Opinie o Mateo-Service Mateusz Borkowski w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mateo-Service Mateusz Borkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mateo-Service Mateusz Borkowski o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateo-Service Mateusz Borkowski w Wałbrzych

Elżbieta Nowy wpis

Mimo trwającej tydzień dostawy ze granicy towar dojechał na miejsce! Śliczne dzięki.

@klient122 Nowy wpis

Super. Towar pod zamówienie ściągnęli w ciągu 6 dni. Jeszcze raz dziękujemy.

Administrator Nowy wpis

W Mateo-Service Mateusz Borkowski prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

@klient Nowy wpis

Bardzo szybko doszło zamówienie, kontakt dobry, miły, Pan z działu technicznego wytrzymał moja serie 100 pytań. Szacuneczek.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mateo-Service Mateusz Borkowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)
Julian

Bardzo dobry kontakt. Ceny odpowiednie. Polecam

Małgorzata

Firma godna polecenia. Dobry kontakt, widać ze znają się na tym co sprzedają. Pomogli w problemie i doborze komponentów do mojej rozdzielni. Dziękuje.

PAMIRn-1

Super sprzedawca.Bardzo szybka wysyłka. Miła obsługa. Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany. POLECAM

Jagoda

Dziękuje za pomoc i sprowadzenie sprzętu. Pozdrawiam

Mariusz Pawelko

Super! Mimo braku towaru na rynku Panowie stanęli na wysokości zadania i doręczyli towar. Super kontakt, nawet w weekend. Dziękuje

Patryk Stasko

Super podejście do klienta. Bardzo miło było słuchać merytorycznej odpowiedzi na zawiłe pytanie :) tak jest jak człowiek nie wie wszystkiego. Teraz już wiem :) do rxe ze się posłuchałem bo było by to … ale udało się !!! Dziękuje.

Paweł K.

Polecam serdecznie, bardzo miła i fachowa obsługa, szybki kontakt. Z mojej strony wszystko na plus.

Grzegorz

Dziękuje za pomoc w doborze akcesoriów do kotłowni. Dziękuje za fachowe doractwo. Dziękuje za bardzo dobre ceny. Po prostu ludzkie dziękuje.

Maja
@Grzegorz

Dobre ceny… powiesz coś więcej? Nie mogę znaleźć ich cennika coś nigdzie.

Szocha

Ta firma to jeden wielki niewypał. A ten cały Mateusz to tylko patrzy kogo tu na chajs (usunięte przez administratora) Byłem Kurierem u nich i niejednokrotnie chciał mnie oszukać. U nich zwrotów nie ma jak cos ci nie pasuje w zamówieniu pożegnaj się z pieniędzmi. Oni działają na sprzedaży żeczy których nie mają . Nie polecam omijać z daleka .......

Paulina
@Szocha

Ale jak to zwrotów nie ma? Każda forma tego typu powinna zapewniać możliwość zwrotu i reklamacje.

Mateusz
@Szocha

Koleżko - skoro byłeś kurierem do dobrze :) ciekawe jak można oszukać kuriera :) Zwroty przysługują każdemu, prawnie. Przekazuje sprawę na Policję. Tam będziesz mógł złożyć obszerniejsze wyjaśnienia na oszczerstwa. Zdrowia życzę.

Inny kurier
@Szocha

Moim zdaniem farmazonisz. Obsługiwałem ich latami. Może poprostu nie szanujesz kogos własności, dlatego ktoś miał do ciebie pretens. Daj spokój.

@Inny kurier

No i jak w takim razie w Twoim przypadku ich obsługiwanie wyglądało. Czyli niemożlwe, żeby kogokolwiek mieli zamiar oszukać?

Inny kurier
@Jolanta

Oczywiście ze niemożliwe. Tam naprawdę było zawsze normalnie. I byli wporzadku dla mnie a ja dla nich.

Mariusz
@Inny kurier

To niby skąd te sprzeczne opinie? Ktoś tu nawymyślał?

Jolanta

Tak myślisz? To słabo w sumie jakby tak robili. :( A kto dla nich taką konkurencją w okolicy jest, że szłoby właśnie ich podejrzewać?

Ziom1-3-

Jestem zadwowolona z obsługi. Miłe chwile przez telefon z dobra wiedza. Do tego szybka wysyłka towaru. Dla mnie okej. Polecam.

Das

Nie polecam. Bardzo nie słownik. Sprzedają to czego nie mają na magazynie. Ogólnie zawiedziony klient.

Sam tu tez ja
@Das

Nie sądzę. Zakupy robię systematycznie;) chyba komentujesz po złości ;) może konkurencja ??

Jack
@Das

Nie prawda. Warto zapytać mi ściągnęli produkt niedostępny nigdzie. Nie zbyli jak w innych sklepach. Przesadzasz Pan

JaroM
@Das

Witaj. Z mojej strony tez tak myślałem. Ale czas który się wydłużył spowodowany był tym oz załatwili mi cześć która była niedostępna od lat. Szacun dla szefa za podjęcie rękawicy. Wracam systematycznie.

Jarosław i
@Das

Uważam inaczej. Dostawa na drugi dzień. Kontakt telefoniczny jest ok. Dzwoniłem 2 razy, raz odebrali odrazu a raz byłem 3 w kolejce. Ale j tak szybko i rzeczowo. Jestem zadowolony. Znają się na temacie. Bynajmniej na moim byli naprawdę obcykani :)

@Jarosław i

Może w jego przypadku akurat po prostu źle zrobili inwentaryzację czy coś i się pomylili, że niby towar jest? Bo widzę, że u Ciebie serio sprawnie to poszło. Może przez 2 lata serio lepiej się rozwinęli?

Gabriela

No od strony klientów widzę że firma stanowczo ma w sobie jakąś taką pozytywną energię, opinie naprawdę głównie bardzo dobre. A jak sprawa wygląda od strony pracowników? Można liczyć na fajne przyjęcie do ekipy pracowników, jakieś pozytywne relacje czy raczej jest na co dzień tam nerwowo?

Roksa
@Gabriela

Jest dobry klimat. Dobrze się pracuje. Polecam :) Żarty są na porządku dziennym:) A jak w życiu, zły dzień czasem tez się znajdzie :)

Darek

Polecam tą firmę, za merytoryczny wysoki poziom serwisu, życzliwym podejściu do rozwiązywania problemów, szczególnie trudnych.

Elżbieta

Hej, czy w najbliższym czasie można starać się o jakieś stanowisko w Mateo-Service Mateusz Borkowski? Czy trzeba poczekać na jakąś rekrutację czy nawet teraz można wysyłać do firmy swoje CV i liczyć na rozpatrzenie? Jak ktoś coś wie na ten temat to podzielcie się informacjami.

Znalazłem potrzebne mi zlewy FRANKE tylko u nich. Dobry kontakt (oddzwonili po moim nieudanym telefonie) Cześć towaru mieli w innym magazynie - sprawnie zorganizowali wysyłkę jednym kurierem, w krótkim czasie. Wszystko wykonali zgodnie z ustaleniami, profesjonalnie. Polecam!

Joanna Mazurek

Dzięki tym młodym ludziom załatwiliśmy coś czego nie było nigdzie. Wariaci! Super! Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Mateo-Service Mateusz Borkowski - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Mateo-Service Mateusz Borkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Mateo-Service Mateusz Borkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mateo-Service Mateusz Borkowski?

Mateo-Service Mateusz Borkowski
  • Szlifierska 1 lok. 3