Opinie o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka w Głogów

E.Pawlak Nowy wpis

Byłam dzisiaj.Pierwszy raz. Pani doktor zbadała mnie..wypisała leki . Była miła . Nie rozumiem tyle złych opinii.

Szprotawa Nowy wpis

Ta kobieta to totalne nieporozumienie na złotówkę nie zasługuje dość że godzinę trzeba czekać aż zejdzie to jeszcze się totalnie nie zna nawet do gardła nie zaglądnęła brak słów

Anna@K Nowy wpis

Bardzo nie miła pani specjalista,kazał otworzyć buzię a nawet do niej nie zaglądnęła dała antybiotyk a nie stwierdzila choroby co synowi dolega. .Masakra jakaś poco trzymają tak kobietę o a nie leczy tylko szkodzi.

Unikać tej kobiety Nowy wpis

DRAMAT!!! Kobieta ma problemy emocjonalne ze sobą, nieprzyjemne komentarze do kobiet w ciąży, jak jesteś w ciąży to lepiej unikać tej kobiety, może zaszkodzić i tobie i dziecku, bez dokładnego badania i wywiadu, ślepo przypisuje antybiotyki nie patrząc na zagrożenie dla dziecka. I bada stetoskopem przez grube ubranie...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
JULIA

Bardzo nieprzyjemna Pani. Wlaśnie wyszłam od tej Pani z wizyty... nic przyjemnego napewno tam nie wróce

She

Serdecznie NiE POLECAM

Pacjent

NAJGORSZA pseudo doktor jaki tylko może istnieć. Chamska, wredna, wulgarna. Powinni ją zamknąć w jakimś zakładzie zamkniętym, ponieważ nie powinna mieć wogole kontaktu z ludźmi a co dopiero ich przyjmować. Jeżeli następuje wypalanie zawodowe to polecam zmienić zawod!

Ona

NIE Polecam !!1

Osoba bardzo niesympatyczna, opryskliwa, wręcz chamska. Używa chyba celowo fachowej terminologii żeby poniżyć pacjenta, który nie wie o co chodzi. Nie patrzy w oczy mówiąc do pacjenta. Co ta Pani jeszcze robi w tym zawodzie? (Jest tyle innych zawodów, w których nie musiałby mieć styczności z drugim człowiekiem). Wstyd pani doktor, wstyd.

Julia

Troszkę nie rozumiem, czemu na profilu dla pracowników gabinetu piszą pacjenci innej przychodni? Tutaj to miejsce na napisanie np. jakie godziny pracy ma recepcja, jakie zarobki i umowa, a nie ocenianie lekarza jak się zachowywał w zupełnie innym miejscu.

Zdruzgotany pacjent01

Dzień dobry wszystkim czytającym i odwiedzającym tę stronę. W dniu dzisiejszym moja żona wróciła do domu cała rozczęsiona i nie mogła przez dłuższy czas uspokoić się oraz dojść do siebie po wizycie u pseudo p. doktor (lekarza, którego chciała wybrać jako pierwszego kontaktu). Po opowiedzeniu mi co się wydarzyło włos jeży się na głowie. I tu po zapoznaniu się z opiniami negatywnymi na jej temat z całą stanowczości popieram każdą z nich i zgadzam się z nimi w 100%. Jak można być tak nieodpowiedzialną, a zarazem żenującą osobą. Lekarka ta pomyliła się z zawodem. To właśnie ta pani doktor dzieli pacjentów na dwa sorty (zaszczepiony/niezaszczepiony). Już skądś to znamy?. Gabinet Lekarski - traktuje jak swój własny wiejski (usunięte przez administratora) Skoro tak się dzieje wnioskować można, że ma problemy emocjonalne sama ze sobą, a skoro tak jest, powinna skorzystać z porady dobrego specjalisty. Z relacji żony (brak kultury osobistej) : Jest bardzo niemiła i arogancka (tak wygląda dzisiejszy kontakt lekarza z pacjentem), tragedia i brak słów. Żona jest schorowana, więc skoro przychodzi do lekarza, to na pewno nie po to aby wysłuchiwać obelg pod swoim adresem (a już nie to, że w jej gabinecie nie obsługuje pacjentów niezaszczepionych). Moja żona była u tej pani po raz pierwszy i ostatni. Zdecydowanie odradzam kontaktu z nią, a Dyrekcję przychodni "Hipokrates" przy ul. Gen. W. Sikorskiego w Głogowie poproszę o baczne przyjrzenie się tej pani (roześlę też informację do znajomych i rodziny, aby czasami nie dali się zwieźć pozorom i emocjom jakimi czaruje ta osoba). Wiem też, że w przechodni Konsylium takie sytuacje też się zdarzaj z udziałem tej samej pani doktor. Tacy ludzie (lekarze tego pokroju) nie powinni mieć styczności z drugim człowiekiem, a tym bardziej chorym (pacjentem). Najgorsza jest bezsilność, mam nadzieję, że ta opinia oraz opinie pisane wcześniej zaczną funkcjonować - a lekarze tego pokroju przestaną nas leczyć. Z całą stanowczości razem z żoną - nie polecam nikomu tego lekarza i jego praktyk.

