy przede wszystkim do wymiany opinii na temat pracodawców. Interesują mnie szczegóły pracy w tym miejscu, jest tu ktoś kto może coś powiedzieć? Z góry dziękuję!

@Emilia

Też nie była zadowolony z toru.Pomylone zostało imię osoby dla której byl felerny tort.Cóż , może tylko przeprosić.Jak postawi¢ tort którzy była dla Marysiu z napisem Krysi.

Radek

Witam, Nie polecam nikomu cukierni Rumińscy.Mieliśmy zamówiony tort na roczek syna 3 tygodnie przed impreza,zapłacona była przedpłata,a gdy pojechaliśmy odebrać tort okazało się ,że tortu nie ma.

@Radek

Go work opinie o pracodawcach - podkreślam pracodawcach a nie usługach firmy!

Zgadzam się z tymi ludźmi którzy tak piszą bo tak naprawdę jest jest frajerem

Witam wszystkich zainteresowanych do pracy w piekarni nie jestem w stanie nic powiedzieć natomiast co do obsady i zatrudnieniach na sklepach zauważyłam ciekawą prawidłowość kiedy zaczynają się newralgiczne okresy typu tłusty czwartek święta i urlopy w tedy zatrudnienie wzrasta nowi pracownicy dostają umowę na okres próbny i wszystko jest ok osoba się sprawdza (tak mówi personel) natomiast po zakończeniu OP pseudo kierowniczka (pszydupas SZEFOWEJ) mówi że zatrudnila za dużo ludzi i niestety nie może przedłużyć umowy.

Emilia
@Anonim

Dzień dobry, wiesz to tylko z tego, co mówi personel, tak? Czy Ci pracownicy są zatrudniani za pośrednictwem PUP? Czy są rekrutowani bezpośrednio przez pracodawcę?

@Anonim

Pracuje w sklepie firmowym i takich zależności nie zauważyłam, jak ktoś się nie nadaje to po okresie próbnym nie jest zatrudniany, żeby dostać tam pracę trzeba się wykazać a nie leserować, a kierowniczka jest typową służbistką ale bardzo kompetentną i życzliwą, nie pracowałam w tak dobrej atmosferze od lat, zainteresowanie pracownikami ze strony kierowniczki jest niebywałe i pełne poświęcenia, kasa na czas i dobre zarobki, jak ktoś się nie nadaje to odpada, a takich osób które się ślizgają było wiele

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński - Głogowo

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy Krzysztof Rumiński
  • Warszawska 101