Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Albert Heijn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Stary

Kto tam teraz jest koordynatorem? Da się coś załatwić z kimś w ogóle?

Gruba
@Stary

Odnośnie koordynatorów to jak cię lubia to może i załatwisz, teraz to do onesite pchają tylko swoich znajomych pozdro

Prezes

Kiedy wróci Aśka na park Ommen? Aktualna wielka królowa Wiktoria II, nic nie wie, zero podstawowej wiedzy na zadawnane jej pytania. Wie natomiast jak zrobić (usunięte przez administratora) na bungalu, i siedzieć w nim z 10 kotami,robić ludziom na złość, oraz udając potężnego menadżera parku OTTO kłamać ludziom w żywe oczy, że czegoś nie ma jak jest. Ogarnie ktoś to (usunięte przez administratora) ?

@Prezes

Jak tam teraz jest ? Jak dojazdy do pracy płaca i dalej otto?

Jąkający koteł
@Prezes

Prawda XD Już jej nie ma

neli

Niespełniony szkoleniowiec,a za razem niedoszły kordynator znalazł sobie pocieszenie w objeciach kogoś a raczej czegoś.No takimi fotkami chwili się.Patrzac na to,to wglądają jak " matka z synem ".Desperacja go dopadła,a w pracy podziwia i płeć piękna.

@neli

A koordynatorem to czemu się jednak nie stał?

Rasta
@Irena

O kim mowa Panie Hermes?

@Rasta

A nie mam pojęcia, też chciałabym się właśnie dowiedzieć. Dałby ktoś znać?

eeejo@
@neli

Ten żyd jeszcze w tych szeregach jest?.Dziwne!.Tu napala się dziewczynki, a ma w sobie pewien syndrom.

@eeejo@

A przez ten wspomniany syndrom wpływa jakoś na pracę innych tutaj?

Pancio xd

Nie wie ktoś czy ten mały w czapecce jescze pracuje ? I dalej tak rządzi w tym albercie

ćwaćwaraćwa
@Pancio xd

pracuje bukiet, ale rządzić to on u siebie na wichurze może hahah

@ćwaćwaraćwa

"Bukiet"? A czemu takie słabe mniemanie o nim? :(

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
noe666

Ej PEPOL/ "PEPE",co się tak prerzysz!.Zapraszamy na produkcje przez miesiac. Poznasz smak pracy.Zapraszamy wszystkich nieproduktywnych osób, od szkoleniowca po kordynatora. Gonić możecie ludzi, pracowników w Polsce,ale nie tu!.Karma wraca,poczekamy za wami w PL.Pamietajcie o tym!!!.

Oplajder
@noe666

Dlatego właśnie nigdy nigdzie nie dojdziesz bo masz za dużą gębę.

Bary
@noe666

Baranie Pepe pikował za czasów Adecco i wcale się nie opierdzielal

xd
@Bary

prawda.. złoty człowiek.. szkoda że go nie szanowali

@xd

A ten brak szacunku to skąd? :(

Pancio xd

Ja prace wspominam bardzo dobrze był taki mały na VA latal cały czas robił to co chciał nie raz zastanawiałem się czy on nie jest szefem całego bałaganu ????????????

Wie

To te osoby w tych zielonych ubrankach tak się paradują w konkurencyjnych sklepach.Czesto ich widać.Menager takiego sklepu powinien ich delikatnie wyprosić,poprostu wykopać ze sklepu.To są urodzeni urodzeni reklamodawcy dla swej firmy,ale wcześniej obrzucali ją roznymi epitetami/negatywnymi!

...
@Wie

A nie przyszło ci do głowy że ktoś po pracy również może zajechać do sklepu? Czy musi jechać najpierw do domu przebrać się i dopiero wyjść gdziekolwiek? Tym bardziej że otto nie jest tylko w albercie ale również i w jumbo

Aneta
@...

Jakbym miała tak robić i się przebierać po pracy... O matko - strata czasu. A ludzie od razu teorie spiskowe wymyślają :D Chyba jakoś często się to nie zdarza?

