Van Dijk Educatie - Holland

Kampen

Opinie o Van Dijk Educatie - Holland

Vriend 2012-05-21 14:25:20
Fajna ciekawa praca, trzeba uważać tylko na polskich pracowników ze względu na zachowanie, [usunięte przez moderatora]. jest bardzo niesympatyczna, nie miła, w ogóle nie wrażliwa, nie rozumie że w tej pracy są to młode osoby a traktuje je jako dorosłe i to przestępcy! a i najważniejsze wyrzuca za zaspanie 5 minut, holendrzy bardzo sympatyczni i zatroskani o polskich pracowników. Pracowałam tam miło wspominam pracę, a po pracy różnie bywało, zależy w jakim parku się przebywa. Życzę powodzenia
Sher 2012-05-23 02:04:37
Z tym żejest niemiła i nie sympatyczna sie zgodze praca bardzo fajna warunki mieszkania tez dobre. W tym roku mam nadzieje ze oferta na Van Dijk będzie.
Fakirro 2012-09-08 15:44:23
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

www.sncu.nl .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

www.fnvbondgenoten.nl.

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

www.fnv.nl
www.cnv.nl

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
mexyk 2016-04-22 15:06:31
anonim' ja czytałam poprzednie komentarze na ich temat, jednka nie były zadowalające nie wiem jak chcesz do nich sie zglosic to wysyłaj cv ale ludzie piszą, że wyjazdy raczej sie nie opłacają, marna kasa i niepewny pracodawca.
Zostaw swoją opinię o Van Dijk Educatie - Holland - Kampen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Dijk Educatie - Holland