Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET

Wrocław

Opinie o Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET

lossso 2010-04-08 17:19:18
odradzam(usunięte przez administratora)za marne pieniądze, kiepski sprzęt, za to ludzie mili
janek 2011-12-23 21:32:11
zgadzam się ,(usunięte przez administratora) ludzi tam pracujących,ci na stołkach mają się super,
jeż 2012-04-21 18:39:13
marny sprzęt bo stary z odzysku
gość 2012-12-26 20:17:18
marne zarobki,dużo żądzących a pracować nie ma komu,zero sterylności,ogólnie wyzysk,złe decyzje kierownictwa którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu szpitala.Byłam tam operowana,odradzam ten szpital,zła opieka na pooperacyjnym i oddziale.KOSZMAR
administrator 2014-04-15 11:24:59
kadra w firmie dziala scisle na polecenie szefow z zarzadu.Sterylnosc na oddzialach oplakana,stale psujacy sie stary sprzet,lub brak sprzetu.Premie ..dawane niekompetentnym ludziom na stanowiskach,ktorzy tworza zamet w organizacji pracy,wynika on z niedoboru wiedzy i doswiadczenia co dzieje sie na oddzialach.Pacjent to potencjalny material,ktory przynosi zysk i ten zysk.....to wyzsza polka kombinacji co mozna z niego dostacz z Funduszu.Zas dla samego pacjenta nie wnosi nic nowego,nie poprawia jego komfortu w leczeniu.
anonim 2015-02-21 15:26:57
zlodziejska mafia kadry,ktora przyznaje sobie premie za nic nie robienie,wazne jest zorganizowanie balu dla pracownikow,za ktory mozna dostac 5tys.premii,reszta na głodzie,z marną pensja,pacjent spi pod posciela z dziurami.Pyskate pielegniarki na pooperacyjnym z dziwaczna oddziałową,ktora sie pogubiła,bo musi sprostac kazdemu anestezjologowi.W dodatku niebezpieczny pielegniarz napelnia strzykawki wg swojego widzimisie.W koszach strzykawki po cpunach perfuzjonistach,ogolny balagan,brak sterylnosci,nawiedzona dyrekcja w osobie pani Farmas,to pusta chuda lala,ktora łapie oszczednosci na wszystkim.
Nikczemny 2016-04-21 15:49:42
Mam nadzieję, ze jest tutaj jakaś fajna praca w Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET? Zastanawiam się od dłuższego czasu czy warto tutaj pracować i generalnie jestem prawie pewny, że to jest dobry pomysł, a jak Wy sądzicie, pracuje tutaj ktoś i się podieli?
Zostaw swoją opinię o Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Centrum Chorób Serca MEDINET