Opinie o Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane w Murowaniec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane w Murowaniec

Jak dużo osób pracuje w Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane?

Ele Nowy wpis

6 osób 1x kierowca, 3x Ukraina 2x polska reszta podwykonawców którym nie płaci na czas

Joanna Nowy wpis

Jak to możliwe że tutaj tylko jeden człowiek pisze i to nie pracownik? Czy w ogóle jest to firma budowlana z szansą na pracę dla murarza (mój tata szuka pracy), czy to po prostu deweloper który zleca podwykonawcom?

Yo Nowy wpis

Jesteśmy bardzo zainterowani nieruchomością oferowana przez Pana Jaszke. Czy warto z nim podpisać umowę, czy jest słowny, czy nieruchomości są oddawane na czas?

rozczarowany klient

Witam ponownie. To co wcześniej napisałem potwierdza się i świadczy o tym, że właściciel darbudu to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ze słomą i gnojem w butach. Wyobraźcie sobie przyszli nabywcy jego nieruchomości, iż możecie spotkać się z sytuacją, że zostaniecie pozbawieni na pewien czas prądu zasilającego wspólne klatki schodowe, domofony i antenę, a więc brak telewizji (zasilanie gniazd). Jeden z członków wspólnoty spotkał się z tym panem? informując go o wcześniejszych ustaleniach, że chcemy przejąć licznik gospodarczy z posesji zasilający wspólny prąd. on miał doprowadzić do zamontowania nowego licznika na prąd zwykły, a nie budowlany. Został jednocześnie poinformowany, że nie zmierzamy płacić za prąd budowlany (gdyż kupiliśmy mieszkania, a nie plac budowy), a poniesiemy wszelkie koszty, kiedy tylko przejmiemy licznik. Oczywiście znowu całą winę spychał na Eneę a nie na siebie i swoją opieszałość. Jakże dziwne wydaję się, że kilka dni po tej rozmowie Enea przyszła i zdemontowała licznik pozbawiając nas lokatorów prądu o którym wspomniałem powyżej. Wymówić umowę Enei potrafił natychmiast, a założenie licznika docelowego przerosło jego kompetencje, czy też robił to złośliwie. Próbowaliśmy się z nim skontaktować w tej sprawie, ale oczywiście nie odbierał telefonu, co świadczy o wcześniejszym moim stwierdzeniu, że to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ignorujący potrzeby swoich klientów, którzy zapłacili wszystkie pieniądze. Widzę, że ten pseudo dewloper strasznie się postarzał od ostatniego naszego spotkania w kwietniu tego roku. Być może ma zbyt dużo kłopotów z nowymi nabywcami, pracownikami, kontrahentami itp. nie wywiązując się ze swoich zobowiązań, uciekając przed nimi. Był ostatnio przed Naszym domem robiąc jakieś fotki z ukrycia, gdy to zauważyłem nie mogłem go rozpoznać. Wg. mnie bardzo się postarzał i zmarniał. Kiedy wyszedłem na balkon, aby zapytać o powód fotografii naszego obejścia uciekał jak szczur z tonącego okrętu. Na próbę zapytania o co chodzi zagrał tzw. niemca, udając, że nie słyszy jak do niego wołam. Czy tak zachowuje się poważny dewloper i przedsiębiorca, chyba nie.Tak jedynie zachowuje się szmaciarz, z całym szacunkiem dla tego zajęcia. Jeszcze raz przestrzegam wszystkich potencjalnych nabywców lokali mieszkalnych lub innych usług od firmy darbud z Murowańca właściciel dariusz j., aby głęboko zastanowili się przed finalizacją inwestycji, a już na pewno, aby nie dali nabierać się na czułe słówka darka j., że wszystko będzie ok., bo to nie jest prawdą. Nie bądźcie naiwniakami i nie płaćcie wszystkich pieniędzy, przed pełnym Waszym zadowoleniem i zgodnością z umową. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
rozczarowany klient

