Opinie o A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. w Warszawa

Julita

Szkoda, że tyle tutaj jest na temat jakości wyrobów, a nie warunków pracy, finansowych, BHP, benefitowych i innych. Tak czy siak szukają teraz technologa, specjalisty d/s jakości i bezpieczeństwa żywności i stąd mój głos tutaj. W jednym miejscu podano stawkę w granicach 6,000- 10,000 brutto, w innym 5,200 - 7,800 zł. Czyżby drugi przedział był tzw. na rękę?

Baśka
@jaka dłuższa perspektywa?

A jak to jest z innymi stanowiskami? Czy na nie też się jest przyjętym tylko na miesiąc/dwa i potem umowa nie jest przedłużana? Są w tej firmy jacyś stali pracownicy, którzy mają dłuższy staż pracy? Dopytuję tak, bo poszukuję stabilnego zatrudnienia...

Administrator Nowy wpis

A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. poszukuje kandydatów na stanowiska Magazynier. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Myślę nad przyjęciem się na stanowisko technolog specjalista d/s jakości i bepieczeństwa żywności z tego ogłoszenia. Widziałem, że wymagają książeczki sanepidowskiej, a za wyrobienie tego się płaci w ogóle? Nie miałem nigdy czegoś takiego.

technolog specjalista d/s jakości i bepieczeństwa żywności to w porządku praca? Dajcie znać, czy ktoś pracował i czy poleca. Ogólnie widzę, że są podane dwie umowy w ofercie , umowa o pracę i umowa zlecenie, to kwestia pracownika co wybierze czy jednak to zależy od pracodawcy? I od czego to jest zależne, na jaką będziemy zatrudnieni? Wolałbym umowa o pracę oczywiście.

Zuzia Nowy wpis

Umowa zlecenie bez wyboru. Najlepiej na miesiąc. Nazwa stanowiska bez znaczenia. Jak się nie ma natury lizusa to nie ma się co tam robić.

Julita

Ja nie widziałam Twojego poprzedniego wpisu. Możesz jeszcze raz napisać dlaczego radzisz omijać firmę? Chciałabym wiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia, chociażby jak wygląda sprawa umów; na jakie okresy są podpisywane.

Zuzia

Wszystko już chyba na ten temat powiedziano. Umowy zlecenia najlepiej na miesiąc. Kierowniczka (usunięte przez administratora)robiąca złą atmosferę. Załoga może i ok ale trudno to zauważyć w atmosferze strachu. (usunięte przez administratora)

A o czym, bo nic nie wiem? Tzn. z czego konkretnie wynika taka duża rotacja? Chodzi o atmosferę czy o coś innego jeszcze? Może umowa zlecenia ma tutaj jakieś znaczenie, bo widziałem, że ktoś napisał, że jest na miesiąc, ale nie bardzo wiem o co chodzi?

Zuzia

Sprawa prosta. Dostajesz umowę na miesiąc i do widzenia. Nie trzeba jej wypowiadać. Na dodatek umowa zlecenie. Dla poniesienia temperatury dowiadujesz się o tym dwie godziny przed końcem pracy.

Jadzia
@Zuzia

I w dłuższej perspektywie też tak to wygląda? Ciekawe, jakie są teraz nowe stawki w ogóle, skoro podniesli minimalną od tego roku. A premie jakieś dają, poza tą podstawą jeszcze? To bym chciała ja wiedzieć

jaka dłuższa perspektywa?
@Jadzia

w przeciągu 1,5 roku, było chyba z 8 rekrutacji na to samo stanowisko (technolog żywności). Zatrudniają na 2 miesiące i do widzenia, szukają nie wiem czego i kogo, nie szanują ludzi

Baśka
@jaka dłuższa perspektywa?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. technologii żywności?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sonia

Już o klimacie dużo napisaliście, ale ile się konkretnie zarabia przy taśmie na sortowaniu i napełnianiu słoików? Pracownik produkcyjny ma minimalną krajową, czy jednak coś więcej?

Pracownik 2022

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Osoba która przyjmuje do pracy to największa kłamczucha jaką w życiu poznałam. Nie ma szacunku do pracowników wcale! Głowę nosi wyżej niż żyrafa! Myśli że jest kimś lepszym tylko dlatego że jest kierowniczką. W pracy zero zorganizowania, czepianie się o WSZYSTKO! Człowiek pracuje rzekomo na stawkę godzinową, a musi zapieprzać jakby robił na akord! Mało tego zapominają dodać, że praca jest na sezon! Mają pracę tylko dla Ukrainek, a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my?! Odradzam z całego serca, bo tam kierownictwo nie zna słowa "szacunek". Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Stoją i śmieją się z pracowników. Śmiech Pani Kierowniczki słychać na całą hale, aż się ode chciewa pracować! Wstyd!

