Iveco Gibas Andrzej Gibas

Opinie o Iveco Gibas Andrzej Gibas

Xxx

No i jeszcze jedno.... Jak jade do pracy na 7.00 to jestem zmęczony o 6.30 bo jadąc do tej tyry już zwracać mi się chce na samą wyśl że muszę spędzić tam minimum 8 godzin jak jeniec w (usunięte przez administratora).....

BOK
@Xxx

Pan Piotr to świetny i doswiadczony człowiek. Wszyscy sobie cenią z nim współpracę. W GSC pracuje wiele doświadczonych osób do tego firma jest godna uwagi pod każdym względem. Xxx - niestety ewenementy się zdarzają w każdej firmie. Każdy wie o co chodzi. Riposta kolegi jest znakomita. Pan się w GSC strasznie męczy, gdzie praca jest wszędzie od reki - bo nigdzie nie jest lepiej niż w GSC. Jestem pracownikiem BOK Motaniec.

elektryk

Jest spoko.

ivan

czy w GSC spodziewane są w najbliższym czasie jakieś podwyżki płac?

Marian

Czemu zatrudniają w GSC Ukraińców? Pewnie dają grosze? I Polak nie chce u nich pracować?

Pracujący
@Marian

A dlaczego Ty kupujesz chińskie albo niemieckie produkty?! Nie mierz wszystkich swoją miarą. Stawki dla każdego są równe. Nie panuje tu żadna faworyzacja. Nie wszyscy muszą mieć takie podejście jak Ty - bo obcokrajowiec to ma dostać śmieciowe wynagrodzenie. Pracują i obcokrajowcy i Polacy. Rynek mamy otwarty. Jeżeli ktoś się zna na tym co ma robić to nie istotne skąd pochodzi. P.S. Więcej szacunku dla obcokrajowców. To też ludzie.

Aplikowałeś do firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
bejzym

czy warto aplikować na mechanika?

zadowolony

super obsluga na stacji diagnostycznej

janek

firma ok.

tadeasz

Witam wszystkich. 13 stycznia br. byłem klientem Iveco Motaniec. Ponoć 13 to pech i chyba tak było, bo nie działały drukarki w punkcie sprzedaży części i nie mogąc otrzymać faktury musiałbym zrezygnować z zakupu filtra kabinowego ale z sąsiedniego stoiska procownik Firmy Pan Piotr Wojdat kierując się empatią zaproponował koledze / temu z działu części/, że na swoim stanowisku spróbuje wystawić tę fakturę. Udało się z czego byłem bardzo zadowolony. Dziękuję Panu Piotrowi za profesjonalizm pracowniczy i ludzką empatię. DZIĘKUJĘ i proszę tak trzymać ! Pozdrawiam

zadowolony

Xxx - sam sobie odpowiedziałeś. Nie ma alternatywy, bo ta firma jest jedną z najlepszych w okolicy. Mamy bardzo dobre narzędzia, jak potrzebuje coś dodatkowego zawsze jest zgoda. Mam ubranie robocze, jeżeli mam problem z butami, dostaje nowe. Mam bardzo dobrą wypłatę, w za grudzień dostałem 8 tys zł, wszystko na konto, czas pracy legalny/normalny. Płacone piędziesiątki i nocki, wystarczy spojrzeć na kwitek z wypłaty. Nie mam problemu z pójściem na chorobowe z wyjątkiem kolegów gdzie spędzają na chorobowych 4 miesiące a potem piszą wiadomości na takich portalach. Przychodzą na 7.00 do pracy i o 7.30 są zmęczeni a o 7.15 fajka. Żadko wchodzę na tego typu strony, bo są tu ludzie którzy piszą często nieprawdę. Dobra, solidna, normalna firma. Jeżeli ktoś sam pisze, że nie ma alternatywy, to co za opinie wystawił sam sobie w tym momencie. Widocznie nigdzie się nie nadaje na to wychodzi w czasach gdzie machaników potrzebują wszędzie i wszędzie płacą już dobrze. Polecam pracę w tej firmie, również jest zadowolonych wielu innych mechaników.

Xxx

No bardzo dobry pomysł, w tej firime trzeba przecież więcej takich Panów Tabelka lub kierowników statystów którzy nie potrafią nic prócz utrudnianu pracy mechaników. A zapracować na ich pensje musi kto? No właśnie Ci mechanicy...tylko że oni są zli bo chcą odpocząć, chorują, mają swoje rodziny i nie mają czasu tyrać od rana do wieczora w kanale...i strasznie roszczeniowi są bo potrzebują nowych narzędzi do pracy i ubrań i butów...ja nie wiem co za ludzie....powinni się cieszyć i klaskać uszami że mają okazję spędzić życie w kanale...

Xxx

Jeśli jest tam tak wspaniale to czemu uciekają z tej firmy najbardziej doświadczeni mechanicy??? Odpowiedź jest prosta...tylko właścicielom wydaje się że jest super...widać zresztą po ich wpisach...nie polecam

Dżony z Barcelony
@Xxx

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad pracą w tej firmie to odradzam.Brak szacunku dla pracowników,pensja nigdy nie zgadzająca się,praca po godzinach,wyjazdy nocne,mobbing i donosicielstwo.Przez okres który tam spędziłem wynagrodzenie nigdy się nie zgadzało,zawsze było jakieś ale i tak naprawdę nigdy nie potrafili wyjaśnić dla czego.Szkoda czasu.