Proszę uważać na obietnicę właściciela Darbudu odnośnie sprzedawanych inwestycji. Jest człowiekiem niesłownym, niekonsekwentnym i ignoranckim w stosunku do nabywców budowanych przez niego lokali mieszkalnych. Bardzo długo czeka się na wyegzekwowanie prac, aby obiekt w pełni spełniał wymogi prawa budowlanego. Dokumenty świadczące o gotowości budynku do użytku podpisuje sam jako kierownik budowy i przedstawia w starostwie powiatowym, informując, że obiekt spełnia wymogi i jest zgodny z prawem budowlanym, co jest nieprawdą - wprowadza organ w błąd. Z opinii sąsiadów wynika, że budynek jest przestawiony o 40 cm. w jedną stronę i obawiamy się, że grozi nam jego rozbiórka i długie sądy z tzw. dewloperem. Na prośby o przedstawienie dokumentacji zbywa nas. Nie płaćcie całej kwoty za lokal, chyba że w chwili podpisania aktu notarialnego obiekt wg. państwa opinii jest kompletny. Kupiliśmy mieszkania w grudniu 2019r. regulując całą kwotę. Przez 4 miesiące prosiliśmy o poręcze na klatkach schodowych, przez pół roku czekaliśmy za balustradami na licznych balkonach (czy budynek spełniał wymogi prawa budowlanego z tymi brakami - chyba nie). Kilka miesięcy czekaliśmy za ogrodzeniem posesji. Wszystkiemu winny są podwykonawcy, a nie Darbud - tak to tłumaczy właściciel. Co innego słyszeliśmy od podwykonawców, którzy nie mieli zbyt dobrej opinii o właścicielu (płynność finansowa) Do chwili obecnej nie mamy drabin lub włazów wejściowych na dach. Obiekt ma trzy kondygnacje ponad 10 m wysokości. Proponował drabinę dostawną - śmiech. Chyba chciał ją przechowywać u siebie i w razie potrzeby na każde wezwanie przywieść. Zwodzenie odnośnie wykończenia tzw. obejścia godne jest bajki. Trawa wokół budynku miała być z rolki, nawadnianie kropelkowe, nasadzone tuje. itp. Co się okazuje przyjeżdża ekipa do ogrodu z trzema taczkami piachu, 1kg. trawy - paranoja. Nie dość, że brak jest nasadzeń, nawadniania i porządnej trawy, to w gratisie otrzymaliśmy wiele skalniaków z pozostałych po budowie gruzów. Sami to uporządkowaliśmy, bo właściciel darbudu ignorował nasze roszczenia. Wszytko co robi, robi najmniejszym kosztem - ogrodzenie to wmurowane słupki i panele. Na pytanie gdzie podmurówka - śmiech ignorancja, że nie było to określone jakie ma być ogrodzenie. Sami wstawiamy krawężniki. Gdzie podziały się zapewnienia i gwarancje o solidności, które miały miejsce przy umowie rezerwacyjnej. Motto firmy ze strony internetowej wydaje się być kpiną, chyba, że do chwili podpisania umowy rezerwacyjnej bądź przedwstępnej. Dużo tu jeszcze można pisać, lecz mi się już nie chce. Może to tylko my mieliśmy pecha związanego z rzetelnością Darbudu i jego właściciela. Jeszcze raz przestrzegam aby nie płacić pełnej kwoty za kupowany lokal, jeśli nie są Państwo przekonani, że spełnia on wszelkie wymogi formalne i wcześniejsze uzgodnienia, bo później ciężko będzie to wyegzekwować. Szczególnie chciałbym uczulić nabywców lokali w Białych Błotach przy ul. Hippicznej, bo to aktualna inwestycja Firmy, a późniejsza w Murowańcu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na ul. Szczytową (Górną). Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane - Murowaniec

Darbud Dariusz Jeszka Przedsiębiorstwo Budowlane
  • Gawronia 3