Van Dijk Educatie - Holland

Kampen

Opinie o Van Dijk Educatie - Holland

Vriend 2012-05-21 14:25
Fajna ciekawa praca, trzeba uważać tylko na polskich pracowników ze względu na zachowanie, [usunięte przez moderatora]. jest bardzo niesympatyczna, nie miła, w ogóle nie wrażliwa, nie rozumie że w tej pracy są to młode osoby a traktuje je jako dorosłe i to przestępcy! a i najważniejsze wyrzuca za zaspanie 5 minut, holendrzy bardzo sympatyczni i zatroskani o polskich pracowników. Pracowałam tam miło wspominam pracę, a po pracy różnie bywało, zależy w jakim parku się przebywa. Życzę powodzenia
Sher 2012-05-23 02:04
Z tym żejest niemiła i nie sympatyczna sie zgodze praca bardzo fajna warunki mieszkania tez dobre. W tym roku mam nadzieje ze oferta na Van Dijk będzie.
Fakirro 2012-09-08 15:44
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

www.sncu.nl .

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

www.fnvbondgenoten.nl.

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

www.fnv.nl
www.cnv.nl

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
mexyk 2016-04-22 15:06
anonim' ja czytałam poprzednie komentarze na ich temat, jednka nie były zadowalające nie wiem jak chcesz do nich sie zglosic to wysyłaj cv ale ludzie piszą, że wyjazdy raczej sie nie opłacają, marna kasa i niepewny pracodawca.
van dijck 2017-05-30 17:46
praca jest dobra ale ludzie sa tam zawistni i rowniez polskie kierownictwo daje popalic i wjezdzaja na psyche strasznie.Ludzie sa szykanowani niezaleznie od wieku.Nie polecam zeby tam skladac cv
frendly 2017-05-30 17:48
Wpolskim biurze powiedza ze po 8 godzin max bedziesz pracowac a 12 to podstawa czasem nawet po 15 zdaza sie
ADAM 2017-06-28 17:54
TRAGEDIA OBÓZ PRACY W 2014 PRACOWAŁEM TAM NA AKORD NAWET PO 15 GODZIN NA POLU W UPALE, LUDZIE TRAGEDIA, RZUCAJĄ SOBIE KŁODY POD NOGI NIE POLECAM A WRĘCZ WYSTRZEGAM
Anonymous 2017-07-03 11:15
TRAGICZNA FIRMA , SZEFOSTWO MA CIE W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TYLKO JAK JESTEŚ W POLSCE POTRAFIĄ SZYBKO ODPISYWAĆ BYLE BY MIELI LUDZI DO PRACY. PRACA PO 15 GODZIN , W REGULAMINIE JEST INACZEJ NAPISANE A I TAK ROBIĄ CO INNEGO - OBÓZ PRACY - INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED NIMI , OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM.
Van 2017-07-10 13:07
Dramat!!! Brak organizacji, o tym na ktora mam do pracy dowiaduje się 20 minut przed wyjazdem na pole, jednak to najmniejszy problem. Jadąc z myślą ze bede w konkretnej robocie gdzie placa na godzinę (taka byla umowa z szefostwem) trafiam na akord grupowy, gdzie nikogo nie obchodzi czy pracujesz 12 czy 16 godzin, tyle wagonów ile podstawia tyle trzeba zrobić, nie zależnie od czasu trzeba pracować, głównie na nocki. Dopóki nie zrobisz tego co przewidziane nie skończysz pracy. Żadne dodatkowe wynagrodzenia za nadgodziny i prace w nocy nie wchodzą w grę. Pierwsza moja nocka to 13 godzin za 79 euro przy jednej 20 minutowej przerwie. Pracuje się w maszynach więc nawet nie ma czasu na to zeby sie napić bo w tym czasie sałata ucieka pod maszynę i jest strata. Reasumując, zaczynając pracę o 16, skończyliśmy o 5 rano, w domu byliśmy ok 8, o 15:40 był telefon ze o 16 wyjazd. Brak czasu na odespanie i na przygotowanie, część osób tego dnia wzięła wolne, z racji ze mniej poszło do pracy, jej czas znacznie się wydluzyl, pracowali 15 godzin... ludzie się zwalniają bo nie mają siły tak ciężko pracować za tak marne pieniądze. Poza tym panuje tam zaraza, ludzie mają wysypki i ropnie na rękach od pryskanych warzyw. Zakwaterowanie to jakiś żart, Pani od zakwaterowania wpuszcza do domku nowe osoby w czasie kiedy reszta jest w pracy w ten sposób naraża mienie pracowników do tego brak kluczy do pokoju, wystepuja wlamania. Totalny wyzysk i brak poszanowania pracownika. Odradzam stanowczo. Lepiej pracować w Polsce.
aureli98 2017-07-18 15:36 [użytkownik zarejestrowany]
Witam
Wyjezdzam do pracy di holadni 30 lipca do. Holandii do. Van Dijk Educatie. Prosze o kontakt jakaś osobe która tez wyjeżdża tam.
Na email: aurelia-kozik@wp.pl bardzo mi zalezy albo proszę o komentarz jakies osoby ktore tam są lub które były.
jolanta123 2017-07-26 22:02
odradzam wyjazdu, byłam tydzień i zarobiłam 60 euro na czysto, praca ciężka, wszędzie patologia i narkomani, dramat!!!!!! tak jak pisali wyżej.
zawiedzony 2017-08-04 15:03
bylem tam rok temu nie polecam ze wzgledu na polaczkow, tak jak ktos napisal narkomanow, patologia, nie wiem na jakiej podstawie sa tam ludzie rekrutowani, ale to na pewno jest 0 jakichkolwiek wymagan. Ze juz nie bede wspominal o sznowanej Pani Agnieszce manadzerce, ktora mysli ze jest kims, a tak naprawde jest nikim, jezeli chcecie sie przekonac zapraszam do biura w Polsce, sami sie przekonacie. Chamska baba, madroscia tez nie grzeszy,(nie) pozdrawiam ja serdecznie. Jezeli lubicie chamstwo, patologie, narkotyki, dziewczyny(bo kobietami ich nie nazwac) za 20 euro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustow to polecam
Zostaw swoją opinię o Van Dijk Educatie - Holland - Kampen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Dijk Educatie - Holland