Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Albert Heijn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

kimi18

Te biuro ma w swych szeregach erotomanow.Niedawno tu przyjechałam.Przeszlal niby szkolenie,po którym nic nie wiem/ucze się od ludzi tu pracujących.Szkoleniowiec od razu chciał moje namiary,głównie numer telefonu.Zaluje ze mu to dalam/jakis taki mały gnojek,Piotr-Pawel bo nie potrafił się określić.Wiem już jakiś PEPE!.Pisze do mnie dziwne sms-y.Zbok jakis czy co!.Żeby on był chociaż troszkę atrakcyjny,ale tego nie ma w nim!.Stary mało atrakcyjny typek.Ide z tym o kordynatora.

callu@66
@kimi18

Przecież to nie jest pierwszy raz z tym tematem.To cały czas trwa.Tez to przechodziłam,nie byłam i nie jestem samotna.On dziwne teksty wysyłał o poranku!,jak tam minęło noc itd.(usunięte przez administratora),gnojek i tak go można określić.Jego ambicje polegly,chcial awansować na kordynatora.Czym to się skończyło,prawie wszyscy wiedza.Jedni go poskromili,a teraz następna agencja zrobiło z nimto samo.Bardzo dobrze / ukłon dla nich.Jak oni mogą to tolerować w swym gronie.

ecohe

Widzisz PEPCIO za wysokie progi dla Ciebie.Jedna osoba za Tobą stanęła,podbna do Ciebie!.Pani E..,tylko za Tobą!.hihihi.Smieszni jesteście oboje.Nastepna agencja wydała Cie.Wiesz dlaczego?,trzeba być człowiekiem a nie " konfitura ".

ah7@
@ecohe

Aby przeskoczyć ten próg trzeba być młodym,atrakcyjnym i mieć czyste sumienie.W tym przypadku wszystkiego brakuje.Pozostaje tylko być (usunięte przez administratora) koordynatora.(usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Centrum Dystrybucji Albert Heijn motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Komando

Tak motywuje zwiekszając norme i pytając sie czy jesteś chory bo dziś nie masz 100%

Antonio

Pracowalem tam 3 lata i praca jako na albercie zarówno na houdbarze jak i zimnych halach fajna i łatwa do opanowania. Ale sam bungalow ommen masakra przez te 3 lata napatrzyłem sie na rózne rzeczy od robaków w pokojach po grzyby na ścianie. Praca fajna ale lokacja nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

997@

Dajcie sobie spokój z ta praca,a tym bardziej z lokacja.Rozczarowanie będzie po kilku dniach,podejrzewam ze nawet tego samego dnia.Checie trafić do (usunięte przez administratora)?.

10,o0

PEPCIO ! ,i po co się tak spinasz.Dymalo cie Adecco i (usunięte przez administratora) Otto.Nie widzisz tego!.Wiesz dobrze ze czegoś nie przeskoczysz.Pewne schody są dla ciebie za wysokie.Za chwile będziesz tyral i dymał na produkcji,a ludzie maja tylko z tego wielki ubaw.Ale skoro lubisz być tak poniewieranym wiec,bać taka scierka.

Agata

Cześć. Czy ktoś może mi powiedzieć jak teraz wygląda praca w ah w Zwolle przez OTTO? Jak z wypłatami gdy ktoś nie ma wiekowki no i chce robić przede wszystkim? Jak z zakwaterowaniem przez to biuro? Zależy jak się trafi to wiadome. Pozdrawiam.

GIG@

Cala "kofitura " z adecco przeszla do OTTO.Po kilku miesiącach to widać/ PANDA i jego wierny sluga PEPE.

Oliwa

Co to jest upoważnienie polecenia zapłaty sepa? Ze niby beda mi za cos kase z konta pobierać jak to podpisze?

lol
@Oliwa

Chyba masz coś komuś zaległego do oddania, nie wnikam komu...

Oliwia
@lol

Właśnie nie mam. Nigdy nie pracowałam przez otto dlatego mnie to dziwi

agatkaa
@Oliwia

A pracowałaś gdzieś w holandii jeszcze? masz coś belastingowi,uwv do oddania lub nie zapłaciłaś za jakiś mandat? Zobacz na necie bo z tego co pisze na necie to polecenie zapłaty SEPA to umożliwienie wierzycielowi ściągnięcie z twojego konta kasy. I nie ważne czy pracujesz w otto, adecco czy innej agencji. Znajomy miał do oddania chyba część zasiłku i mu ściągali z tygodniówek po kilkadziesiat euro. Oni po numerze sofi dojdą gdzie pracujesz

Lukasz

Byłem tam w latach 2007 do 2012 (usunięte przez administratora)koordynatorem wtedy parku był zarebik a teraz ?mam zamiar się wybrać teraz przez Otto warto? dzięki z góry za odp

Ann
@Lukasz

Lukasz przez te wszystkie lata sporo się zmieniło. Na parku na palcach dwóch rąk spotkasz starych pracowników, reszta zjechała lub poszła na prywatne. Koordynatorzy na parku też się zmieniali. Z tego co wiem to teraz jest "bezkrólewie" tzn. ktoś tam siedzi z otto, ale jest też firma, która zarządza parkiem, chyba Good Stay, ponoć jest nawet parkowy ochroniarz :) Te czasy, kiedy rządziła Karolina z Adamem nigdy tam chyba nie wrócą. Tak samo średnia wieku mieszkańców mocno się obniżyła. Domki też teraz lepiej tam ponoć wyglądają niż za twoich czasów, firma robi tam chyba jakieś remonty. W biurze spotkasz trochę znanych twarzy, jest paru "nieśmiertelnych" koordynatorów. W robocie spotkasz również oplajderów, których czasem jest więcej na zmianie niż pracowników. Ogólnie nic tam się nie zmieniło przez te lata oprócz agencji pracy no i oczywiście czasów na zadania :) Ogólnie spoko bo ponoć Otto daje fazy C i nie ma pauz półrocznych tak jak kiedyś. Możesz zrobić różne funkcje co kiedyś było nie do pomyślenia dla Polaków, ale musisz się pogodzić, że będziesz pracować na różne zmiany. Pozdro

