Opinie o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. w Pruszków ul. 3 Maja 8 B3

Czy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Kiedyś przyjmowali.

Oliwia

Witam BCS Automotive Interface Solutions Poland w Pruszkowie ,przyjeli sie 2 osoby ( dziewczyna mloda i podobno jej matka ) byli na roznych zmianach ,mloda stala przy maszynie na poczatku owszem mowila ze bola ja nogi ale pomagala jej starsza kobieta i calkiem nie zle jej szlo ,praca jej sie podobała ,a kobieta tzw matka jej z innej zmiany pracowala na pokrywkach owszem na tym stanowisku palce bola ,ale czy pracujac 4 dni na szkoleniu ,nie zostawia sie czlowieka samego ktory sie uczy i przez 6 godz robiła sama montarz akumulatorów to palce musze odpocząć tym bardziej ze na tym stanowisku sa jeszcze 3 produkty do montarzu ,widzialam jak kobieta na palce sie lapala bo bolaly ja a pracownica twierdzila ze 240 szt robi sie w ciagu godz,ale nie nowe osoby ktore sie ucza ,i w piątek przyszla do pracy iod razu liderka jej podziękowała za prace ,od kiedy nowy pracownik ma sie nauczyć w ciagu 4 dni pracy nie ma tak umowa jest zawsze na 3 mies ,czy kierownik zakladu nic z tym nie zrobi ,nie mozna w ten sposób traktowac ludzi ,rozmawialam z kobieta praca jej sie podobala a jesli chodzi o telefon to niech kierownik sie dowie ze ludzie nie pomagaja nowym ludzia ,i obie panie zostaly zwolnienie z pracy ze ludzie gadaja głupoty na nowych bo co przyszla corka z matka ,to jest powód do zwolnienia czlowieka ,prodze ich przewrócić bardzo fajne kobiety pracowite ,

@Oliwia

Tam nie produkuje się akumulatorów.

Oliwia

Witam co to za zakład pracy skoro sie przyjmuje danych pracowników do pracy a później wyucha sie plotek od ludzi i czlowieka po 4 dniach zwalniaja , bo co za malo pracuje to praca jedt na godz.nie na akord ? A moze chodzi o to ze to córka z matka ,nie ważne jest moga bycni rodziny aby pracowaly a nie pierwszego dnia pracy ludzi na języki brać i dogadywać ,gorszego bałaganu nie znalam jak w tej firmie jest ,tu sie pracuje a nie jak nie którzy siedzą na telefonach czy wychodza na fajki ,i tylko obgaduja nowych ludzi ,niech kazdy pilnuje siebie a nie innych ,widacnjak kierownikom zalezy na pracownikach najpierw przyjmują a po ,4 dniach zwalniaja z pracy ,

Witam w której firmie tak sie dzieję ? Jak czytam te opinie to nie warto tam sie przyjmować ,skoro po kilku dniach zwalniają ludzi ,a podobno pracuje tam duzo obco krajowce ?? Ile tam sie zarabia??? 4100 do reki ,

Aplikowałeś do firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Beata

To jest prawda znam przyklad ostatnio przyjelu sie 2 panie i pracownice stale obgadywaly ich nowych od razu liderki zwolnili ich bez przyczyny z pracy tak nie moze być w tym zakladzie ,czy kierownik czyta te opinie prosze zaragowac na to ,jak mozna po 4 dniach nauki zwalniać daną nową osobę , Kierowniku prosze przewrócić te panie do pracy ??????

Malgosia
@Beata

Hej Beata tez slyszalam to byla matka na 2 zm .u liderki Anki a córka na 1 zm ,normalne to ze przy drobnym montarzu palce bola ona piwinna byc z osoba ktora ma uczyc ja danego montarzu a nie dac tyle paczk do zrobienia ,a co na to liderka ??? Dany pracownik nowy nie zostawia nowych samych , tylko widac bylo jak lataja na fajki paluc i obgadywac ta nowa pania ,wstyd jest czytac to ,niech kierownictwo zrobi porządek z tym ,podobno mloda dziewczyna plakala w szatni ze zostali zwolnione z pracy ,jak tak można to świadczy o zakładzie pracy i kierownictwie ,apelujcie aby to ich przewrócić z powrotem do pracy one byli przez agencje zatrudnione ,wiem ze jedna z nich to Dominika ale matki imienia nie znam ,prosze kierownictwo ,zróbcie coś ???

