Iveco Gibas Andrzej Gibas

Opinie o Iveco Gibas Andrzej Gibas

Były

Jeszcze kilka słów na temat tych świetnych, jak to sądzi Krzysztofa zarobków. Zarobisz co prawda między 5 a 6 ale z pracującą co drugą sobotą i nadgodzinami. Wcale (usunięte przez administratora) to nie urywa w innych firmach możesz zarobic tyle samo w normalnych godzinach pracy. Dobijające są zmiany 7-15 i 13-21 tydzień na tydzień i sobota po drugiej zmianie na 7 rano. Trzeba też wspomnieć o dyżurach asistance kiedy jesteś tydzień pod telefonem i w razie awarii wstajesz w nocy z wyra i jedziesz na autostrade naprawiac jakieś auto. Po tym oczywiście rano masz być w pracy. W taki właśnie sposób zarobicz tam miedzy 5 a 6.....czy to dużo? Raczej bardzo słabo......

@Były

Jak wygląda system wynagradzania?Czy te 5-6 tysięcy to brutto czy netto?Czy te zarobki to wszystkie na umowie czy część pod stołem?Czy ta kwota jest jako cała pensja czy jest jakiś system "sprzedanych"godzin?Od jakiej kwoty jest odprowadzany ZUS i składki emerytalne? Proszę o odpowiedź.

Grześ
@Zainteresowany

Podstawa, którą masz na umowie dostajesz na konto. Reszta wiadomo jak... Dodatkowo co 3 miesiące odbywa się podsumowanie kwartału i jeżeli nie sprzedajesz godzin w ilości, która zadowoli K.G. masz potrącane z wypłaty. Przeważnie wygląda to tak, że wszystko co zarobisz więcej przez 2 miesiące zostaje Ci obcięte w 3 miesiącu. Pracuję w tej firmie kilka lat i widziałem wiele sposobów obliczania wypłat, niestety wszystkie miały jakieś wady. Nie pamiętam sytuacji, żeby kiedykolwiek zostały wypłacone wszystkie wypracowane pieniądze. A gadanie, że ktoś nie sprzedaje godzin można sobie wsadzić między bajki, bo to biuro sprzedaje godziny wypracowane przez mechaników, nie biorąc pod uwagę, że jakiś temat był skomplikowany lub występowały jakieś utrudnienia. A od pilnowania czy dany mechanik pracuje czy śpi w kanale są kierownicy, którzy powinni dokonać selekcji. Ogólnie gdyby nie K.G. to firma ma duży potencjał, trzeba tylko trochę zacząć szanować ludzi, którzy jako jedyni fizycznie zarabiają pieniądze a nie tylko wypisują usługi na fakturach i teoretyzują za biurkiem. Brakuje też trochę inwestycji na warsztacie, ale te są najczęściej blokowane przez naszego ulubieńca. Pozdrawiam Jeszcze pracownik GSC.

obecny praconik GSC

Zgadzam się z opiniami kolegów, największy problem firmy to Krzysztof Gibas albo jak kto woli Krzysztofa Gibas. Ten ,,człowiek" nie ma pojęcia o prowadzeniu warsztatu, jego wiedza na temat mechaniki zerowa. Kto go wyznaczył do prowadzenia warsztatu? Uważa się za mechanika a nigdy nic na warsztacie nie zrobił. Pracuje w tej firmie 6 lat, on potrafi tylko bzdury gadać a jak by miał wymienić klocki i tarcze w ciężarówce to robił by to dwa dni a auto po naprawie by nie hamowało. Jeżeli firma ma działać lepiej to wystarczy ten dziwny przypadek jakim jest Krzyś odsunąć od firmy i obroty skoczą od razu o 20 % minimum. Nie jeden klient już to mówił że warsztat ok tylko po co ten dzieciak się wtrąca i (usunięte przez administratora) wygaduje tylko psuje wizerunek firmy.

