Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Albert Heijn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Parmen

Co oni w tych kontenerach szukają!?,wygląda to tak jak by szukali w nich premi uznaniowej dla siebie.Jak znajdą coś to chodzą z podniesionym czołem,a jeśli nic to nos spuszczony do ziemi.Ciekawe ile mają tej premi za znalezienie czegoś.

ilona

nie polecam, ciągłe słowa od Pana W. "inni mają gorzej". brak sprawiedliwości co do planow pracy, jedni sa wrzucani na zimne hale po miesiącu pracy, inni nigdy. ciagłe obiecywanie ze bedzie duzo pracy, a przewazie po 4 dni w tygodniu. na święta miało byc od groma pracy, koniec konców wypłaty po 200 euro za tydzien swiateczny, okłamuja ciagle pracowników.

PSYCHOL
@ilona

Było więcej dni tylko dla wybranych osób. Jeżeli widzieli że się wyróżniasz I nie chowasz głowy w piach, tylko jedziesz z nimi równo to robota była. Moja rada zorientować się jakie masz prawa i co możesz zrobić podczas gdy agencja gra nie fair. Są holenderski związki zawodowe jak i różne biura które zajmują się takimi sprawami.

Igi131

Adecco przegrało przetarg teraz patrzą na to żeby jak najwiecej pieniędzy nachapac do kieszeni , wypłaty zaczynaj się nie zgadzać , gdy chcesz coś załatwić w sprawie tej wypłaty według nich wszystko zawsze się zgadza Odradzam Zlodzieje !!

alcia_96
@Igi131

Skad wiesz ze przegrało? Pytam z ciekawosci. Ja slyszalam wlasnie ze wygrali.

czer@
@alcia_96

Adecco jest mistrzem w kłamstwie,więc rozsyłają info że już wygrali.Spojrz tylko kto roznosi to info!,sama konfitura z biura-biurowi pracownicy.Prawda jest inna i okrutna dla nich.Wiem to ze sprawdzonego źródła,byłego pracownika biurowego w tym miejscu.

Neutralna
@alcia_96

Nie wygrali ani nie przegrali. Wynik przetargu bedzie pod koniec sierpnia

merytirycznie_pomocny
@czer@

I takim njusem dzielono by się z byłym pracownikiem a zatajano przed obecnymi? ????

per11

Te biuro pośrednictwa i ci pracownicy biurowi to same "młoty".

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
xoxo

Hej, ktoś na dniach wybiera się tutaj do Alberta? :) Pozdrawiam

irys
@xoxo

(usunięte przez administratora)Byłem i nie polecam nikomu!.(usunięte przez administratora)

golden

Wielki błąd zrobisz gdy tu zaczniesz pracować.Czeka Cię rozczarowanie w pracy jak i w miejscu zakwaterowania.W pracy Cię nękają,Ci co nic nie robią przez osiem godzin.Na miejscu zakwaterowania to samo.

mark

Oplajderzy/szkoleniowcy w Adecco to leszcze,plotki/wystarczy krzyknąć to już mają pełne spodnie.

roje
@mark

Oni w tych spodniach nic nie mają,tylko pampersy.Jest ich taka czwórka,widzieliście fotke że niby skończyli jakiś tam kurs!?.Dziecinny kurs.Asy Adecco!!!.

LuszczynskiPARÓWODOBICIA

Chciałbym zostawić tylko to tutaj i napisać ze zaczyna się robić szantaż i paranoja , zwolnisz się ? To usłyszysz od pana Wiesia ze Zostaniesz zablokowany na wszystkie Alberty itp itd , traktują cię jak niewolnika nic więcej ODRADZAM , NIE POLECAM

