Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie w Pępowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie w Pępowo

Klementyna Nowy wpis

Hej, chciałam najpierw sprawdzić czy biorą teraz do biura do siebie, bo po Pępowie czegoś na administracji dla siebie szukam ale zmartwiła mnie tamta wiadomość co do tego, że powinna tu wkroczyć prokuratura. W czym był wtedy problem i czy do dziś już nie występuje skoro nie pojawiają się już takie komentarze?

Ja Nowy wpis

Tam dawno powinna wkroczyć prokuratura

Piotr Nowy wpis

Żenada z taką spudzielnią na dworze jest 4 stopnie na plusie i jest nie palone w domu tylko 15 jak dzwoniłem do pani prezes to powiedziała mi że pieniądze od stycznia są już wypalone i no kupi węgla masakra a opłaty sięgają do 1300 zł za 64 M2 po prostu trzeba zgłosić tą panią do prokuratury za okradanie mieszkańców.

Dorota Nowy wpis
@Piotr

Próbowałeś coś więcej zrobić z tym tematem? 15 stopni to faktycznie mało.

Adddd

Nie informuje o podwyżkach prezesowa ciągle nie dostępne dogaduje się z radą w której ma tylko koleżanki jeden wielki przekręt i brak szanowania ludzi

Natalia
@Adddd

A możesz napisać trochę jaśniej o tym wszystkim? Bo tak trochę ogólnikowo to ujęte i w sumie nie wiadomo zbytnio o co konkretnie chodzi

Natalia

No wiesz... Pracowników mogą zawsze wymienić, z klientami będzie nieco gorzej... To nie doprowadziłoby do zwolnień przypadkiem?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
obserwator

ile wam podniesiono stawki na c.o. na sezon grzewczy 2022/2023

Aleksandra
@obserwator

A nie ma żadnego ogłoszenia w tej sprawie, patrzyłeś? Nic nie wisi? Też jestem ciekawa..

Mieszkaniec

Pani co zarządza nadaje się przed sąd i prokuraturę złodziejstwo i oszustwo

Piszecie, że jest niesamowicie drogo, a opłaty za ogrzewanie zupełnie nieadekwatne do cen rynkowych. Kilka osób to potwierdziło. Podobno też nie ma możliwości odłączenia się od spółdzielni. Czy ktoś to wreszcie gdzieś zgłosił?

tak

byłem zainteresowany zakupem mieszkania jednak po bliższym zapoznaniu się z opłatami i pracą spółdzielni na całe szczęście zrezygnowałem. Kupiłem mieszkanie w Gostyniu i jestem wygranym. mam opłaty 70 % niższe no i okolicy wszelkich dóbr. Zieleń , Sklepy, bliżej pracy. podejrzewam , że za parę lat mieszkania w Nieparcie będą rozdawane za darmo.

No

Spółdzielnia zmusza mieszkańców np Niepart do płacenia sobie ogromnych sum które giną . Brak możliwośći odłączenia się od pseudo spółdzielni . Opłaty niepostykane w kraju . Osoby pracujące w spółdzielni zatrzymały się w epoce kamienia łupanego . Niepotrafiącego obsługiwać nawet maila. Brak jakiegokolwiek systemy Informatycznego do kontaktu z klientem . Kartka długopis i to wszystko czym może poszczycić się spółdzielnia . Nawet telefonu brak gdyż z powodu COVID spółdzielnia nie odbiera telefonu . Kto by wpadł na pomysł przekoerowania lub podania telefonu komórkowego . Zreszta to i tak by nie załatwiło sprawy gdyż osobna pracująca na stole z kartka i długopisem w miejscu zwanym przez osoby cywilizowane biurem jest zaskoczona każdym pytaniem .

Żal

Tematem tej spółdzielni dawno powinien się zająć prokurator. Kosmiczne opłaty za podgrzewanie wody. Pieniądze za czynsz których nigdzie nie widać, wszędzie bałagan brak jakichkolwiek inwestycji. Brak zezwolenia na założenie junkersów gazowych.

Dokładnie , żałosne to jest . Nie rozumiem dlaczego nikt nie złożył zawiadomienia na policję . Przecież spółdzielnia okrada ludzi na opale . Należy spółdzielnie rozwiązać

Niesamowicie drogo , opłaty za ogrzewanie zupełnie nieadekwatne do cen rynkowych gdziekolwiek w kraju . Relikt przeszłości i brak jakiejkolwiek postępu . Brak informatyzacji opłaty pobierane w piwnicach bloków . Potwierdzenia wpłat na karteczkach bez pieczątek oraz żadnych znaków spółdzielni

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie - Pępowo

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pępowie