Musztarda po obiedzie
@Dżony z Barcelony

Zgadzam się w 100 %. Hehe Pan tabelka wszystko wyjaśni.

Rambo
@Xxx

Omijać szerokim łukiem.Na szczęście są w Szczecinie pracodawcy uczciwi i wiarygodni.

Helena
@Musztarda po obiedzie

A kto to jest Pan tabelka i o co z tym określeniem w ogóle chodzi? Wytłumaczysz?

Już tu byłem
@Helena

Pan tabelka t o człowiek który sprowadza pracowników do słupków w excelu, tu według nich nie pracują ludzie tylko słupki, który na pewno przybywa (słupków) nie pracowników, oni tak szybko odchodzą.

Magdalena
@Xxx

Uciekają czy po prostu ktoś się zwolnił pewnie jakaś pojedyncza osoba i generalizujesz? :P

@Magdalena

Nic nie generalizuje Ci co mogli to uciekli a Ci co jeszcze nie mogą z różnych powodów jeszcze tam pracują lecz nie znam ani jednej osoby której tam się podoba ( z mechaników) siedzą tam bo nie ma alternatywy...smutne ale prawdziwe

Zadowolony pracownik

Polecam jak najbardziej prace w tej firmie. Normalna, dobrze rozwijająca się firma. Zarabia się dobrze a nawet i bardzo dobrze. Wprowadzane zmiany przynoszą solidne efekty. Ewidętnie właścicielom zależy na jakości i rozwoju. Jedna z nielicznych takich firm w których pracowałem i które znam. Lepsze i gorsze okresy są wszędzie.

zadowolony

Zgadzam się z Rambo, że są w Szczecinie uczciwi pracowawcy. Dlatego Ci co się zwolnili wracają, bo nigdzie nie było lepiej niż u Gibasa. Solidna i konkretna firma.

obecny 5

Mogę tylko polecić. Pracuje się dobrze, fajny zespół ludzi, praca na luzie, zarobki super. O taką firmę cieżko teraz!

były
@obecny 5

Żenujące, prawdą jest tylko część drugiego zdania, fajny zespół, lecz nie pracodawca w osobie k.G.

Jaka atmosfera jest między działami w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

problematyczny

Dobra, solidna firma. Ze świecą takiej szukać. O zarobkach nie ma co wspominać. Gibasy od zawsze dobrze płacili. Polecam.

świeży

Pracuję cztery miesiące. Nigdy nie zarabiałem takiej kasy. Pracujesz- zarabiasz. Nie wyrywam sobie rękawów, praca w normalnych uczciwych godzinach. Firma dba o pracowników. Pracowałem w róznych firmach, gdzie opinie były lepsze. Nie umywają się do Gibasów. Polecam.

Obecny pracownik

Każdy może pracować gdzie chce - wolny kraj, pracy nie brakuje nigdzie. Panowie piszą, że się ludzie zwalniają a co z tymi co wrócili z powrotem ??? Zapomnieliście zapewne. Te opinie nie mają wpływu na zatrudnienie w naszej firmie. Odchodzą Ci którym się należy, zostają Ci którym zależy. Ukrainiec pracuje jeden od pięciu lat i pracuje nadal, więc prosimy o prawdziwe informacje. Praca jest dobra, warunki normalne, wynagrodzenie bardzo dobre. Nik nie płaci w okolicy więcej - jak jest wynik. Pan K. może sobie na drutach sweterki robić - stać go. Nie mam zastrzeżeń do Gibasów jako pracownik, firma warta polecenia. Ps. ludzie widać, że nie mają co już ze sobą zrobić, piszą głupoty, roszczenia, może jakaś próba odstraszenia potencjalnych zainteresowanych, ale faktów się nie przeskoczy nawet na takich portalach. I to cieszy najbardziej.

Marian Daduń
@Obecny pracownik

To może jeszcze dopiszmy o tych super warunkach i super pracy kilka słów.Jeśli jesteś na urlopie a jest więcej pracy musisz przyjść."Szef"ma kaprys i koniec,nie przyjdziesz bo zacząłeś remont w domu zostaniesz zmuszony żeby się zwolnić.Jeśli "szef" ma kaprys zrobić zebranie w wolną sobotę o19-20 a nie możesz przyjść to tok jak wyżej

Beka z typa

Ta firma jest tak beznadziejna, że nawet Ukraińcy się zwalniają ???? odradzam, omijać szerokim łukiem. Chyba że Pan K. zajmie się czymś pożytecznym, chociażby dzierganiem sweterków na drutach...

Pracownik.

Można napisać bardzo krótko - solidna firma. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Iveco Gibas Andrzej Gibas - Wyszynki

• Jak się pracuje w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Zobacz opinie na temat firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iveco Gibas Andrzej Gibas