JebacWieska

A wiec tak nie będę za dużo się rozpisywał na temat adecco w Albercie w zwolle , biuro nie szanuje pracownika ani trochu , Wypłaty zaczynaja się nie zgadzać człowiek walczy i nie widać żadnych rezultatów , traktuje cię jak dosłownie dz**** na telefon , a jeśli będziesz chciał coś załatwić w biurze o usłyszysz „mój czas jest cenny” i tyle by było z załatwiania ogólnie nie Polecam w 100%

wojak

Nareszcie Adecco docenia starzem pracownikow jest fakt ze ich jest malo ale dobre i to.Oplajder to osoba z doswiadczeniem i tacy powinni zostawac a nie mlokosow ktorzy maja mleko pod nosem i oni maja kontrolowac.Bardzo dobrze ze Pan zostal oplajderem bo az milo sie pracuje jak taka osoba uczy ,pokazuje doradza .Wiecej takich Oplajderow.Pozdrawiam kolegow i kolezanki z Zwolle A.H.

info01

Agencja nie szanuje pracownika,więc pracownik robi to samo z agencja.Tak to działa i będzie działało.Dobrze że czas adecco się już kończy.

Anon
@info01

Jak to czas addeco się kończy? Słyszałem że ponownie wygrali przetarg

Mieczyslaw

Jeden wielki (usunięte przez administratora) ulizany oplaJder ciamajder po chorobowym robia na zlosc nie dajac godzin dla milosnikow grzybow jest w kazdym pokoju na bungalu;) jednymi slowy zwalniam sie nie polecam

Leon

Jesteś w młodym wieku i jesteś silny.Zapraszamy do (usunięte przez administratora) do magazynów Alberta.Miedzy przerwami zaparkujesz kilka ton towarów do wysyłki.

olaf@
@Leon

To co się dzieje na jednej z hal to już jest urungajace naszym siłom.Skrzynki z towarem (20-scia kilo) trzeba załadować na wysokość 2-ch metrów,i to tak przez większość zmiany.(usunięte przez administratora),a co ciekawe w między czasie przychodzi jeden z drugim ( Polaczek jeden na czerwono,drugi na żółto ) i mówią że normy nie wyrabiasz.

Proceder

Nie polecam praca okey koordynatorzy gorzej z żadnym się nie można dogadać o co kolwiek, zawsze gadka wyślij mejla (na którego nikt nie odpowie). Wypłaty z każdym tygodniem coraz mniejsza jak się coś nie zgadza to ciężko odzyskać korektę bo albo zapomnieli albo będą zwodzic aż sobie odpuscisz. Bungal straszna patologia grzyb na pół ściany same cpuny i menele na parku nie polecam 3x NIE PS. Wiesław to *****

Młody 9191

Witam wszystkich. Mam tylko jedno pytanie i mam nadzieję że dostanę szybką odpowiedź a mianowicie chodzi mi o sposób zbierania zamówień czyli że są to wózki BT/Ept bądź zwykłe wózki CC tak zwane rollki...... Pozdrawiam wszystkich i dziękuję.

Ggggg
@Młody 9191

BT

ANINI

Komunikat do ludzi ktorzy sa na fazie B a sa zwalniani lub sa do zwolnienia otoz ja tez mialem ta sama sytuacje, ale ze znam jezyk nl zadzwonilem do inspekcji pracy i to co robi z nami Adecco jest nie legalne. Moja sprawa juz sie zajmuja. Zgloscie swoje przypadki do tut. inspekcji pracy im wiecej takich zgloszen tym lepiej niech w koncu ich zamkna albo niech naucza sie szanowac pracownikow! O tej bandzie z biura koordynatorow to juz nie chce mi sie pisac poprostu banda nie douczonych ludzi ktorzy nie powinni sie tam wogole znajdywać na takiej pozycji. Jesli jestes na fazie B pracodawca musi ci dac wypowiedzenie 1-miesiac wczesniej tym czasem ludzi zwalniaja z dnia na dzien nalezy ci sie odprawa po zakonczeniu pracy! To tyle odemnie! Precz z Adecco!!!!!!!!!!!!!