Witam czy jest możliwość zatrudnienia przez firmę i gdzie można aplikować na produkcje w firmie TWR w Pruszkowie i jaka stawka miesięczna i jest socjal,proszę o odpowiedź pozdrawiam

Adrian
@Ania

Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert do pracy na produkcji. Jest rekrutacja na stanowisko managerskie i do księgowości. Z benefitów pracodawca oferuje ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną. Spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą i wtedy dowiesz się, kiedy będą przyjęcia na produkcję. Daj znać jeśli będziesz składał CV.

@Adrian

przyjecia na produkcję są ale z agencji pracy ,a ja bym była zainteresowana przez firmę

@Adrian

Witam podjęłam pracę przez agencje pracy ,ale widzę na produkcji że nie dużo pracuje obco krajowców ,nie wiem czy jest szansa dostać sie przez firmę ,ale i stawka jest mała na godz oferowana przez agencje ,z tego co widzę oferują o wiele więcej firmy a tu praktyczne grosze marne ,zastanawiam sie ale raczej będę szukać innej pracy ,jeszcze firma ma mieć postój ,,,nie wiem co bedzie dalej na razie sie zastanawiam na tym

Kknd

Witam mam pytanie odnosnie pracy jako ustawiasz wtryskarek. Jak wyglada grafik pracy? Ile wynosi pensja , czy jest ona podzielona na podstawe, dodatki premie ? Czy bez nadgodzin pensja netto siega 4100 zl? Czy trafiaja sie nadgodziny? Jakie sa maszyny? Jest ktos kto potrafi konkretnie udzielic odpowiedzi?

@Kknd

Witam, BCS Automotive Interface Solutions Poland poszukują ludzi do pracy w kilku lokalizacjach, w tym też w Pruszkowie (http://www.bcs-ais.com/career). Warunki zatrudnienia zapewne różnią się w każdym oddziale. Kknd zdecydowałeś się na aplikowane do tej firmy?

@Kknd

Pokaż co potrafisz, a później pytaj o pieniądze. Praca na trzy zmiany.

@Stary

Stary, wysokość wynagrodzenia to dla wielu osób ważna kwestia podczas podejmowania decyzji czy aplikować do danej firmy. Dlatego liczę na szczerą odpowiedź na temat takie na jakie stawki może liczyć nowy pracownik. Czy z czasem jest szansa na podwyżkę?

Quaz
@Kknd

Pracuje się na trzy zmiany i często jesteś sam i sam sobie zmieniasz formy. Do zmiany formy powinny być 2 osoby. A dodatkowo jeszcze musisz resztę maszyn w tu uwaga " między czasie " pilnowac reszty parku.

Adrian
@Quaz

To odpowiedzialne stanowisko, jeżeli rzeczywiście są momenty, że pracownik jest sam. W takim razie wiesz może, czy na początku zatrudnienia można liczyć na odpowiednie przeszkolenie, aby mieć pewność, że dobrze będziemy wykonywać swoje obowiązki?

Pracowałem w tym zakładzie jakiś czas i powiem tak- pieniądze całkiem niezłe, kierownictwo też w porządku, problemem są współpracownicy. Najgorsi są ustawiacze maszyn na wtryskarkach, w twarz każdy będzie dobrym kolegą, a za plecami obrabia tyłek. Każdy bez wyjątku.

Cecylia

Jak dobrze się pracuje to ktoś na siłę chce popsuć dobre nastawienie jakimiś czarnymi prognozami?

Nie wiem jak pracuje sie w TRW w Pruszkowie...ale zastanawiam sie jaka przyszlosc moze czekac te firme jezeli obejmie niebawem stanowisko Pani dyrektor z Nichelino. Ta Pani juz doprowadzila prawie do zamkniecia ex TRW w Nichelino...teraz czas na Polske. Pamietam czasy firmy SPES z Chlodnej , ktora byla zalazkiem dziesiejszej firmy z Pruszkowa...

Rych
@Anna

SPES z Chłodnej nie był żadnym zalążkiem TRW , to była zupełnie inna firma . Nie pisz głupot .

@Rych

Ja nie pisze glupot ale prawde. SPES z Chlodnej (Spoldzielnia) i w 1998 (Lub 1999 ) roku czlonkowie spoldzielni SPES zaglosowali , ze firma Spes zostanie sprzedana firmie TRW ( obecnie ) Pruszkow. Prosze byc mniej agresywna w necie pani Aniu (nie wypada) .