PGR-osik
@Pracownik 2022

Dokładnie tak. To że ta firma jeszcze istnieje to jest jakiś wybryk polskiego dzikiego kapitalizmu, budynek stawiany jeszcze za Niemca, przejęty upadły PGR, za oknem opryski pola, ale "najlepszej jakości" produkty dla naszych kochanych klientów z USA - Polonii płacącej w dolarach która daje się nabrać na chwytliwe hasełko "piwniczka babuni". Kierowniczka AJ (o ile jeszcze nie wyleciała, bo już była oferta na jej miejsce) "najmądrzejsza we wsi i okolicy" pojęcia nie ma o technologii żywności ale leci na pałę i zamiata pod dywan, byle tylko nie podpaść prezesom, wielkiemu państwu z warszafki traktujących pracowników jak stado bydła. Reszta albo sterroryzowana i woli się nie wychylać (jakby była inna sposobność - już dawno by się zawinęli stamtąd). Pozostali - podlizuchy za marny ochłap, lub liczący na to że dzięki temu nie wylecą i mają szansę bo wyżej wspomniana kierowniczka i prezesostwo lubią życzliwych donosicieli, nawet jak wymyślają bajki bo nawet tu nie chodzi o komunikowanie problemu tylko pogrążanie i upadlanie drugiej osoby - taki sposób na międzypracownicze relacje. Szkoda, że taka (usunięte przez administratora) zalęgła się w tym pięknym rejonie, życzę żeby to poupadało i pojawili się poważni inwestorzy i żeby się ożywił trochę rynek pracy, bo potencjał w ludziach jest (nie mam na myśli podlizuchów bo to jest też (usunięte przez administratora) rodem z PGR, ale wierzę w młode pokolenie)

Teresa
@Pracownik 2022

Przykro mi, że taka opinia, jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Piszesz, że jest to praca na sezon. To w jakich miesiącach się tu pracuje? I co, umowa na czas określony na te parę miesięcy?

Taka prawda
@Pracownik 2022

Dlatego co roku szukają pracowników.. bo nikt normalny tam nie popracuje dluzej niż miesiąc czy dwa albo przez sezon .Przykre ze panie z Ukrainy są bardziej szanowane i lepiej traktowane niz Polki.

@Taka prawda

co roku?? to bardzo optymistyczna wersja.... od czerwca 2022 co 2 - 3 miesiące, ostatnio 3 ogłoszenia o pracę jednocześnie to jest jakiś jakieś fatalne połączenie kieratu i diabelskiego młyna

Maja
@zA-grosik wstydu...

A można z ciekawości dopytać na ile w sumie zatrudnionych osób taka rotacja? I jakie ci kandydaci mają warunki umowne na start, to mnie teraz ciekawi wobec tych nagłych odejść, tu są okresy próbne po prostu?

zA-Grosik wstydu
@Maja

~na 12 -25 osób umowa zlecenie - w pełnej krasie umowy śmieciowej, jak się na nią zgodzisz już jesteś postrzegana jako śmieć - jej propozycja to swoisty test kierownictwa na to czy jesteś (usunięte przez administratora)

Maja
@zA-Grosik wstydu

aha... to czekaj z tego co piszesz jest opcja na wywalczenie sobie uop? ile osób tak się tu miało szanse ustawić i na jakich warunkach?

PGR-osik
@Maja

Jak będziesz rozwijać się w dywanik przed kierowniczką i prezesostwem, uprzejmie donosić i szukać haków na pozostałych to jest szansa że w nagrodę wywalczysz sobie uop

Śmiechuwarte

A ja dodam wszem i wobec tylko tyle że ludzie którzy donoszą na własnych ludzi z którymi pracowali ręka w rękę mają najwięcej na sumieniu. Jedni wypowiadają się otwarcie inni wolą kłamać :)

idź w ... z takim żartem
@Śmiechuwarte

a co powiedzieć o przełożonym który gnębi, donosi na swoich współpracowników, każe donosić innym , a jak brakuje donosów to dowymyśla, żeby temat sie kręcił?

Marzena
@idź w ... z takim żartem

Jaki jest tego cel? I czemu tyle tych donosów niby jest, chyba pracujecie uczciwie no nie? Skoro uważacie że to przesada to czemu nigdzie tego nie zgłosicie?

@Marzena

opinia na GoWork właśnie jest swoistym zgłoszeniem. To że w Łagrosiku/PGRosiku panuje totalny zamordyzm: (usunięte przez administratora) lizusostwo, wywyzszanie się, poniżanie innych, przebrzmiały monitoring, nieufność, oczernianie itp.., nie znaczy to wcale że nie można wystawi adekwatnej opinii na GoWork na temat tego co się tam dzieje i zamiast ujadać, że ktoś się ośmielił napisać opinię lepiej popracujcie nad tym co się u was dzieje, zanim wjedzie wam 5 inspekcji i 10 kontroli, bo sprawa wisi na włosku i jak tam się nic nie zmieni to jest to tylko kwestią czasu

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie wypłata marna a stresu dwa razy tyle.

