Opinie o Mateusz Sienkiewicz w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mateusz Sienkiewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mateusz Sienkiewicz o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Sienkiewicz w Trzcianka

Czarny Nowy wpis

Kupiłem lampy z tej firmy miały być sprawne i gotowe do założenia jak się okazało to nadają się tylko do śmietnika. Nie polecam tej firmy to (usunięte przez administratora)

Xalop Nowy wpis
@Czarny

Kolejny, widzę ze konkurencja nie śpi. Najlepsze jest to, ze aby dodać opinie nie trzeba nawet okazać jakiekolwiek dowodu potwierdzającego transakcje między nami. Zazdrosny sąsiad może ocenić moja firmę, i nikt nawet nie sprawdzi czy cokolwiek i kiedykolwiek u mnie kupował, ten portal tak jak pozostałe nadają się do niczego i promują tylko czytanie bezpodstawnego hejtu

Dawid Czech Nowy wpis

Zamówiłem lampy od e39 po regeneracji, są idealne tak jak w opisie. Każdy kto widzi auto od razu pyta skąd takie lampy. POLECAM

Krystian Kordek Nowy wpis

Polecam, Kupiłem na Allegro komplet lamp. Przyszły jak Nowe.

Rafał

Sprzedawane są lampy niby sprawne rzeczywistości nie działają ..uszkodzone .naprawiane.. żadnego kontaktu ze sprzedającym ..a więc nie polecam zupełnie tej firmy (usunięte przez administratora) i tyle!!!

Xalop
@Rafał

O jakiej lampie dzbanie piszesz ? Wszędzie podane dane do kontaktu, a napisze ze zero kontaktu. Dramat

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mateusz Sienkiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Sienkiewicz - Trzcianka

Mateusz Sienkiewicz