Opinie o RollStan Szczepan Stankiewicz w Dobre Miasto

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RollStan Szczepan Stankiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w RollStan Szczepan Stankiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RollStan Szczepan Stankiewicz w Dobre Miasto

gość Nowy wpis

Jaki jest aktualny numer telefonu do pana Szczepana?

Jeden z klientów Nowy wpis

Ja w przeciwieństwie do innych osób mam swoje okna ale z opóźnieniem. Dwa lata temu zamówione i wstawione. Od jakiegoś roku zaczęliśmy dostawać listy od komornika bo nasze nazwiska znalazły się w papierach jako klient który miał odczynienia z ta firma robił z nia interesy. Omijać dużym łukiem nie dawać zaliczek a jak płacicie za okna jak je dostaniecie potwierdzenie zapłaty to zadać nic do ręki bo będziecie dwa razy płacić dla nich i dla komornika

Gabrysia

Czytając negatywne opinie o tej firmie jestem pełna podziwu dla osób je piszących. Działalność prowadzona przez Pana Szczepana jest jak najbardziej najlepszą firmą zajmującą się oknami czy też roletami. Sama przez dłuższy czas nie mogłam znaleźć osoby która spełni moje oczekiwania. Znalazł się Pan Stankiewicz który zrobił to o co go poprosiłam i jak najbardziej jestem zadowolona z usługi. Polecam tę firmę z całego serca. Pozdrawiam ;)

Jarek
@Gabrysia

To pani opinia , maja jest inna i pisze to co Mnie spotkało , kontakt = zero , nie odbiera , i dostałem inny wymiar jednego z okien > nie polecam

jaja Nowy wpis
@Gabrysia

bzdury piszesz kobieto, nie ośmieszaj się !!!!!!!!!!!!

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na 14,5 tys złotych. Sprawa umorzona bo Szczepanek niby nic nie ma nie pracuje nie zarabia i nie wiadomo gdzie mieszka. Takie rzeczy tylko w Polsce!!! I chłopaczek nawet do więzienia nie pójdzie.

Dorota

U nas 7 tys. Komornik wysłany ale na razie cisza. Też jest problem z adresem. Obawiam się, że skończy się w ten sam sposob

@Dorota

Kosyń 13, Dobre Miasto tam mieszka Szczepan z tatusiem. Odnalazłam ich ale kasy dalej nie mam. Zbyszek powiedzial mi że sam musiał do pracy iść żeby zarobić na chleb.... ciekawe.... zero skrupułów z jego strony

Lidia Nowy wpis
@Anonim

A ile są Ci dłużni?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie RollStan Szczepan Stankiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Straciłam 8 tys. Sprawa trafiła do sądu gdzie została umorzona z braku dowodów (paranoja). Firmy windykacyjne też nic nie osiągnęły.Policja to samo. Jak można tak ludzi (usunięte przez administratora)

Dawid

Jaki jest numer kontaktowy do tej firmy?

zbigniew

dzien dobry .firma rollstan przekrecila mnie na 38 tys mimo ze dobrze znam wlasciciela zaufalem mu.to byl duzy blad

Dzień dobry, Proszę o wpisy wszystkich pokrzywdzonych osób przez firmę RollStan oraz o kontakt mailowy do mojego adwokata - jkbiuromecenas@gmail.com Jest faktem, że zostałem zmanipulowany i (usunięte przez administratora) na ponad 30 tyś. złotych przez zakłamanych (usunięte przez administratora) zwanych Szczepan i Zbigniew Stankiewicz. Wszystkie dotychczasowe negatywne wpisy dokładnie oddają charakter i atmosferę współpracy z RollStan, więc ja pozwolę już sobie nie tracić na to czasu. Czekam na Państwa wpisy i szybki odzew. Dziękuje.

Dorota

Ja tutaj już się wypowiadałam. Ani okien ani zwrotu zaliczki. Z naszej strony sprawa wkracza na drogę sądową

Adaś

@xzy interesuje mnie czy tempo pracy jest normalnie czy nie ma czasu 'podrapać się po nosie' ?

Patryk

Ja zamówiłem okna w Rollstan w kwietniu 2020roku. Ugadalismy się z właścicielem że montaż będzie na 100% 28sierpnia. Miał wystarczająco dużo czasu aby okna były na ten dzień. Przyjechałem na urlop 26 miałem się cieszyć świni oknami tak byłem zapewniany przez niego. Kiedy już byłem w Polsce 26 sierpnia okazało się ze okna będą 2wrzesnia. 2 września Okazało ze 5wrzesnia I tak dalej 8, 10 itd. Kiedy zacząłem wydzwaniać i dopytywać się o co chód zawsze nowa wymówka ze firma Drutex nie ma wystarczającej liczby pracownikow i przez nich jest problem. Trzy tygodnie od ustalonej daty na 28 sierpnia dalej nie mam okien rano jak zadzwoniłem okazało się ze okna już jadą a kierowca ma pauzę gdzieś tam bo on z nim rozmawiał i dziś je przywiozą. Nawet pracowników przetrzymuje dłużej żeby je rozpakować załadować i do mnie przywieźć. Jest już noc 14wrzesnia po oknach ani widu ani słychu. I broń Boże zaliczek bo będziecie czekać jak my.

