Opinie o Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami w Warszawa

Kate Nowy wpis

Dramat. Pracownicy tej firmy na szkolenia z obsługi klienta chyba chodzą do Urzędu Skarbowego. Nic się nie da załatwić, panie nie rozumieją najprostszych pytań, Jedyne, co zauważalnego zrobiły od 10 miesięcy to zakazały wjazdu dostawcom jedzenia po godzinie 20. Gratuluję.

Irek Nowy wpis

mieszkaniec osiedla

Tragedia. Kontakt z administracją i zarządcą graniczy z cudem. Problem zgłaszałam jakies 4 razy i został za każdym razem zbagatelizowany mimo zapewnien, że coś zostanie w tym kierunku zrobione. Szczególnie nie polecam (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam współpracy z tą firmą.

Mieszkaniec Ursusa Nowy wpis
@mieszkaniec osiedla

Kontakt jest jedynie wirtualny z Paniami. Brak informacji o dyżurach na Osiedlu. Wszelkie sprawy i owszem, są przyjmowane, tylko czas ich realizowania jest przeciągany. Ile razy można naprawiać drzwi do śmietnika, albo naprawiać system do otwierania na pestki? Ile razy można zgłaszać problem światła, który włącza się ze sporym opóźnieniem? Albo ja czegoś nie rozumiem, usterki likwidują technicy, to może te Panie nie przekazują informacji o awariach

Zainteresowany Nowy wpis

Jak wygląda praca w tej firmie? Jaka jest współpraca między Administratorami a firmami współpracującymi? Jak często i jak długo wyglądają dyżury Administratorów w budynkach? Oprócz wynagrodzenia jakie są dodatki? Jak wygląda rozliczanie dojazdów do Osiedli? Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Ile jest Nieruchomości a ilu Administratorów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Księgowy / Księgowa ds. wspólnot mieszkaniowych? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami? Chodzi o pracę jako Administrator Nieruchomości, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 7 marca.

nie ma żadnych bonusów

Dramat. Panie w ogóle nie znają się na swojej pracy, nie są w stanie załatwić najprostszej sprawy, a jak ta robi się skomplikowana, potrafią tylko "motywować" groźbami np podwyżej cen. Kilka firm już na naszym osiedlu zarządzało i ta jest zdecydowanie najgorsza. Nawet developer wybrał lepszą, Anna Kożuchowska sprawiła, że za tęsknię nawet za tamtą firmą! :(

Zarząd Wspólnoty
@Andrzej

Dokładnie mam takie same doświadczenia. Brak realizacji podstawowych czynności administratora do wszystkiego wymaga zawierania dodatkowych umów pomimo zawarcia ich w swojej ofercie i umowie. Nie polecam!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami?

MONIKA

Po okresie próbnym niema problemu z dostaniem umowy. Polecam

@Monika

A ten zakaz to z czego tak właściwie wynika? Obawiają się o jakieś bezpieczeństwo? Oni mają tam u siebie jakąś ochronę?

@Ewa

@Ewa a to dobre pytanie, twierdzą, że na życzenie Zarządu bo mieszkańcy się skarżyli, że im samochody świecą w okna... Paranoja

Marcin Ursus

Mieszkam na osiedlu w Ursusie gdzie firma zarządza i przyznam, że poziom profesjonalizmu administratorki pozostawia wiele do życzenia. Sprawy ciągną się tygodniami, błędy w rozliczeniach księgowych, ciągłe problemy z bramą i ogrzewaniem a o poziomie sprzątania nawet już nie wspomnę. Niestety firma została wybrana przez developera także cudów się nie spodziewam. Mam też wrażenie, że pani Karolina dba o interesy firm świadczących u nas usługi bardziej niż o mieszkańców co bardzo mnie martwi. Podsumowując NIE POLECAM.

Michal

Zdecydowanie nie polecam ! Administrują nieruchomość na Sokratesa 13c mam nadzieję, że już nie długo.. Po prostu nie ogarniają niczego po przez księgowość/porządek/odpisywanie na wiadomości - trzeba się upominać o odpowiedz po kilkukrotnie. Błach sprawy trwają po 2 miesiące i nie są rozwiązane gdzie w innej spólnocie mam na następny dzień. Nie mam pojęcia jak takie firmy jeszcze działają..

Jolanta

Najgorszy zarządca nieruchomościami jakiego można sobie wyobrazić. Nikt się na niczym nie zna, pracownice, ale i szefowa, nie potrafią ani czytać ze zrozumieniem ani nawet pisać! Nic nie robią, utrudniają tylko życie mieszkańcom. Nie polecam ani jako zarządcy ani tym bardziej pracodawcy, no chyba że chcesz się czuć jak w ZUS, gdzie nic ambitnego Cię nie czeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami - Warszawa

• Jak się pracuje w Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami?

Anna Kożuchowska Zarządzanie Nieruchomościami
  • Ludwika Kondratowicza 4c lok. 31