Opinie o Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol w Mysłowice

Nick Nowy wpis

Pan Kocot ma nową firmę na słupa. ECO GÓRNOŚLĄSKA GRUPA RECYKLINGOWA SP. Z O.O. (POLSKA). Produkcja odbywa się w Bytomska 3 41-940 można się tam kontaktować i pytać o pieniądze.

młody123 Nowy wpis

Proszę o kontakt wszystkich których oszukał KOCOT PROSZE PODESŁAĆ NAMIAR NA SIEIBIE MAILOWY LUB TELEFONICZNY wtornesurowce@gmail.com

cobra

(usunięte przez administratora) i pustak jest mi winien wypłatę i to nie mało

Alicja
@cobra

ale to co się stało że jaka jest sytuacja? Po prostu przestał Ci płacić? Od jakiego czasu próbujesz tą wypłatę odzyskać?

Wiktoria

Ile jest Ci winien ?

@Alicja

od 2019 roku

@Wiktoria

ponad 5000

Kamila Nowy wpis
@cobra

Oho, no to inflacja chyba trochę "zjadła"? Na jakim stanowisku taka wypłata była tu kiedyś?

kas Nowy wpis

...

Komando

Gdzie teraz mieści się firma ?mam problem z kontaktem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Byk

Szkoda gadać nie polecam tam pracy porażka ludzie zdesperowani bez żadnych perspektyw mogą tam iść

Boko

Radzę trzymać się z daleka jeśli nie chcecie zostać (usunięte przez administratora) i nie ma dla niego znaczenia kontrahent czy pracownik!

Olo
@Boko

Zgadzam się w 100%

@Olo

Jaka konkretnie sytuacja Ci się przydarzyła? Czy zostałeś przez Ankopol potraktowany jakoś nieprofesjonalnie? Napisz bardziej szczegółowo.

Gosc
@Michał

Nieprofesjonalnie to bardzo delikatne słowo. Wystarczy spojrzeć na stronę długi info, tak jest do tej pory. Na początku jest wszystko super, zapewnienia o swojej uczciwości a potem no cóż. I nie jestem jedyną osobą która miała takie same doświadczenia.

Joanna
@Gosc

Też właśnie miałam dopytywać o te kwestie, wiec dobrze, że znalazłam Twój wpis. Mnie akurat nie udało się znaleźć żadnej informacji o rzekomych długach firmy Ankopol, ale pewnie nie szukałam dokładnie. @Gosc, a długo tam pracowałeś?

kas
@Joanna

potwierdzam opinie

esta
@Joanna

info o dlugach jest w necie

Olo

Umowy sieciowe (usunięte przez administratora) wypłata w ratach i to trzeba się jeszcze prosić to (usunięte przez administratora).

Marko

(usunięte przez administratora) i wogole ludzie są traktowani jak śmiecie nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) ciągle trzeba być nie ważne czy to niedziela czy swieta... Pan J ma nie pokolei w głowie

Zostaw merytoryczną opinię o Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol - Mysłowice

• Jak się pracuje w Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol?

Zobacz opinie na temat firmy Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kocot Andrzej P.P.H.U. Ankopol
  • Karola Miarki 34D