Opinie o Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica w Lubin

rekumosc Nowy wpis

Ja mam dobre wspomnienia kancelaria w moim przypadku wykazała się pełnym profesjonalizmem i dotrzymaniem umowy i wiem że nawet dzisiaj mogę liczyć na pomoc ze strony kancelarii. Dlatego wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię.

Paweł M Nowy wpis

Oddłużali ludzi i sami w długi popadali . Nie polecam . Kiedyś dla nich pracowałem . Ostrzegam każdego klienta , jeśli po sprawie którą przegrasz nie chcesz być ciągany po sądach i nękany przez Kancelarię , lepiej nie korzystaj z ich usług .

Klientka

Korzystam z porad Pani Mecenas i zawsze jestem zadowolona.Miła obsługa a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Oby więcej było takich ludzi jak Pani Aleksandra, chętnych do pomocy z dobrym sercem i ogromem życzliwości. Ceny przystępne a zdarzyło się kilka razy, że Pani Mecenas nie wzięła ode mnie ani złotówki!

Małgorzata Nowy wpis
@Klientka

Ode mnie wzięła 7000 zł , i sprawa oczywiście przegrana . Tym bardziej zapewniała , naszą wygraną i wykreślenie w postępowaniu upadłościowym . Dzięki działalności tej Pani straciliśmy 7000 zł , karma wraca ! OSTRZEGAM . Unika z nami kontaktu , zasłania się rzekomo nic nie wiedzącą asystent . Osoby pokrzywdzone przez tą Panią , proszę zgłaszajcie się tutaj.

witaj w klubie Nowy wpis
@Małgorzata

Jakiś czas temu robiliśmy upadłość konsumencką. Kontakt tylko poprzez jej asystentkę chociaż to nie asystentce zapłaciliśmy 7000 zł. Pani zapewniała ze wywalczy dla nas jak najmniejsza karę od sądu co także okazało się jedna wielka bujdą ale największa bujda okazały się jej słowa ze po ogłoszeniu upadłości nasza historia kredytowa bedzie czysta i nie bedzie widniała w żadnym biku. Zapomniała tylko dodać ze widnieje aż 10 lat od ogłoszenia upadłości. Nie polecam. I to ciagle pokazywanie ze nie ma czasu nawet na kontakt z nami wszystko przekazywane przez asystentkę. To poprostu już było nie do przyjęcia to jest brak szacunku.

Wit

Ktoś kto źle pisze na temat Pani Aleksandry z pewnością nigdy z nią nie zamienił ani słowa i koniecznie chce złymi opiniami zaszkodzić.Szkoda tylko ,że ten ktoś zapomniał, że w dzisiejszych czasach nie jest problemem namierzenie przez policję stalkera. To nie jest tak,że opinie krzywdzące innych można sobie bezkarnie dodawać. Ja ze szczerego serca polecam kancelarie Pani Aleksandry.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Aleksandra Machalica

Szanowny Panie, dziękuje że pofatygował się Pan wystawić mi negatywną opinię ale z pewnością nie jest i nie był Pan moim klientem , ponieważ cena za poradę prawną jest zdecydowanie inna. Co więcej, w przypadku gdy nie jestem w stanie pomóc to nigdy nie pobieram opłat za usługę

Małgośka

Polecam współpracę z Panią Aleksandrą. Podejście do każdego klienta bardzo profesjonalne. Dokładnie zapoznaje się z daną sprawą. Wszystkie dokumenty przygotowane starannie. Porada prawna zawsze w dogodnym i szybkim terminie . Pani Ola zawsze odpowiada na wiadomości, kontakt rewelacyjny . Z całego serca polecam.

K

Z całego serca polecam ! Pani Aleksandra cudowna kobieta,potrafi wszystko wytłumaczyć,cierpliwa i wyrozumiała!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica - Lubin

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Prawna Aleksandra Machalica
  • Kolejowa 8 lok. 2A