@Patryk

Nawiązując do mojego pierwszego wpisu w końcu po trzech tygodniach od umówionej daty wstawienia okien doczekałem się swoich okien. Pan Zbigniew przeprosił za zaistniała sytuacje i dał rabat. Czy polecam ? Tak ale trzeba uważać. Tylko dla ludzi o silnych nerwach.

@Patryk

Niestety ale mam ten sam problem. Ba! Nawet nie odbierają ode mnie telefonu!! A realizacja miała być po wszystkich Świętych. Czy moze Pan mi powiedzieć czy siedziba firmy jest wciąż ta sama?

Robert
@Patryk

Patryku, czy mogę prosić o kontakt z Tobą? jestem również osobą pokrzywdzoną, usiłuję odzyskać okna (pół roku)

Robert
@Dorota

Czy dysponuje Pani nr: PESEL Pana Stankiewicza? powinien być na umowie

@Robert

+353 87. 761. 55. 39 tylko zagraniczny nr posiadam

@Robert

Niestety, ale na umowie widnieje tylko NIP i ogólne dane. 20 listopada Pan Zbigniew kontaktował się ze mną tłumacząc się opóźnieniami u producenta i zagwarantował, że okna będę miała wstawione do 10 grudnia. Od tamtego momentu zero odzewu. Brak kontaktu email i telefonicznego.

dx

Trzymać się daleko, minął rok od montazu okien i rolet, część rolet nie działa od początku, miał być poprawione i od tego czasu nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na pisma wzywające do wywiązania się z umowy.

@Przemek Konkurencji dziękujemy za te wpisy. A tak w ogóle to jest forum pracownicze.

Przemek

Firme znalazlem z internetu jako ze jestem mieszkancem okolic Dobrego Miasta postanowilem zamowic u nich rolety.Zanim to zrobilem skontaktowalem sie ze znajomym ktury zna wlascicieli tej firmy i postanowilem zaczerpnac opini o nich.Jakie bylo moje zaskoczenie jak owy znajomy zaczol opowiadac o tej firmie same negatywne sprawy.10 razy powtarzal zadnych zaliczek pamietaj a najlepiej odpusc ta firme bo i tak do konca roku jej juz nie bedzie bo poprostu zbankrutuje.nie wiezylem swoim uszom co ten moj przyjaciel opowiada.Pomyslalem sobie sprawdze ta firme w pewnym portalu na necie i okazalo sie ze jest juz kilka wpisow o nakazy zaplaty dla roznych firm z terenu Polski.Okazalo sie faktycznie ze firma upada a po starym adresie z kosynia zostaly tylko dlugi.Ponoc przeniesli sie teraz do Knopina i tam dzialaja.mam nadzieje ze moj komentaz jest przestroga dla innych naiwnych klientow chcacych bezproblemowo zalatwic u nich sprawe.ja sie jednak nie dalem i zrezygnowalem z jakiegokolwiek kontaktu z ta firma.pozdrawiam

xzy

Dużo pracy na pakowaniu zamówień?

Klient

Czy ta firma jeszcze prosperuje?

Zosia

Hej, ale to forum pracownicze ! Myslalam ze się czegoś dowiem o pracodawcy.

Niezadowolony klient

Przed zamówieniem bardzo miła osoba, sami dzwonią i podpytuja się czy już podjęliśmy dezyzje i czy można już zamawiać bo wtedy będzie szybsza realizacja. Kiedy zbliżał się termin realizacji zadzwoniłam żeby zapytać się dokładnie na kiedy się szykować na montaż okien i zaczęła się walka co tydzień nowa wymówka i kręcenie dlaczego to nie ma jeszcze moich okien. Kiedy pojechałam na miejsce okazało się że okna zostały zamówione dopiero po 2 tygodniach. Nigdy za pierwszym razem nie odbierają telefonu trzeba wydzwaniac po 10 razy dziennie i nie ma co liczyć na to by oddzwonil. Okna zamontowali mi w 2 terminach po ok2 miesiącach kiedy zapewniali mi że po 2 tygodniach będą już okna. Brakowało 2 klamek i nie dostałam faktury o co musiałam się upominac kolejne 3 tygodnie. Ważniejsze dla tego Pana są duże zamówienia niż indywidualny klient. Po znalezieniu w internecie negatywnych opinii na ich temat tłumaczyli się że to dziewczyna syna się mści i takie rzeczy wypisuje. (usunięte przez administratora). Może tanio ale walka nie warta żadnych pieniędzy

Kamil

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie ? Ktoś coś ?

Janusz

Niestety są osoby dla których narzekanie to podstawa funkcjonowania. Nawet bardzo dobra firma jak Rollstan będzie miała takich hejterów.

Klient

Zamowilem rolety u tego Pana.nie dosc ze czekalem na nie 1,5 miesiaca to a mialy byc w tydzien to po zalozeniu ich okazalo sie ze jedna ma inny wymiar i nie pasuje.3 miesiac czekam na tego pana z nowa roleta.nie odbiera telefonow do tego.poprostu tragedia .nie polecam nikonu

Zostaw merytoryczną opinię o RollStan Szczepan Stankiewicz - Dobre Miasto

• Jak się pracuje w RollStan Szczepan Stankiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy RollStan Szczepan Stankiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RollStan Szczepan Stankiewicz?

RollStan Szczepan Stankiewicz
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 22
    11-040 Dobre Miasto