Opinie o Gleń Piotr Sollver w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gleń Piotr Sollver. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gleń Piotr Sollver na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gleń Piotr Sollver w Leszno

Lili Nowy wpis

Nie radzę tam pracować, bo mnóstwo wymagań, zero organizacji.

malkontent Nowy wpis

"Malkontent to taki człowiek, co jak mu podarujesz świat, to się obrazi, że nie zapakowałeś go w ozdobny papier i sznurek".... Boli tu kogoś bardzo, że nie pracuje i musi szukać nowego zajęcia, chyba nie było aż tak źle skoro ktoś tyle czasu i energii poświęca na te negatywne wpisy i udaje grupę ludzi. Są w tej firmie osoby które doceniają tę prace i pracują i będą pracować. Marudy, narzekacze i inni krzykacze zawsze się znajdą.

Moja odp Nowy wpis

Kierujemy się tym żeby przestrzec innych, żeby uciekali a nie aplikowali. A nowej pracy szukamy i te rzucamy

Baster Nowy wpis

Jest tu naprawdę źle, a może jeszcze gorzej.niz źle czyli tragicznie. Tutaj nie ma żadnej kultury organiz. Raczej antykultura. Dużo tu już pisali o spychologii i braku kultury wobec pracowników. To święta prawda. Jak pewnym osobom zawadza jakieś zadanie i in obowiązek, to cyk i zadanie przeklinane na nas. Kompletny brak szacunku. W końcu do pracy przychodzą tu tylko nieliczni, a ci drudzy - żeby dobrze się bawić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gleń Piotr Sollver spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Phi

Żadnej świątecznej premii za całoroczna harówe. Żal.pl

Obecny

Ja tu pracuje i mi się podoba, a jak by było tak źle jak to ktoś opisuje to rynek pracy jest taki, że nikt by tu nie pracował tylko poszedł do innej pracy. Być może te negatywne opinie to jeden z tych dłużników któremu nie udało się ukryć majątku albo tylko mu się wydawało że można bezkarnie nie płacić i stad takie jego fantazje. Cóż: jest takie powiedzenie - Dłużnik wesoło bierze, smutno oddaje. Wszystkim miłego dnia życzę oczywiście tez i przede wszystkim dla tych "negatywnych" uśmiechnijcie się :) bo nie ważne jak mówią, ważne ze mówią. Dużo zdrówka tez tego psychicznego.

Byly

Miałem przyjemność pracować tam przez moment wynagrodzenie do ostatniego czekałem do dziesiątego. Zero organizacji i wszystko nie czytelne

Jeszcze pracownik

Długo myślałam czy angażować się w takie posty, ale warto jest to zrobić żeby przestrzec przed solverem. Ta firma to porażka, brak logicznego zarządzania aż razi moje oczy. Tu liczy się tylko trójka osób, a cała reszta ma robić jak woły i nie narzekać. Widuje tu tyle różnych sytuacji godzących w pracownika. To prawda co piszą na dole, trzeba denerwować się o wpływ wypłaty na czas, a pytania o przelew są pomijane milczeniem. Gdyby jeszcze zarząd cierpiał solidarnie z nami biedę, ale tak nie jest, rzucają nam w oczy swe wieczne zakupy, wyjazdy i samochody.Sądzę, że docieram do granicy kiedy trzeba będzie powiedzieć stop.

Czeremcha

Zostałem poproszony o komentarz na temat Sollver Piotr Golen w Lesznie. Nie byłem tam traktowany dobrze, nie zostałem dobrze pożegnany, (usunięte przez administratora) mi w twarz i bez słowa wyjaśnienia kazano (usunięte przez administratora)Mój dorobek przejął ktoś inny. Kierownictwo kapuje s nie wspiera. Nikomu nie można ufać.

Dragon

Jakkolwiek byś się starał idąc do tej roboty to i tak otrzymasz żenujaco.niskie wynagrodzenie bez żadnego extra dodatku.w tej firmie prowizje dostają tylko handlowcy, na sprawach które przynoszą pracuje sztab ludzi ale nie, extra kasa w kopercie tylko dla nich

Roverlove

Jutro znowu musze tam iść. Kiepskie wynagrodzenie i bijące po oczach bogactwo właścicieli. Dla nas nie ma na pracujące ksero, nie ma na podwyżki, nie ma na godne warunki pracy. Świętej Trójcy jest dobrze.

To miejsce ma z kancelarią tyle wspólnego co lysy z grzebieniem. Zero kultury organizacyjnej i zero szacunku dla pracownika. O wynagrodzenia trzeba się od jakiegoś czasu dopominać, wtedy łaskawie otrzymuje się przelew.

Nie kumam czaczy

Jak można chcieć tam pracować. Ludzie upchnieci jak sardynki, brzydkie zapachy, smród papierochow jak za (usunięte przez administratora), glosno i dziwnie. Gdyby jeszcze kasa wynagradzała te niedostatki, ale.l nie ma co marzyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Gleń Piotr Sollver - Leszno

• Jak się pracuje w Gleń Piotr Sollver?

Zobacz opinie na temat firmy Gleń Piotr Sollver tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gleń Piotr Sollver?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gleń Piotr Sollver
  • Leszczyńskich 52