Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu w Wrocław

Już ze strony szpitala wiem, że ta oferta dla informatyka, którą puszczali jeszcze w styczniu jest już wygasła. mimo to, wiadomo czy nie będą jeszcze szukać? ilu osób w dziale IT potrzeba? wiem, że mi się trochę spóźniło ale nie wiem czy czekać na ofertę

Andrzej Nowy wpis

Szpital na ul kamienskiego moje ,zastrzeżenia 1) szybka terapia onkologiczna w tej placówce to ewidentna fikcja Koordynatorzy onkologiczmi pobierają tylko wynagrodzenie ,na tym ich tzw praca się kończy, zupełny brak współpracy koordynatora szybkiej terapi onkologicznej z pacjentem, osoby chore onkologicznie miesiącami czekają na wizytę do specjalisty ,gdy już mają ustalony termin wizyty oczekują na przyjęcie nawet do wieczora ,ludzie zmuszani są oprócz ustalonej wizyty jechać z samego rana do szpitala pobrać numerek no i później oczekiwać do godz wieczornych ,w tym szpitalu brak jest rejestracji osób onkologicznych tzw rejestracji dilo, gdzie jak ma to miejsce w wielu innych szpitalach czas na wizytę oraz wszelkie badania jest krótszy szpital na kamieńskiego naraża pacjentów na poważną utratę zdrowia a nawet życia mam tu na myśli badania rezonans i tomografi gdzie osoby chore na nowotwór oczekują na odbiór wyników od 6 do 8 tygodni coś niepojętego szanowni Państwo tak więc szybka terapia onkologiczna w tym szpitalu to tylko nazwa rekordzistą który czekał na wynik z opisem rezonansu to pewien Pan z Wrocławia okres oczekiwania na wynik w tym szpitalu wyniósł 3 miesiące, pacjent onkologiczny posiadający kartę dilo skandal

Czy jest szansa na zatrudnienie jako pielęgniarka? Jeśli tak to jakie macie oceny odnośnie warunków pracy? na głównej stronie szpitala co prawda ostatnie ogłoszenie na to stanowisko widzę z lipca lecz zastanawiam się czy teraz na wiosnę nie będzie może jakieś zapotrzebowania? Czy warto wysłać dokumenty na zapas?

Beata Nowy wpis

Moj synek mial tu operacje serca wszystko sie dobrze udalo ale nie stety moje rzarzuty sa taki brak informacji o stabie synka po operacj brak mozliwosci ze by go zobaczc nikt nic niewie nikt nic nie mowi porarzka

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu szukała niedawno pracowników w mieście Wrocław. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Beti

Umówiona z systemu wizyta na TK. Każdy moher włazi przez drzwi bez kolejki i numeru. 5 imbecylek nie potrafi przez 49 minut zalogować konta przy zmianie ustawień systemu. Powinno się 80 procent personelu wypierdaolić jako niekompetentne

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu - Wrocław

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu
  • Kamieńskiego 73 A