Prawnik
@ANINI

Tak to jest prawda. jesli pracujesz w oparciu o umowe na fazie B pracodawca musi dac miesiac wczesniej znac ze cie zwalnia. jesli tego nie zrobi mozna isc normalnie do prawnika i wywalczyc odszkodowanie. Sam bylem w takiej sytuacji. ludzie nie dajcie sie ponizac jeszcze przez swoich rodakow Polakow . Walczcie o swoje !!!!Pozdrawiam Was

obiektywny

Szefostwo adecco w Zwolle w styczniu pokazało swoje prawdziwe oblicze. Ludzi, którzy bardzo się starali i pracowali tu dobrych pare lat potraktowali jak śmieci. Szkoda tego wszystkiego bo na robóle i ludzi nie było co narzekać

popl
@obiektywny

Szefostwo w Zwolle to nie douczeona nie stety grupa ludzi ktora nie ma pojecia o prowadzeniu firmy.Zgadza sie na wszystko ale nie dla ludzi.Zwalnia sie ludzi ktorzy pracuja pow 10 lat zamiast tych wlasnie ludzi wprowadzac na stanowiska bo maja doswiadczenie.A nie po uwadze mlodych nie umiejacych praktycznie NIC.To nie te czasy patre lat wstecz praca wygladala zupelnie inaczej ludzuie bardziej byli szanowani a teraz ?Mam cicha nadzieje ze wykopia to Adecco i moze w koncu przyjdzie firma ktora postawi na ludzi tak jak powinno sie dziac.

Ciekawy

Co za cyrki sie dzieją w tym biurze najpierw obiecali fazy B a teraz połowę ludzi zwalnia i kto tu wysyla ludzi na zasilki ?tak wlasnie dzialaja agencje oszukuja ludzi którzy chcą pracowac a oni maja ludzi gdzies i przyjmują nowych co tydzien a ci ktorzy pracuja juz dluzej normy robią itp zwalniają ich to jest rozumowanie w adecco haha

zoll
@Ciekawy

Może słońcu te nieproduktywne osoby trafia na produkcję.Skoro tak was traktują i potraktowali,a pamiętam że nie tak dawno było ich mnóstwo.Chodzili i tylko ukrywali się po katach,a na koniec pracy byli bardzo ale to bardzo zmęczeni i wyczerpani.

NOWY W ADECCO

Witam. Chciałbym uzyskać od Was prawdziwe informacje na temat pracy w Albert Heijn w Zwolle przez firmę Adecco. Jak wygląda praca, zarobki, zakwaterowanie. Czy polecanie tą pracę i jakie są plusy i minusy. Dziękuję za odpowiedź. Jest to ważne bo zastanawiam się nad podjęciem pracy. Pozdrawiam.

@NOWY W ADECCO

Zastanawiasz się czy chcesz tam pracować czy dopiero będziesz do nich aplikować? A tak wogole to ile masz lat bo ja mam skończone 23 i niby teraz takich nie trzeba

Hepi
@Anonim

Dokładnie również mam 23 teraz i też nie moge sie dostać a 3 młodszych znajomych pojechała

Uwaga

Nie polecam współpracy z Adecco w Zwolle. Wysoka norma, problemy z planistą, szantaże odnośnie planów, faworyzacja pracowników, zmuszanie do nadgodzin czy zmiany hali. Kompletny brak szacunku, jeśli nie wchodzisz komuś (usunięte przez administratora) to masz cały czas pod górkę... Śmieszne uwagi i nagany do dzienniczka pracy, haha jak w szkole... Ludzie, to normalnie jest przedszkole...

NIE RÓB
@Uwaga

To weź się do pracy i za śnij do niej chodzić A nie zikować lub normy nie robić. Pozdro

NIE RÓB
@NIE RÓB

To weź się do pracy i zacznij.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Zwolle

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn