wamag

Wałbrzych

Opinie o wamag

gall anonim 2010-06-19 16:14:12
Praca ok tylko sposób zarządzania jast słaby i mało sensowny gdyż robi się jedno a zaraz przerywają żeby coś innego robić.
Następnie złe rozplanowanie pracy albo roboty nie ma albo jest za dużo.
Zarobki takie sobie, socjal ok pod tym względem jest dobrze.
Prezes jest nie sympatyczny i gburowaty.
Nie doceniają starych pracowników.
Stary zakład z starymi zasadami dużo rzeczy uchodzi płazem.[usunięte przez moderatora]
Z pozytywnych rzeczy to nowoczesne maszyny których przybywa oraz nowe inwestycje takie jak nowy dach , ubrania robocze , nowa spawalnia, dobra atmosfera w pracy między pracownikami bo nadzór wprowadza raczej zła atmosfere.

anonim 2011-08-09 12:50:35
Firma ta jest tak [usunięte przez moderatora] że aż żal. Nikt w tej firmie nad niczym nie panuje a ten [usunięte przez moderatora] jest tak głupi że głupszego nie ma. Nie dziwię się że otacza się przydupasami i [usunięte przez moderatora]. Jedn z których woda sodowa udeżyłą do głowy to pan nikt czyl [usunięte przez moderatora]. Cwaniaczek i nic więcej no i jeden z [usunięte przez moderatora], ale i na niego przyjdzie kolej, kiedyś ktoś mu tważyczkę oklepie. Ogólnie firma ta i zarządzający to jeden wielki syf.
anonim 2011-11-29 19:40:05
WAMAG jak i KOPEX to jedna wielka pomyłka. O [usunięte przez moderatora] rozbić takie dziadowskie firmy. Ludzi nie szanują. Płacą marnie. Zwolnieniami sieja na prawo i lewo.
pracownik 2012-01-27 21:18:52
WAMAG - ok.
WAMAG-KOPEX: dno!
polak nie ślązak 2012-03-22 19:03:49
To już nie WAMAG to KOPEX Machinery - hehehehe śmiech na sali. [usunięte przez moderatora] zabijają ponad 100 lat tradycji. Rozkradają i degradują - czego dobrego spodziewać się po [usunięte przez moderatora]? :)
znawca firm 2012-03-22 21:05:07
kopex Was kupił? no to paszła kolejna dobra firma w [usunięte przez moderatora]
Ulrich 2016-05-20 18:34:48
@gcvbnm z tego, co się orientuje - a tę chwilę wamag nie poszukuje żadnych nowych pracowników, co mnie również martwi. Przeglądam goworka na bieżąco, mam nadzieję, że to się zmieni.
Zostaw swoją opinię o wamag - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wamag