Opinie o Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs w Olsztynek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs w Olsztynek

Mirosław Jerzy

Od pewnego czasu a w zasadzie od roku serwisuję w tym warsztacie dwa auta i jestem zadowolony. Jakość usług na wysokim poziomie. Ceny przystępne. Polecam.

... Nowy wpis
@Mirosław Jerzy

Chyba sam właściciel tę opinię pisał... Klienci myślą i wiedzą co innego. Mechanik tragedia. Niektórzy przez rok auta odebrać nie mogą. Wieczne wymówki. Bo babcia umarła. Bo żona urodziła bo covid bo kwarantanna bo nie ma kto dziecka przypilnować. Porażka najgorszy w promieniu 100km. Nie nadaje się nawet do wymiany oleju w silniku!

Mirosław Nowy wpis
@...

To tam pracuje tylko jeden mechanik? Może nie radzi sobie z ilością pracy? Jak byłeś w tym warsztacie to nie widziałeś innych pracowników?

Klient Nowy wpis
@Mirosław

Ze dwóch jest teraz.

Zafira

Nie polecam .Jak dla mnie zwykły (usunięte przez administratora) Samochód naprawiał 4 miesiące a i tak nic nie naprawił a wręcz zepsuł. Samochód nadawał się tylko na złom. Nigdy w życiu nie spotkałam gorszego oszusta . Kręcił wymieniał niby silnik ,którego nawet nie ruszył a stacyjkę tak naprawił że robiła zwarcie. Więc jeśli chcecie pojeździć swoim autem omijajcie tego Pana szerokim łukiem. Klientka zielona Zafira

L Nowy wpis
@Zafira

Dokładnie. Nie jest pani pierwszą osobą ! W dodatku ciągle nowe awarie wymyśla. Stawiasz auto na wymianę oleju a kończysz na "wymianie silnika " którego tak naprawdę nie bylo

Własciciel

Jak można w taki sposób oczerniać kogoś kto chciał pomóc a jeszcze mu się obrywa. To jest czyste..........

Siwyy

Szczerze polecam ten warsztat usługa wykonana profesjonalnie. Na pewno tam wrócę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs - Olsztynek

• Jak się pracuje w Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Tech Mechanika Pojazdowa Marcin Krebs
  • Władysława Jagiełły 9