Opinie o Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j. w Katowice

Jakub

Odradzam jakiekolwiek spotkania z pracownikiem tej firmy. Myślę, że nieprzypadkowo nie ma jej nawet na Google, aby nie wypływały negatywne opinie. Zaczyna się od cwaniactwa , że niby jest klient na wystawioną nieruchomość, aby tylko się spotkać i wcisnąć umowę do podpisania. Poza tym firma działa chyba charytatywnie, bo zapewnia, że od sprzedającego nie pobiera prowizji a na jej ogłoszeniach jest wpisane, że kupujący nie ponosi prowizji :)

Jolanta_Z Nowy wpis

Ze współpracy z Husarią najbardziej cieszę się że opinie na Gowork przeczytałam dopiero po podpisaniu umowy , bo przyznam, że napędziły mi trochę strachu i pewnie czytając je wcześniej nie zdecydowałabym się na współpracę. Nie wiem skąd takie opinie tutaj (mogę się tylko domyślać) ponieważ Panowie z Husarii sprzedali moje mieszkanie bardzo sprawnie a przede wszystkim na dokładnie takich warunkach jakie przedstawili na pierwszym spotkaniu co pozwoliło mi zrealizować moje moje dalsze życiowe plany. Kontakt z firmą był zawsze na wysokim poziomie, na każde z moich pytań mogłam uzyskać rzetelną odpowiedź, a jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę sprzedawała jakąś nieruchomość to na pewno się do nich odezwę.

Wojtek Nowy wpis
@Jolanta_Z

Szybko, bezstresowo, profesjonalnie

Maciej Nowy wpis

Mogę spokojnie polecić usługi Husarii, wszystko rzetelnie na czas i uprzejma obsługa całej transakcji

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

MG

Jest to grupa (usunięte przez administratora)Miałam stycznaść z pseudo agencja nieruchomości Wciskają taka ściemę ze Hej Jak i sprzedającemu tak i kupującemu Ale Niestesty Tu będzie w tym momencie poszkodowana osoba sprzedająca !!! Jak widać kto jakie komentarze wystawia Niby negocjacje robią z kupującym a wogóle wychodzi na to że Kupujący płaci cenę która sprzedający chcieli A udają że robią negocjacje spore i to co wynegocjują to jest dla nich !!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Widzę w większości negatywnych opinii Niestesty też padłam ofiarą ich (usunięte przez administratora) A właściwie to tylko sprzedający będzie poszkodowany ???? Działają pod wielką presją oraz próbują wyłudzić przez rzekome od klientów negocjacje a w rzeczywistości to co wynegocjują to dla siebie Także uważać !!!!!

Cezary

@Miro Też jestestem zadowolony z obsługi, pełna kultura. zdecydowanie Polecam.

Miro

A my zostawiliśmy z żoną klucze do mieszkania w sprzedaży w Husarii i wszystko załatwili ok polecamy

Katarzyna S

Wszystko super podczas obsługi sprzedaży mieszkania i z finansowymi sprawami, piszę bo przeczytałam "hejt" i pomyślałam że polecę firmę.

Jakub

Nie polecam nikomu tej firmy,. Opis mieszkań nierzetelny. Od agenta usłyszałem że Grupa Husaria "nie jest od poszukiwania mieszkania..." więc ciekawe czym się zajmuje. Brak poszanowania klienta. Szkoda mi ludzi którzy powierzyli im sprzedaż mieszkania.

prawda
@Tomek

Ta firma to kompletne nieporozumienie.Nie potrafia nic powiedziec na temat stanu technicznego sprzedawanego lokalu mieszkalnego..

Joe

Nie polecam Agent wciska kit że szuka mieszkania dla swoich klientów a na spotkaniu podsuwa umowę pośrednictwa. Unikać i tyle.

Aliskaa
@Joe

Ale mam pytanie, bo pisze Pan, że wciska umowę, ale jaka to umowa: na wyłączność czy ogólna, że może Pan sam sobie szukać,a jeśli znajdzie Pan pierwszy kupca, to mówicie sobie do widzenia i tyle, bo to jest zasadnicza różnica.

Iwona

Dziękuję Grupie Husaria za pomoc w sprzedaży mieszkania. Zdecydowałam się na współpracę z Grupą chociaż bardzo ale to bardzo byłam nie ufna. Okazało się że moje obawy były bezpodstawne a pomoc merytoryczna bardzo potrzebna. Jeszcze raz dziękuję.

Piotr K

Chcialbym podziekowac Grupie Husaria za profesjonalna pomoc przy zakupie nieruchomosci w Gliwicach.Transakcja odbyla sie w sposob zorganizowany i rzetelny.Calosc uslugi oceniam bardzo wysoko.DZIEKUJE.

Szymon
@Piotr K

A prowizje? Ile biorą za transakcję?

Mariola

Pozytywnie oceniam współpracę z Agencją z Grupy Husaria,bardzo szybko zorganizowano finalizację sprzedaży nieruchomości, rzetelna informacja o potrzebnych dokumentach,jako klientka miałam poczucie bezpieczeństwa przy zawieraniu umowy.Polecam współpracę z tą Agencją.

Maria
@Mariola

Ogólnie to widzę że masz dobrą opinię ale ktoś wcześniej zarzucał "nierzetelny opis mieszkań". Zgadasz się z tym czy miałaś inne doświadczenie? :D

Lidka

Współpraca bardzo przyjemna - sprzedaż mieszkania przebiegła szybko, kulturalnie, bez problemów. Gorąco polecam.

@Lidka

Zastanawiam się, czy to norma we współpracy z firmą, czy może szczęśliwy traf? Na przestrzeni kilku miesięcy są tutaj zamieszczone dwie niepochlebne opinie, która mimo przewagi pozytywnych budzą wątpliwości. Ile firma zainkasowała od transakcji jeśli można wiedzieć?

K.K.

Mieliśmy okazję współpracować z Panem Piotrem M. Na uwagę zasługuje zmysł organizacyjny, wiedza i kompetencje Pana Piotra, dzięki temu transakcja przebiegła w sympatycznej atmosferze. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą.

Ela

Profesjonalne i komplesowe podjeście do sprzedaży mieszkania. Polecam tego pośrednika nieruchomościm - przede wszystkim oddział w Gliwicach, ale cały zespół Husarii Nieruchomości reprezentuje wysoki poziom usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j. - Katowice

Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j.
  • Zielonogórska 36 lok. 13
    40-710 Katowice

Grupa Husaria Jakub Rogalski Szymon Pałys sp.j.