Zmeczony

Nie wiem gdzie pan "obecny" pracuje jeśli nie ma problemów z szefem. Raczej nie w GSC.....ale bardziej i tak wygląda to na wpis właśnie tego szefa....brawo Krzysiu za pomysł ale i tak nikt w to nie uwierzy.....marny popis

Lukasch

Serwis jeżeli chodzi o miejsce pracy super,ale nie pod rządami tego gościa. Wszystko pikuje w dół. Do ludzi tam pracujących nie mam nic bo są to bardzo wartościowi ludzie, ale im też kiedyś puszczą nerwy. Człowiek zarządzający tym ala serwisem powinien puknąć się w głowę. Szacunek do ludzi zerowy. Ilość zgromadzonych nowych i używanych pojazdów na placu nic nie znaczy, bo trzeba umieć jeszcze tym zarządzać. Myśli że jak obstawi wokół serwisu mnóstwo nowych pojazdów i ogromne logo GIBAS to zrobi wow. Niestety nie to tylko z zewnątrz tak wygląda, a w środku mega bałagan jeżeli chodzi o zarządzanie przez tego gościa. Może koronawirus zrobi tam selekcję naturalną. Żal mi tylko ludzi pracy.

Aplikowałeś do firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Witam wszystkich zainteresowanych. Zgadzam się w 100% z ostatnimi opiniami o tej placówce. (usunięte przez administratora) w zeszlym roku w przerwie miedzy świątecznej stwierdził, że nikt nie może mieć urlopu bo jadą do nas 74 MAN-y na obsługę itd. tak na prawdę było może z 8 sztuk a dwie zmiany ludzi w sylwestra rano zmywało halę na mopach. (usunięte przez administratora) Myślą, że w innych miejscowościach jest tak jak w ich (usunięte przez administratora) Twierdzi, że w tej firmie panuje rodzinna atmosfera........(usunięte przez administratora)Twierdzi tez, że "płaci dobrze i jak ktoś powie że się z kimś nie rozliczył to wywali przez okno" (usunięte przez administratora)...no i właśnie on kieruje serwisem........dobre co?????

lelek

pozytywnie

Olga
@lelek

Krótka, ale dosyć wymowna opinia. No ale wiesz - jednak przydałoby się trochę więcej konkretnych informacji. Nawet nie wiem, czy piszesz klient czy jako pracownik firmy Iveco Gibas. To może na początek zdradzisz nam właśnie to?

Szymek

@mecha-serwis to tutaj zarobki między 5-6 tysięcy zł? To ładnie

wiko

Natrafiłem tutaj przez przypadek. Szukajac opinii o nowym pracodawcy do ktorego wlasnie wyjezdzam za granice. Iveco Gibas polecam. Pracowalem tam sporo czasu. i gdyby nie fakt ze narzeczona pracuje za granica a sie pobieramy to bym nie wyjezdzal i nie rezygnowal z pracy u pana Andrzeja. Firma preznie sie rozwija, serwisy sa dobrze prowadzone, dogladane przez wlascicieli, wszystko jest poukladane. Najwazniesze jest to ze jest praca, a nie siedzenie i patrzenie w sufit. Przynajmniej czas leci szybciej jak sie ma zajecie. Dobra praca sie oplaca. Wynagrodzenia adekwatne do wykonywanej pracy. Jak bede mial mozliwosc - to tu wroce.

mecha-serwis

Ja pracuje do dzisiaj i zlego slowa nie powiem... Jak się robi to co do ciebie nalezy i robisz to dobrze, to nie ma problemu. Jak ktos sie obija i mysli ze tego nikt nie widzi to sie grubo myli. Tutaj wunagrodzenie jest za prace a nie za lenistwo. Chcesz robic i się nie narobic a zarobic 3000zl idz lezec gdzie indziej... ciekawe ile cie beda tam trzymac. chcesz zarobic 5-6k? idz pracowac/nie lezec do Gibasa. pOLECAM

mechanik

Ja pracuję w Gorzowie. Nie jest tak źle jak pisze kolega z Motańca. Czasem trochę luzu się trafi a czasem kierownik trochę gania. Kasa zasze mogło być wiencej :) Płacą za godziny obecne a nie sprzedane więc lepiej jak w poprzedniej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iveco Gibas Andrzej Gibas - Wyszynki

• Jak się pracuje w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Zobacz opinie na temat firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iveco Gibas Andrzej Gibas