@Nie polecam

Dokładnie, niestety jest to stres nie tyle związany z charakterem wykonywanej pracy, co wynikający z relacji międzyludzkich (usunięte przez administratora)od kierownika w górę

Pracownik 2022

Widzę że niezła dyskusja się tu wdała po mojej opinii. Ale chcę wytłumaczyć tylko jedno, nie mówię złego słowa na temat pracowników! Jeśli ktokolwiek usłyszał, że powiedziałam złe słowo na czyjś temat to uwierzcie, to nie jest prawdą! I będzie taka potrzeba to sobie żyły wypruję i to udowodnię! Moja opinia jest tylko jedna i ją wyraziłam. I miałam też swoje powody żeby ją wyrazić, pierwsza to taka że poniosły mnie emocje słysząc co się stało, a druga to taka że słuchając czasem docinków ze strony jednej z Pań po prostu traciłam wiarę w siebie! To tyle. Pozdrawiam wszystkich tych co się odwrócili i tych którzy są ❤️ PS. Żeby nie było, ja wyraziłam tylko jedną opinie i teraz piszę po raz ostatni..

@Pracownik 2022

I dziękuję z całego serca osobą które mnie popierają, bo wiem że wszyscy jesteśmy równi! I nikt nie może nas traktować jak kogoś gorszego, czy SŁABSZEGO. Bo życie jest tylko jedno! Nikt z nas nie jest (usunięte przez administratora) Trzymajcie się ????

@Pracownik 2022

Patologią nie są sponiewierani jak (usunięte przez administratora) pracownicy, którzy sterroryzowani muszą w milczeniu patrzeć jak drugiemu wierchuszka robi krzywdę. Nawet można usprawiedliwiać lizusów również (usunięte przez administratora), ale wyrobionych którym mocno wszedł instynkt przetrwania (jakieś 30 % obecnego składu). (usunięte przez administratora) jest na górze, wszystko w tam psuje się od głowy

Co jest.

Patrząc na co niektóre opinie nie dowierzam. Kto wyżyje za "pracę na telefon" dwa razy w tygodniu? I niestety muszę zgodzić się z opinią Pracownika 2022 oraz PGR-osik ponieważ P.Kierownik miała nie raz naganne zachowanie w stosunku do pracowników. I z całym szacunkiem ale "robol" zawsze będzie traktowany jak "robol". Osoby na wyższych stanowiskach nie tracą pracy z dnia na dzień bez uprzedzenia. Pozdrawiam.

łagr-osik
@Co jest.

zgadza się, polaryzacja jak w Rosji/Ukrainie wąska grupa oligarchów podlizuchów pozbawionych moralności, bez krzty honoru, a reszta na przemiał

@Co jest.

Moze tak pani kierownik powinna pracowac na telefon..moze zrozumiałaby aaa i za te smieszne pieniądze jakie placa za te ciezka pracę.. a nie za tysiące które zapewne dostaje..śmiejąc się na całą sale z nas (usunięte przez administratora) pracownikow..pracujących za grosze i na umowę zlecenie bo tam innych umow chyba nie dają ale dostają je lizusy.

Pracownik miesiąca

Jestem bardzo zadowolona z tej pracy w przetwórni. Atmosfera bardzo miła, ludzie wokół mnie bardzo mili. Gdy czegoś nie wiem nie rozumiem pomogą. Gdy mam jakiś problem razem z Panią Kierownik go rozwiążemy a nawet zrozumie daną sytuację osobistą. Pracowałam w poprzedniej firmie przy frontach meblowych to mam porównanie że można nawet i przetwórni znaleźć prace na sezon. Kto chce pracować ten będzie pracować.

mama - prezes
@Pracownik miesiąca

dziękuję córuś za tę wartościową opinię

nie polecam

był jeszcze jeden profil tej firmy na gowork.pl, ale na szczęście dla właścicieli został skasowany.. Podjęcie pracy w tej firmie może być katastrofalne w skutkach: zero wdrożenia, oczekiwania nie do zrealizowania już od pierwszego dnia, czepialstwo, brak konsekwencji, wrogie nastawienie do pracowników, nieustanne pretensje pani prezes, dla której pracownik znaczy mniej niż rolka papieru toaletowego. Ostatnio od Maja 2022 non stop przyjmują i pozbywają się ludzi, system dokumentacji oparty na serwerze z układem folderów, arkuszami excel (pseudo - porządek, czyli bałagan ustalony przez osobę która zakładała dany folder, arkusz, która sama nie wie co miała na myśli ale i tak ma pretensje że się ktoś w tym gubi), co przy tak wolnym internecie graniczy z paranoją, jeden wspólny mail dla wszystkich pracowników, bałagan wszechobecny monitoring i nieufność, lizustwo i (usunięte przez administratora) plac manewrowy to jedno wielkie klepisko.

Zostaw merytoryczną opinię o A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.?

A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.
  • Hieroglif 4
    01-972 Warszawa

A-Grosik Przetwórstwo Spożywcze i Handel J. Tymiński I. Majcherczyk sp.j.