Opinie o Romuald Szyplik Dream Tour w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Romuald Szyplik Dream Tour. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Romuald Szyplik Dream Tour o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romuald Szyplik Dream Tour w Toruń

Administrator Nowy wpis

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Kierowca c. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Pajak Nowy wpis

Ja również nie polecam - brak odpowiedzialności - Awaria busa tuż za granicą ( w Polsce, mróz, i oczekiwanie na podstawienie nowego od godziny 8 do 18'30 - żenada. Dyspozytor nic nie chciał zorganizować ( musieliśmy sami we własnym zakresie organizować transport do najbliższe stacji paliw - bo inaczej byśmy chyba zamarzli. Tłumaczenie dyspozytora a wręcz jego pretensje to poprosi jakaś porażka - było kiedyś lepiej ale teraz naprawdę nie polecam.

pierwszy i ostatni raz Nowy wpis

Ten przewoznik to jakaś pomyłka.na trasie nawet tiry nas wyprzedzają.niweiem czy kaganiec maja założony?No ale 600km jechać godz w niemczech to juz (usunięte przez administratora)przesada.nie polecam

Pajak Nowy wpis
@pierwszy i ostatni raz

Nie polecam . Kierowcy bardzo uprzejmi, pomocni, życzliwi ale przemęczeni- w trasę do Niemiec jeden kierowca to narażanie życia zarówno jego samego jak i pasażerów, oraz innych uczestników podróży. 1200 km w 24 godziny - to jakaś porażka. (żeby pokonać w Polsce 200 km do domu trzeba jechać 6 godzin - nie z powodów technicznych ale logistycznych. Zamiast przeznaczyć dwa różne auta do zbierania i rozwiezienia pasażerów jest jedno iw tedy zaczyna się zwiedzanie całych Niemiec z góry na dół a potem wycieczka po całej północnowschodniej Polsce. Mogę zrozumieć że paliwo jest drogie- ale ceny podróży przecież też proporcjonalnie wzrosły- czym jednak usprawiedliwić wydłużenie czasu podróży? Naprawdę nie polecam - znajoma która wysiadała na samym końcu jechała 26 godzin-

Pasażer

Nie polecam, niedawno jechałem. Klimatyzacja niesprawna, w aucie ponad 35 temp. do tego kierowca niegrzeczny.....

Edward
@Pasażer

Wypowiadałeś się z poziomu pasażera w lato ubiegłego roku, więc ciekawi mnie, czy swoje niezadowolenie przedstawiałeś może bezpośrednio firmie Romuald Szyplik Dream Tour w jakimś odrębnym e-mailu albo oficjalnym piśmie? Tak korzystając z okazji chciałbym zapytać, czy pracował ktoś może w tej firmie i ma informacje o tym, jak wyglądają tam warunki zatrudnienia. Fajnie by było móc coś ustalić.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Romuald Szyplik Dream Tour? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Koronawirus

Jeżdżą i narażają kierowców na chorobę. Idioci. A ten dyspozytor co tam siedzi to kawał (usunięte przez administratora) i prostaka. Dzwoniłam w weekend to wiele zły że dzwonię. Czy szef naprawdę nie widzi. A może sam. Na to pozwala. Nie pojadę. Odradzam

Andi

Jeżdżę już z tą firmą dwa lata i nie mam zastrzeżeń. Większośc kierowców korzysta w czasie jazdy z zestawów głośnomówiących i to naprawde bardzo dobrzy kierowcy. Fakt - jeżdża pojedynczo, ale z terenu Polski zbiera pasażerów inny kierowca niż ten, który jedzie za granicę. Kierowcy kontaktowi i zawsze się z nimi można dogadać. Nie pamiętam ani jednej sytuacji, w której kierowca spowodowałby zagrożenie w ruchu. Co najważniejsze - są punktualni. Nawet kiedy istnieją obiektywne przeszkody na drodze nie spóźniają się za bardzo i najczęściej informują pasażerów o dokładnej godzinie przyjazdu. Generalnie polecam tę firmę.

Pasazer

Dzien dobry wszystkim pasazerom kozystajacym z tego przewoznika. Chcecie byc ponizani przez kierowce w trakcie podrozy wybor nalezy do was a zamowisz bus cos ci wypadnie odwolasz czy tak jak opiekunki wyjedziesz z tym przewoznikiem i po paru dniach wracasz z nim nie dosc ze placisz za przejazd firma zarabia to kierowca przy wszystkich pasazerach powie ze opiekunke rodziny nie chca ze zamawiasz bus i odmawiasz my mamy prawo sami decydowac za ta usluge placimy mamy rodo ochrone danych osobowych a dyspzytor ani pracownicy z biura nie powinni przekazywac te informacje kierowca. Chcecie narazic swoje zycie jedzcie z 1 kierowca ktory pisze sms po drodze ubliza pasazera . Jest tyle firm bardziej bezpiecznych . Prosze zastanowic sie nad podroza z 1 kierowca zwlaszcza z tej firmy 1 kierowca lamie prawo jest zgloszony na policje i do prokuratury chcecie przygode z tym panem . prosze wybor nalezy do was.!!!!!!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o Romuald Szyplik Dream Tour - Toruń

• Jak się pracuje w Romuald Szyplik Dream Tour?

Zobacz opinie na temat firmy Romuald Szyplik Dream Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romuald Szyplik Dream Tour?

Romuald Szyplik Dream Tour
  • Stanisława Małachowskiego 26a lok. 6