Głupota oraz tępota ludzka jednak nie zna granic. Osoby które mają napis OTTO na ubraniach wchodząc do jumbo czy do jakiegokolwiek innego sklepu nie chodzą do konkurencji. W jumbo również pracują osoby które pracują przez otto! Nigdzie nie jest napisane albert heijn, tylko po prostu otto. Masakra co niektórzy mają w głowach :)

megi@

Jak można z napisem na ubrankach "OTTO" spacerowa i robiąc zakupy w konkurencyjnym dyskoncie.Czy OTTO ubiera te osoby od stup po glowe z bielizną włącznie.Czy Oni mają to w umowie by tak się paradować?.Ale z nich wiesniaki!.

Laik
@megi@

Przeciesz dostają za reklamę kaskę,chyba wiecie o tym.Taka jest prawda!.

@Laik

No ale gdyby nawet nie dostawali to w czym problem? To już człowiek nie może na siebie założyć tego, co mu się po prostu podoba? :/

Czy nowo zatrudnione osoby w Centrum Dystrybucji Albert Heijn otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ginger

Bez praktycznie zadnego przeszkolenia otrzymujesz umowe fazy "C",z funkcjami włacznie.

Grażyna
@ginger

Co to jest umowa fazy C? Pierwszy raz słyszę o takim tworze.

Mógłby się jakiś aktualny pracownik do mnie odezwać? Miałabym kilka pytań.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Centrum Dystrybucji Albert Heijn? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lulu

Trzeba mieć silną psychikę żeby to ogarnąć.

Antoni
@Lulu

Co trzeba ogarniać? Tak was tu cisną? Są jakieś wyzwiska, krzyki, czy o co chodzi?

Deko
@Antoni

Nic z tych rzeczy

mexx1

Co się dzieje i gdzie się podział ten inteligentny szkoleniowiec?!.Kosze na (usunięte przez administratora) pelne plastikowych butelek.Ale kaska mu obok nosa przechodzi.

7up@
@mexx1

Oproznianie koszy ze śmieciami oki,ale by sprzątać butelki ze stolikow, niedopite napoje to chyba nie jest oki!.My też zbieramy butelki.Jak tak można!.Wiadomo że to jest ON inteligenty szkoleniowiec ktoremu awansy przechodzą obok nosa.Moze awansować tyło na korweja.

Pepsi
@7up@

To je chowaj do szafki brudasie, w domu też żyjesz w (usunięte przez administratora) Inni mają żyć w (usunięte przez administratora) bo nie umiesz odłożyć na miejsce? Masz szafkę to chowaj do szafki

Monia

Czy praca tam to dokładnie to samo, co w AH w Geldermalsen? Orientuje się ktoś? Jak wyglądają aktualnie zakwaterowania w Zwolle?

Nowa

Nie rozumiem tych wszystkich opinii sama tam dopiero chwile pracuje, ale z każdym da się dogadać jak się zachowuje normalnie. Niech każdy się zastanowi nad sobą a później pisze te głupoty bo jak widać ciezko dogodzić. Powodzenia!

Pracownik Ah Oosterhout.
@Nowa

Dokładnie. Jesli ludzie zachowuja sie normalnie i sa wporzadku to inni tez sa dla Nich normalni. A nie jakies zale, wywody. Generalnie wlasnie na takim forum polacy pokazuja jacy sa naprawde. Co ich boli i jak grzebia ludziom w zyciu. Oddzielamy prace o zycia osobistego a nie jak tu nie ktorzy laczą wszystko razem.

@Nowa

Dokładnie tylko ponad miesiąc pracujesz to jeszcze nie zdążyłaś poznać dobrze tego biura onsite jak i koordynatorow jedno i drugie to (usunięte przez administratora) koordynatorzy co niektórzy ciągle chodzą nacpani, strasza utrata pracy albo mają wielki problem jak zabraknie Ci pół procenta do normy która jest nielegalna a wyrobić ja jest ciężko i musisz jeb.. jak beduin żeby ją wyrobić bo cały czas holendrzy ja zwiększają

Praco

Były trenerku zdejmij tą kurtę z napisem na plecach bo tak jak narzekałeś na wypłaty to chyba pare € stać na coś lepszego niż z odzysku. I pilnuj swojego studenta bo dobrze klapie do facetów na Hb żebyś nie musiał się uganiać później huehue. Pozdrowionka kolega z lodówki ????