Joanna

@edi, z twojego wpisu wnioskuję, że uczestniczyłeś w procesie rekrutacji. Czy możesz napisać na ten temat coś więcej? Jakie są etapy rekrutacji, jak przebiega rozmowa? Dla nowych rekrutujących się osób informacje z twojego wpisu mogą być interesujące i pomocne.

AMBITNY

m.l WODOGŁOWIE dzięki za rozmowę rekrutacyjną żałosna firma , kto wybiera się na rozmowę odradzam nie jedz szkoda czasu i pieniędzy na paliwo.

czarna
@AMBITNY

Witam wszystkim,jakim sposobem mozna zatrudnic sie w trw ,przez agencję ?

edi
@AMBITNY

zgadzam się w pełni!!!!

karolkiewicz TM

Cześć. Co tam słychać w (usunięte przez administratora) ZF dawne TRW ? Stanisław Cz dogorywa nadal u was ? Chodzi głaszcze sie po brodzie z obsuniętą szelką od ogrodniczek i dużo gada cwaniakuje a mało robi. Z podwyżkami też nie za wesoło no chyba że norm ale to standard w tej pożal sie boże firmie.

na szczęście były pracownik :)

Po ponad dwuletniej przygodzie z TRW/ZF czy zwał jak zwał mogę śmiało stwierdzic ze byl to czas zmarnowany.Podejscie do pracownika ludzi z biura,kierownictwa jest wrecz załosne a firma placac 12 zl brutto ma wygurowane oczekiwania,stawki na rynku pracy w branży produkcja zaczynaja sie juz od 16-18 zl owszem pracowac trzeba ale nie w ZF odradzam kazdemu myslacemu czlowiekowi szanujacemu siebie i majacemu swoje zdanie nie narzucone odgornie z powodu jakiemus widzimisie. Wystarczy ruszyc cztery litery i poszukac pracy w ktorej nie tylko kwestia finansowa bedzie bardziej korzystna ale i otoczenie,szansa na stabilniejsze zatrudnienie a nie jak w tej firmie pracowanie przez agencje latami. Jest to tylko moje zdanie ale mam nadzieje że ludzie zaczna myslec i postanowia cos zmienic w swoim życiu szczegolnie ci mlodzi :) pozdrawiam kumatych.

@na szczęście były pracownik :)

witam ,chciałabym podjac prace w TRW jedna nie wiem czy przez agencje i jaka cy bezposrednio do firmy,bede wdziczna za odp

Joanna

Pracujesz w TRW? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Joanna

Raczej na niewiele np stwierdzono że nie będzie karty multi-sport bo pracują tam w większości starzy ludzie.

borys

czy tutaj wogole ktos odpowiada konkretnie na jakies pytania typu jakie zarobki na reke mozna srednio uzyskac w takiej firmie na ile pierwsza umowa

@borys

Zależy jakie stanowisko cię interesuje. Pierwsza umowa to zazwyczaj trzy miesiące.

Kasia96

Czy miał ktoś test z elektroniki na stanowisko inżynierskie?

@Kasia96

Nie jedyni ludzie co coś potrafią z elektryki-elektroniki to dział Utrzymania Ruchu.

Joanna

@na szczęście były pracownik :) z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że nie byłeś zadowolony ze współpracy z TRW Steering Systems Sp. z o.o. Piszesz, że byłeś pracownikiem agencji a nie bezpośrednio tego pracodawcy, przez co nie czułeś stabilnej pozycji w firmie. Pracowałeś jednak dwa lata, czy w takim razie istnieje jakiś pozytywny aspekt pracy w Steering Systems?

na szczęście były pracownik :)
@Joanna

zapewne sa jakies pozytywne aspekty np taki ze jest to zawsze jakas praca ktora przynosi dochody juz nawet nie wnikajac w to czy wiekrze czy mniejsze ale gdyby moje zdanie na temat tej firmy bylo bledne to ludzie chcieli by tam pracowac a firma nie zatrudniala by obcokrajowcow z ukrainy czy indii :) a z tego co sam zauwazylem ludzie odchodza ztamtad ze wzgledu na niska place napieta atmosfere i brak poszanawania ze strony liderow czy kierownictwa.

Grażyna Duszczyk

Lubie kręcić klucze w ZF to moja pasja tylko to umiem pozdrawiam dyrekcje

szatanek z beverly hills

Praca w tej firmie : dno totalne praca bez rozwoju zarządzana przez ludzi niekompetentnych szkoda czasu i energii szukajcie lepszej pracy na poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCS Automotive Interface Solutions Poland Sp. z o.o.