Ewelina
@Zdruzgotany pacjent01

Bardzo mocne słowa, kierowane pod adresem pani doktor. Czy podczas wizyty udało się uzyskać poradę lekarską? Czy żona otrzymała pomoc? Proszę o odpowiedź, zależy mi na poznaniu sytuacji, jaka panuje w tym gabinecie, gdyż sama chciałam nawiązać współpracę w ramach odbycia praktyk lekarskich.

I. S.

Dołączam się do negatywnych opinii. Lekceważąca i nieodpowiedzialna osoba.

Amazonka

Pani doktor pomyliła się z zawodem. Jest bardzo niemiła i arogancka przez telefon (tak wygląda dzisiejszy kontakt lekarza z pacjentem). Jestem pacjentką onkologiczną, więc opinie na temat mojego zdrowia i leczenia powinni wypowiadać specjaliści w dziedzinie onkologii, a nie pani SPECJALISTKA MEDYCYNY RODZINNEJ, która wypowiada się co mogę, a co nie mogę. Zdecydowanie odradzam kontaktu z tą panią doktor, a przychodni Konsylium radzę rozwiązać umowę z tą panią, bo kiedyś to się źle skończy.

Pacjentka A

Jestem zadowolona z wizyty

Mirosław
@Pacjentka A

Zadowolenie pacjentów jest równie ważne co pracowników. Tak na marginesie chciałbym dowiedzieć się, jak w ogóle trafiłaś akurat do tego specjalisty? Było to z polecenia, czy może samoistny wybór?

A

Pozytywna

Andrzej Sz

Dokładna, bardzo dobra Pani Doktor.

Sylwia

Ta pani doktor sama ogarnia wszytko czy ma też jakąś recepcję?

Beata
@Sylwia

Dziwię się, byłam dzisiaj w przychodni Konsylium. Pani byla bardzo miła, konkretna.

Anna K

Odradzam wizytę u tej pseudo "lekarz". Nie kontaktowa, ignoruje pytania pacjenta, bywa bezczelna. Moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Andrzej Sz

Bardzo dobra Pani Doktor rozeznana i szczegółowa ,

Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka w mieście Głogów, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Pacjentka

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami na temat pani doktor Jest niemiła ,bezszczelna, Już ktoś napisał że podnosi głos kiedy się chce.porozmawiac Ja również nie polecam pani doktor Więcej szkodzi jak pomaga!!!!!! A czemu tak napisałam?? Bylam świadkiem jak pani doktor do pacjentki " i co serduszko nie wytrzymało" Kobieta znalazła się w szpitalu z podejrzeniem o zawał a przyszła tylko po pomoc przykre NIE POLECAM Z CALEGO SERCA BYLAM RAZ U TEJ KOBIETY I TO OSTATNI RAZ

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka - Głogów

• Jak się pracuje w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Roszyk Korycka
  • Młyńska 3A lok. 15