Opinie o Grzegorz Łoboda Trans Europe w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grzegorz Łoboda Trans Europe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grzegorz Łoboda Trans Europe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Łoboda Trans Europe w Kraków

Tak czytam teraz ofertę dla spedytora i piszą w niej ze dosłownie wszystkiego mogą nauczyć ale pracy w dobrej atmosferze już nie, bo trzeba samemu umieć współpracować z ludźmi. Mam nadzieje, że jakoś się wdrożę. Wspomnieli też o integracjach. Jak często są organizowane i jaka maja formę?

Cześć. Już po samym tytule jednej z ofert na spedycje wiadomo, że Pracodawca deklaruje uczenie spedytorów od samych podstaw. Ciekawi mnie co konkretnie się za tym skrywa, jaki typ szkoleń i co jest uznane za najistotniejsze? Nie trzeba mieć kierunkowego wyksztalcenia, ja je akurat mam i po prostu chcę sprawdzić jak to wygląda

Nowy wpis

Cześć, jeśli masz wykształcenie to odradzam, aktualnie jest bardzo dużo ofert na takie stanowiska z dużo lepszymi warunkami. Profesjonalne szkolenia w tej firmie zdarzają się raz na kilka lat, poza tym są prowadzone w soboty lub wykraczają poza czas pracy i są bezpłatne. Szkolenia wdrażające to tylko patrzenie co robią osoby pracujące dłużej niż ty, a po tygodniu oglądania zaczynasz pracować i musisz być wydajny/a, bo inaczej będą Cię obgadywać za plecami.

Znalazłem nową ofertę dla młodszego specjalisty do spraw pozyskiwania klientów. Z opisu wynika, ze praca stacjonarna, głównie przez telefon i mail. A czy po pewnym czasie, kiedy człowiek już sie wdroży, jest też możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej?

@Zainteresowany

Nie ma. Chyba, że śnieg Cie zasypał albo gorzej się czujesz a nie chcesz L4 lub inna wyjątkowa sytuacja. Praca z biura.

@Anonim

Czyli od technicznej strony tryb zdalny jest możliwy? Jak często ktoś w roku z tej wyjątkowej sytuacji korzysta? I jak wtedy stanowisko jest dostosowywane? Czy praca jest uznana za mniej wydajną, że taka praca w neutralnej sytuacji nie jest dozwolona?

Xyz Nowy wpis

Tak, dostajesz laptopa i resztę sprzętu. Zależy od osoby, jak umiesz dobrze ściemniać to pewnie wyciągniesz więcej niż te dozwolone 24 dni w roku, a najlepiej jak masz dzieci, tacy są traktowani najlepiej(dyskryminacja?). Tak, według szefostwa jest mniej wydajna, mimo, że ta praca to tylko dzwonienie do ludzi i mówienie w kółko tego samego, na zmianę z wysyłaniem ludziom w kółko tych samych maili.

Pzdr

Fejkowe opinie pisane tutaj świadczą o powadze tej firmy. Nie do końca chyba przemyślane swoją drogą, bo wystarczy wejść na ich stronę, żeby zweryfikować czy takie osoby rzeczywiście pracują :)

Firma Grzegorz Łoboda Trans Europe prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor w Transporcie Międzynarodowym - uczymy od podstaw. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Agnieszka K.

Pracowałam w Trans Europe przez rok, ale wyprowadziłam się z Krakowa i musiałam zmienić pracę. Atmosfera w biurze super, szef z ludzkim podejściem do pracownika. Żal było odchodzić ;)

Nie wiem czy każdy podpisuje się własnym imieniem czy tez nie. ale co z przekazem opinii? podejście jest ludzkie? Jeśli tak to w jakich sytuacjach można było to zauważyć? I co z atmosferą w samym biurze tak już ostatecznie? Co na nią wpływa?

Na jakie wsparcie w Grzegorz Łoboda Trans Europe mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Anna K.

Są przestrzegane wszystkie prawa, zgodnie z kodeksem pracy. Odbyłam roczny urlop macierzyński i bez problemów wróciłam do pracy, pracuję do dziś.

Jeśli już o zasypywaniu śniegiem była mowa to kto zajmuje się odśnieżaniem parkingu chociażby? czy jest dostęp to takiego specjalnie skierowanego do pracowników? W ofercie dla spedytora nie rzuciło mi się to w oczy wśród benefitów a czasami to dopisują w ofertach. A o jakie dodatki świąteczne w takim razie może chodzić? O nich pada wzmianka

Wzajemna pomoc bez konkurowania miedzy sobą? Czy to oznacza, że o prace jako młodszy spedytor mogę być spokojna? I czy w tym roku będą jeszcze przewidywane takie nabory? znalazłam po prostu ofertę z ubiegłego gdzie już w tytule podkreślali, że uczą od podstaw. myślę ze w taki sposób raczej wolałabym zacząć. Opisze ktoś stosowane obecnie praktyki, żebym mogła się rozeznać? I jeśli udałoby mi się dostać to po jakim czasie jest jakiś awans?

Tak, ja w tym roku zaczęłam bez żadnego doświadczenia, nauczyli mnie wszystkiego od zera. Chyba będą wkrótce zatrudniać jeszcze kogoś. Wynagrodzenie rośnie z czasem, raczej szybko.

@Ania

Cześć, wy tu macie tylko opcje stacjonarna? Wiem ze ktoś kiedyś o hybrydę chociażby pytał, mnie ten staż zaciekawił, ta archiwalna oferta dalej jest w internecie lecz właśnie stacjonarka do niej została dopisana.. nie jestem niestety z tego rejonu, i teraz nie wiem czy mam żałować? Jak dobre jest to cale przyuczenie? Jakie wyniki teraz osiągasz?

Firma spoko nie robią problemu z niczym od początku jasne warunki i zasady. Nie ma udawania ze sie cos robi, jak akurat nie ma roboty. Atmosfera w biurze luzna, wzajemna pomoc bez konkurowania miedzy soba.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grzegorz Łoboda Trans Europe na stanowisko Spedytor?

Co jaki czas w Grzegorz Łoboda Trans Europe można ubiegać się o podwyżkę?

Zonti

Podwyżki były kiedyś co rok dla kierowców lub do dogadania. Pracowałem u Grześka 1.5 roku i polecam firmę miła atmosfera, można się dogadać w razie problemów. Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować ale chętnie bym wrócił. Pozdrawiam

Felig

Miałem przyjemność mieć kontakt z właścicielem. Jak dla mnie młody (usunięte przez administratora) któremu wydaje się, że może poniewierać innymi. Niestety nie polecam.

kiero

Chciałbym sie zatrudnic jako kiero. Czy warto?

Macie jakiś sposób na rozwiązywanie konfliktów w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Łoboda Trans Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Grzegorz Łoboda Trans Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Łoboda Trans Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Łoboda Trans Europe?

Grzegorz Łoboda Trans Europe
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Pawła Włodkowica 8 lok. 53
    31-452 Kraków