Opinie o P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch w Lublin

Marcel Nowy wpis

Bardzo jestem zadowolony z wyboru paneli - bardzo pomogli mi podjąć decyzję na jakie postawić. Kupiłem jasne, winylowe panele. Po kilku miesiącach użytkowania z przyjemnością stwierdzam, że są w takim stanie jak wczoraj ułożone. A mam psa.

Artur Nowy wpis

Nie mam nic do zarzucenia - i z zamówionych - drewnianych - okien jak i z montażu jestem zadowolony.

Karol Nowy wpis

Super żaluzje nam się sprawdzają. Polecam ten salon.

Jula Nowy wpis

polecam bardzo zakup i montaż drzwi z tego salonu. Szeroki wybór drzwi - od wykonania po ceny. Każdy znajdzie coś pod swój budżet.

Firma P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik obsługi budynków wielomieszkaniowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Berenika

Wymarzyliśmy drewniane, ogromne okna w naszym domu. Dzięki lux dom spełniliśmy to marzenie - codziennie zachwycamy się nimi, ile światła nam wpada do domu. Przy okazji wizyty w salonie domówiliśmy też drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy garażowe. Bardzo jesteśmy zadowoleni - i z fantastycznej obsługi, jak i jakości zamówionych rzeczy, montażu. Polecamy bardzo to miejsce!

Rolety mają porządne -bardzo jestem zadowolony z ich produktów oraz montażu w domu. Sprawnie działają, a już trochę czasu je mam. Polecam bardzo

Klaudia

Z zakupionych w salonie drzwi jesteśmy bardzo zadowoleni. Bezproblemowy montaż, wszystko od wizyty w salonie do montażu drzwi poszło bardzo sprawnie. Także, bardzo dziękujemy. ❤️

Joanna

Zależało mi na tym, by moja chatka zyskała styl tradycyjny - okiennice były więc kluczowe. Znalazłam je w Lux Dom i bardzo polecam! Są solidne, dobrze wykonane. Czuć, widać JAKOŚĆ. Z nimi dom jest taki jaki chciałam!

Super obsługa w salonie, mają fantastyczny wybór paneli! Bardzo jestem zadowolona z ich zakupu, nie było problemów z ich układaniem.

Kama

Drewniane okna z czasem potrzebują renowacji. Szukając firmy, która się tego podejmie, natrafiłam na Lux Dom. Bardzo się ucieszyłam, że podeszli do tego rzeczowo - co, jak, kiedy. Koszt malowania i renowacji okien wycenili w spoko cenie - warto było wydać każdy grosz! Sprawnie, terminowo i solidnie wykonali tę pracę. Polecam bardzo!

Asia

zadowolona jestem z zamówionych okien. Montaż był sprawny. Cenowo też fajnie wyszło. Dzięki!

Stanisław

Zachęcony opinią kolegi wybrałem się do salonu Lux Dom. Ucieszył mnie szeroki wybór jakościowych, porządnych produktów. Kupiłem stąd co się dało - okna, drzwi, bramy garażowe, żaluje. Minęły już dwa lata użytkowania - nic a nic. Bardzo polecam!

Zadowolony jestem. Jest w czym wybierać.

Wiktoria

Cieszę się, że zdecydowałam się na tę firmę. Jestem bardzo zadowolona - zamówiliśmy jakiś rok temu drzwi, okna, bramy garażowe. Można by powiedzieć, że przetrwały wszystkie cztery pory roku z piątką plusem. Nic się z nimi nie dzieje.

Firmę polecił znajomy, zachwycony wyborem podłóg i drzwi. Potwierdzam! Super produkty, sprawny montaż. Bardzo jestem zadowolony.

Klaudia

Zadowolona jestem bardzo, żaluzje się sprawdzają.

Klaudia

Zamówiłam parapety. Można było w czym wybierać, montaż przebiegł sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. ❤

Janusz

Zamówiłem w tej firmie drzwi do domu i ich montaż. Solidne, dobre jakościowe. Montaż przebiegł sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy tę firmę.

Damian

Kupiłem u nich okna i jestem bardzo zadowolony. Ładnie się otwierają, nie mam z nimi żadnych problemów, panowie doradzili przy wyborze, montaż fachowy.

Filip

Montaż żaluzji w moim domu był dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Wybrałem te rozwiązanie, ponieważ chciałem chronić swoje wnętrze i oczywiście zrobili to bardzo dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch - Lublin

• Jak się pracuje w P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch?

P.H.U. Lux Dom Rafał Cioch
4.9/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Rusałka 12
    20-103 Lublin