Opinie o Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC w Gołuchów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC w Gołuchów

Marcin Najman Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie pewien okres czasu i chciałbym żeby żadna osoba się już nie wpakowała w takie (usunięte przez administratora) Budynek (szopa) która się sypie, maszyny z przełomu lat 90-ych, które się co chwilę psują. 12 zł na godzinę a nie przepraszam teraz już 13 ziko ale spokojnie znajdzie się powód żeby uciąć coś z wypłaty. Szef (usunięte przez administratora) po zawodówce ale firma po tacie więc osiągnięcie warte uwagi i można się szczycić, mam nadzieję że trafi wkońcu na swojego bo większego (usunięte przez administratora) nie poznałem. Oprócz depresji i wierteł węglikowych nic z tej firmy niestety się nie wyniesie. Mam nadzieję że to czytają choć wątpię bo mają gdzieś pracownika liczy się tylko pieniądz, ale mogę zapewnić że lada dzień zjawi się delegacja z inspekcji z Ostrowa bo lada moment zostanie poinformowana co się tam dzieje, więc Pozdrawiam i radzę styropian co na łeb leci po przyklejać ????

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tej firmy idzie się tam wykończyć psychicznie. Szefostwo to (usunięte przez administratora) totalne, traktują pracowników jak śmieci, mają ich kompletnie w (usunięte przez administratora) po prostu prywaciarze którzy myślą że są niewiadomo kim. W dodatku zarobki tam są śmiechu warte więcej zarobi się na złomowisku oddając puszki po piwie niż tam. Serdecznie to miejsce polecam :)

Mariusz Nowy wpis
@Anonim

Bardzo negatywnie wypowiedziałeś się o rzekomym traktowaniu przez tego pracodawcę swoich pracowników. Strasznie mnie to zaniepokoiło, dlatego może napiszesz, czy gdziekolwiek te sytuacje były zgłaszane? Jestem ciekaw, czy pracownicy próbowali może coś z tym zrobić. Jesteś ważnym źródłem wiedzy, więc chętnie się tego dowiem.

Omijać szerokim łukiem Nowy wpis

.Praca na dwóch tokarkach ,samodzielne pisanie programów ,ustawianie i.t.d za pensję sprzątaczki w Amberze-wszystko się zgadza .Mentalność szefostwa wczesne lata 90- te (traktowanie pracowników -zero szacunku) Polecam osobom które lubią jak szef się na nie krzyczy.

Guzikowy, prawie szympans ...

Chciałbym zarekomendować pracę w/w firmie, płacą dobrze. Realia tam są takie że warto tam pracować, ale tylko jak ktoś chce sobie dorobić do etatowej pensji popołudniami lub w sobotę. Jeśli chodzi o tzw. etat to wtedy: " ...no właśnie ". Ważne też jest to: 1/ czytając ogłoszenie o pracę na stanowisko operatora CNC które pojawia się systematycznie / nie wiedzieć dlaczego - może chcą kupić nowe tokarki / żeby być dobrze zorientowanym i rozumieć sens ogłoszenia. Cały czas chodzi o pracę na dwóch tokarkach CNC. Ktoś kto pisał ogłoszenie to pewnie się spieszył i nie napisał wszystkiego . Nie chodzi o pracę tylko operatora CNC, ale też o pracę ustawiacza maszyn i też o pracę programisty czyli tak naprawdę technologa. 2/ Ponadto kwestia sformułowania atrakcyjne wynagrodzenie / powinno się doprecyzować wysokość stawki w ogłoszeniu / też może być różnie rozumiana bo jeśli np. osobie bezdomnej zaproponuję się 10 czy 12 zł na tzw. rękę na godzinę to jest to z pewnością atrakcyjne wynagrodzenie - nie jest to napisane w ogłoszeniu. Natomiast praca za 3 specjalistów / operatora, ustawiacza i programisty / jest z pewnością warta 3 razy więcej czyli 30 do 36 zł netto na godzinę. Dlatego też polecam tę firmą bo wierzę w to że tyle mogą zapłacić za taką pracę.

Były Robokop
@Guzikowy, prawie szympans ...

30-36 netto nawet najdłużej pracujący tam niema 12 zł/h dla pracownika zajmującego się malowaniem jak i dla operatora cnc... Nie polecam tej firmy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC - Gołuchów

• Jak się pracuje w Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC?

Zobacz opinie na temat firmy Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC?

Józef Banasiak P.P.H.U. Balux SC
  • Henryka Sienkiewicza 5