Iveco Gibas Andrzej Gibas

Opinie o Iveco Gibas Andrzej Gibas

Baśka Nowy wpis

Hejka, z chłopakiem zastanawiamy się czy magazynierzy nie są przypadkiem przyjmowani. na stronie nie widzieliśmy takich ofert, ale faktycznie pokazała się nam jakaś starsza dla mechanika. Czy przy tym pierwszym wariancie istnieje opcja na uzyskanie umowy o pracę?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Iveco Gibas Andrzej Gibas odbywa się również w języku angielskim?

pracownik Nowy wpis

Cześć, Rozmowa o pracę jest przeprowadzana w języku polskim. Jeżeli kandydat mówi w innym języku na pewno istnieje możliwość rozmowy w języku angielskim.

Kiedy ostatnio wam był mechanik potrzebny? Widziałem ofertę z takiego portalu na Podmiejską lecz ma już kilka lat. gdzie cos nowszego znajdę? I czy przyjmujecie obecnie? w Gorzowie roboty szukam, miałbym do was blisko. Jakie są teraz zarobki i czy trudno będzie się dostać? Mam czekać na rotacje czy od nowego roku planowany jest jakiś rozwój?

Nowy wpis

Witamy serdecznie. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą to zapraszamy osobiście do Kierownika Serwisu w Gorzowie Wielkopolskim z CV na luźną rozmowę, wszystkiego się Pan dowie. Pozdrawiamy, serdecznie.

Wypowie się tutaj może jakiś kierowca transportu nowych aut? System pracy, wynagrodzenie i całość ogólna?

Aplikowałeś do firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Obecny

Na tym portalu nie roztrzygnie się czy firma jast taka czy taka. Pracę polecić komukolwiek jest też ciężko. Pracuję w tej firmie 9 lat i zamierzam pracować dalej. Z mojego punktu widzenia, firma jest bardzo rozwojowa, można się wiele nauczyć. Nie oszczędza się na wynagrodzeniach, bo są naprawdę dobre. Czas pracy na legalu, wynagrodzenia na legalu. Zawsze można pracę zmienić, bo pracy jest pełno wszędzie, ale bądź co bądź u Gibasów jest dobrze. W pademi nie było ani słowa o tym, że mniej dostaniemy bo jest taka sytuacja a zobaczcie co było gdzieś indziej. Pracy polecać nikomu nie będę, każdy musi spróbować sam i zobaczyć czy mu pasuje.

@Obecny

Fajna perspektywa. A macie jakies szkolenia skoro twierdzisz że firma jest rozwojowa?

@Jolanta

Oczywiście. Szkolenia są cały czas. w zależności od specjalizacji. częściej, rzadziej ale są

Elizka
@Obecny

A zdarzają się dobrowolne czy tylko takie dostosowane do danego profilu stanowiska? Nie można wziąć w nich udziału spontanicznie? Do tego one maja miejsce podczas pracy? cokolwiek trzeba nadrabiać?

Małgorzata

Jedne z klientów pisał, że sprawnie naprawiono mu Ducato ale minusem dla niego był dojazd do firmy. Zastanawiam się przy tym czy pracownicy mają podobny problem? Transport jest we własnym zakresie? Istnieje opcja zwrotki za paliwo? Coś jeszcze mogą tu współfinansować?

Klient

Solidna firma. Jak źle jest w GSC to wszędzie indziej jest jeszcze gorzej.

Lechu

Sprawna naprawa ducato po wypadku, z minusów to dojazd .

Iveco daily ze Szczecina

Bardzo nie polecam mam Iveco 10 miesięczne już byłem cztery razy w kłamią (usunięte przez administratora) i nie chcą robić auta na gwarancji

@Iveco daily ze Szczecina

A co się dzieje z tym autem?

szalony

Jest spoko.

@szalony

Super, a coś więcej może? ;)

Super firma, bardzo dobre wynagrodzenie, świetne warunki do rozwoju. Jedna z lepszych firm na tą chwile w jaką znam. Polecam !!!!!!!

ANONIM

Chyba żartujesz?

@ANONIM

Śmieszy mnie to ,że tak bardzo wam nie pasuje że ktoś znalazł prace z której jest zadowolony . Powodzenia cebulaczki

Magdalena
@Marek

Może ludzie nie znają wszyscy alternatyw? To najlepszy zakład w okolicy Twoim zdaniem? :P

@Magdalena

To może Pani nas oświeci , gdzie są takie fajne miejsca pracy .

@Marek

Sugerujesz że takich nie ma? Wystarczy chcieć i poszukać, co w tym takiego trudnego?

Obecny

Cudów nie ma, ale firma solidna. Wynagrodzenia bardzo dobre.

@Obecny

Bez cudów, ale co znaczy solidna? Tylko tyczy się to tego dobrego wynagrodzenia?

transregio

Nawprawiałem busa po wypadku ,na prawde dobra robota i solidna firma.

Wojciech

Pracuję tu już trochę czasu i powiem szczerze .Firma dobra ale czasem bywa ciężko .. niestety mechanika daje się w kość nie raz , plecy bolą , poprawki też nie raz mamy i jednym słowem (usunięte przez administratora) strzela . Ale jak jesteś fachowcem i robisz swoją robote jak należy i bez opie*dalania to masz na prawdę dobrą kasę i umowę jak trzeba . Zawód mam jaki mam bo taką mam pasje do mechaniki , to że plecy bolą ....a chirurga po 6 godzinach operacji nie bolą nogi i ręcę??? Nie ma lekko pracować trzeba ... ja polecam , pracuję bez sciemy to i kase mam fajna i szef prywatnie też mi pomogł nie raz . Dostajesz tyle ile dajesz od siebie . Jak ktoś wylewa tu żale to znaczy że tu pracował ale jest za słaby i aktualnie chyba bąki zbija na bezrobociu ...skoro ma czas te bzdury wypisywać a nie zająć się robotą .

Honorata
@Wojciech

W każdej firmie w sumie bywa ciężko. A jaką kasę konkretnie tutaj można otrzymać? Napiszesz o tym?

Pracuję w oddziale Gorzów. Firma normalna, fajna, dobre zarobki. Fajna załoga, chce się pracować. Nie powiem złego słowa.

Xxx

No i myślisz że ktoś uwierzy w to że pisal to jakiś pracownik.....taniocha

@Xxx

No a w czym problem? Się gościowi podoba to otwarcie pisze jak jest. ;)

Dzisiaj.

Profesjonalne podejście, fajna obaługa, rzetelni ludzie. Polecam.

zenon

nie polecam

Zadowolony

Z grafikiem nie ma problemu. Przestrzegają prawa pracy. W poprzedniej firmię pracowałem dużo więcej i wszystko kombinatorstwo, tu przynajmniej wszystko legal.

Zadowolony

Firma fajna, pracuje się dobrze, zarobki dobre. Polecam.

Yyy

Firma spoko !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iveco Gibas Andrzej Gibas - Wyszynki

• Jak się pracuje w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Zobacz opinie na temat firmy Iveco Gibas Andrzej Gibas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iveco Gibas Andrzej Gibas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iveco Gibas Andrzej Gibas