Ooo

Hahhahaha wygadana z Hb ci kupi i może się zatka bo na kantynie rzygac się chce słuchając tak inteligentnej osoby z panami mamy dobra beke. Kolega wyżej dobrze piszesz!! Piona mordo!

Pawello

Kto wybrał tych dwoje z językiem polskim na oplaiderow? To kolejny zart zaraz po Pani pęknięte plecy...

Pepe
@Pawello

Na pewno są mądrzejsi od Ciebie

euki
@Pawello

Uważają ze znają język holenderski!,ale znaczenia słów nie znają.

Lenox
@Pawello

Przecież oni wszyscy tylko po polsku potrafią rozmawiać,skończyli tylko podstawowe w Polsce.Na więcej ich nie stać,bynajmniej tu,bo liczą każdego centa by się kształcić. Chodzą w podartych skarpetkach, a uważają się za ,.... nie idzie tego określić!.

Michał Były pracownik

Witam ,pani ula specjanie piszę z małej litery bez szacunku non stop robi ludzi w tak zwanego głóbka nie polecam tej pracy w Zwolle ,też kiedyś byłem na podobnym stanowisku może nie aż tak wielkim ,ta pani ma lepkie rece nie polecam ,ocena 0

elifka
@Michał Były pracownik

Przecież oni wszyscy to jedna zbieranina i utworzyli własny folwark.Każdy bierze co może. Tak samo było z bonami na święta.Zwykly pracownik który pracuje uczciwie i daje z siebie wszystko dostał jeden bon i jeszcze musiał się podpisać,że go odebrał.Ale za to troszkę lepszy sort z tego folwarku brał bony podarunkowe garściami.Jak to jest możliwe?!.Pewnie bony podarunkowe uznaniowe.Kpia sobie z młodzieży i tych trochę z większym starzem.

xyz@123

Osoby które obnoszą się swym pracodawcą powinne milczeć.Podobnisz śpią w ciuszkach od pracodawcow/adecco,otto itd.!.Firmy ich ubierają od stup do góry. Fajnie być taka kapucha nie tracąc na swe utrzymanie,bo firma dba o swych donosicieli.Wstydzil bym się w ubranku firmowym chodząc na zakupy do konkurencji.Mysle że te osoby nawet śpią w pizamkach swych pracodawców.-Powiem tak są to osoby oczytane , wykształcone itd ,a w głowie trociny trociny trociny!.Glaby!!!.

news@albert

Tak jak mnie szkołą tak wykonuje swą pracę.No niestety !,nie do końca mnie wyszkolili.Podobniesz wpadłem w asów szkolenia.Mowia o sobie ze są najlepsi!.Chyba w holandii!.hihihi.Glaby bez z sianem w głowie.Wale blendy a oni ich nie wychwytują.Fajnie!!!..Jeszcze ich podpuszczam by sprawdzili nośniki towarowe..Hi hi hi (usunięte przez administratora) i wycieraczki szkoleniowe hihihi

Risa
@news@albert

Szkoleniowiec!?,kto to jest!,ma papiery na to by tym się zajmować!?,myślę że nie!.Sami tym się określają!.To największe głąby które przyjechały z Polski,bo tam nie ma dla nich miejsca!.Przyjdzie czas i tu w kraju się z wami rozliczymy za te wasze postępki.My będziemy na górze,a wy chyba wiecie gdzie będziecie.Czas wasz się kończy,a my czekamy za wami.

Nikt
@news@albert

Jak masz nie robić ,,błędów" w pracy jak nawet ortograficzne robisz:D

nikt
@Nikt

...odezwała się osoba która w tym tkwi ... he he he .Zaczynamy je wymieniać więc?.Lecimy po nazwiskach!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Zwolle

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn