Opinie o Fundacja Era Parowozów w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fundacja Era Parowozów. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Era Parowozów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Era Parowozów w Warszawa

Karol Nowy wpis

Czy fundacja motywuje pracowników do osiągania lepszych wyników w pracy?

Makuś

I ja podłącze się od wątek. Fundacja Era Parowozów zajmuje się m.in. dbaniem o zabytki kolejnictwa. Czy jest szansa załapać się do pracy przy remontowaniu parowozów?

@Makuś

Tylko wolontariat. Chyba, że jesteś autorem artykułów. Wtedy otrzymasz honorarium dla autorów artykułów.

Lumen Nowy wpis
@Pulaczek

A jakie są kryteria wyboru autorów tych publikacji ?

Betsi Nowy wpis
@Lumen

Ogłoszeń żadnych nie widziałam...

Babsia Nowy wpis
@Betsi

Ja się nie spodziewam raczej żadnych ofert. Zamiast tego proponuje skontaktować się bezpośrednio z Fundacją.

LaserInterceptor

Jest jeszcze biuro w Warszawie? Czy może w Chabówce?

@LaserInterceptor

Chyba nie ma biura jako takiego...

Becia
@Pulaczek

Za czasów MSz biuro i pracownicy byli w Warszawie. Jak jest teraz ?

@Becia

Ale teraz nie ma...

Becia
@Pulaczek

Dlaczego? Czy ma to jakiś zwiazek z "dobrą zmianą"?

Konsensus

Jakoś niewiele słychać o działaniach fundacji. Cały czas chwalą się naprawą jednego wagonu, która znając tempo naprawy parowozy potrwa 5-6 lat. Zamiast zająć się innymi zabytkami to zamawiają i publikują artykuły mające promować profesjonalna wiedze na temat kolejnictwa. Takich artykułów jest na pęczki. Zabytków kolejnictwa potrzebujących pilnej naprawy też...

Scooter
@Konsensus

Co narzekasz, nie doceniasz wysiłku i nie popierasz działań ? Chabówka miała czynną Ol49-100 a teraz zamiast tego masz wirtualną Ol49 na stronie Fundacji! Nowoczesność , Panie!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fundacja Era Parowozów? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Babsia

Jak ostatnie zmiany Zarządu Fundacji wpłynęły na politykę kadrową?

Pankracy
@Babsia

Wpłynęły tak, że cała działalność fundacji przeniosła się do Chabówki....

Maslovska

Gdzie mogę znaleźć jakieś oferty pracy? Interesowałaby mnie praca w Warszawskim biurze Fundacji Era Parowozów....

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Era Parowozów - Warszawa

Fundacja Era Parowozów