Łukasz
@Ann

Dzięki za odpowiedź zresztą sam się przekonam już w maju ????czy te Otto jest lepsze od e&a pozdrawiam dzięki za info

Otto
@Łukasz

Wielki powrót koordynatora parku. Robisz se nadzieję a tak będziesz pikował. Koordynatorzy są już i robią swoje a ty myślisz że przyjedziesz i reszta będzie ciebie słuchać

Łukasz
@Otto

Myślę że coś Ci się nieźle (usunięte przez administratora)Nigdy nie byłem koordynatorem parku a jeśli chodzi co do powrotu to tak samo jak Ty w pogoni za Euro chowający się pod ksywą Otto

Nowa

Hej. Jaka się pracuje Albert haijn w Zwolle. Jakie sa warunki mieszkalne gdzie sie mieszka czy jest internet. Jak z językiem angielskim. Ile można tam zarobić

P.
@Nowa

Wybierasz się może w tą sobotę ?

Olga
@P.

P. A Ty pojechałaś 21-szego? Jak sytuacja na miejscu? Może napisałabyś coś o stawkach i kwaterach.

my

jak teraz się pracuje przez otto?

bateria

Jak w albercie radza sobie z pandemia?

Gosia

To adecco już tam nie pracuje? Nie ma żadnego koordynatora adecco? Jakbym chciała wrócić to przez kogo się zatrudnić?

A.
@Gosia

Koordynatorzy wszyscy Ci sami puki co, zatrudnic sie mozna przez otto

@A.

A to nie bo nie... myślałam że nowi koordynatorzy będą i wogole a oni wszyscy jednak zostali

Mb

Witam slyszalam ze Otto wygrało tam przetarg jest prawda ?

@Mb

Dokladnie

@Mb

Już pół roku temu Otto zjadło Adecco.Bylo pewne że są już policzone godziny Adecco.Zaklamany personel biurowy uświadamia ludzi że,wszystko jest okey.Utrzymamy się w tym miejscu.Wszystkie znaki mówiły co innego.Kto doprowadził do takiego końca Adecco w AH?!,No wiadomo że tępy Rysiek i ciasny Wiesiek.

Mania

Adecco wypłaca urlopowe i wakacyjne czy tylko wakacyjne? Jak to jest

Dariusz
@Mania

Mnie też interesuje, czy w ramach benefitów firma dofinansowuje wypoczynek letni, tak zwane wakacje pod gruszą. Także inne bonusy z tytułu świadczeń socjalnych byłyby ważną informacją, więc zachęcam Cię, żebyś o tym napisał.

Misiek
@Mania

W Adecco urlopowe godziny sa gromadzone na twoim koncie , po zwolnieniu wszystkie niewykorzystane godziny są wypłacane do 8 tygodni. Wakacyjne Adecco wypłaca dwa razy do roku , wychodzi jakieś 500-600e co 6 miesięcy w zależności ile godzin przepracowałeś , im więcej tym większe pieniądze dostajesz- tak jak napisałem wyżej również są wypłacane gdy się zwolnisz. Teraz Alberta w Zwolle przejmuje Otto , tam wakacyjne wypłacane są od razu do wypłaty ale to powszechnie znana zasada w Otto, wszystkie oddziały tej agencji tak robią.

ben@

Biuro zacheca nas byśmy pracowali po dziewięć godzin/raczej zmusza!,bo są nadgodziny i tak od ponad dwóch miesięcy!.Te nadgodziny są nie legalne.My tyramy,a koordynator po ośmiu godzinach wychodzi pozostawiając pracowników.My za te nadgodziny nie mamy nic,raczej później trzeba będzie dopłacić do zeznania podatkowego!.

nord

Ludzie w co wy się pakujecie,głównie osoby na wiekowce.Tu się liczy tylko norma norma.Skoro Adecco podpisało umowę z AH na 105%,więc niech te " ryski " z biura założą słuchawki i do roboty.Terror i zastraszania ludzi że musisz zrobić 105% normy.W ostatnim czasie norma poszybowala kosmicznie w górę.

Cyk

Poprostu (usunięte przez administratora) ! Za okres świąteczny w którym przepracowalem 5dni dostalem 230€, ściągają sobie ze wszystkiego kase, nie polrcam najgorszemu wrogowi tej firmy, w biurze pracują sami kretyni z ktorymi w żaden sposób nie da się dogadać. Pierwsza umowa trwa 3 miesiace i jeśli chcesz zrezygnować w ciagu dwóch miesiecy (usunięte przez administratora) Ci karę 150€ i w 3 miesicu 50€. Wymyślają sobie własne warunki.

MOBING MOBING I JESZCZE RAZ MOBING! Nie każda osoba, która tutaj przyjeżdża jest ćpunem i niewiadomo czym, ale mozesz miec pewnosc ze wrzuca cie do jednego wora z tymi ludzmi, zwalnianie na kazdym kroku za wszystko i za nic- czesciej za nic .:) nowi pracownicy co tydzien bo addeco dostaje pieniazki za kazdego nowego pracownika, wiec czy cie wyrzuca za tydzien czy za dwa miesiace bez różnicy przyjda na twoje miejsce inni. OMIJAC

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Zwolle

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn