Mago S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mago S.A.

quamiro

Normalne pieniądze to pojęcie bardzo subiektywne. Ja w Mago nie pracuje ale wiem dużo o tej firmie i napisałem Ci ile możesz tam zarabiać. Mówimy oczywiście o dziale handlowym. Obecnie widziałem że szukają menadżera na rynki wschodnie. Jak znasz język rosyjski i umiesz się poruszać w tym środowisku - pazalsta, idi na razgavor, jak to mowia Rosjanie "vsieh dievoczek nie trachniesz - no staratsa nada"

Od dawna szukasz pracy?

quamiro

Andrzej - może zamiast zadawać pytania, może nam cos o sobie powiesz, skad jesteś, jakie masz doświadczenie, jakie aspiracje, co Ciebie motywuje, Mowie Ci - idz na rozmowe do Mago, widok dziewczyny z recepcji - bezcenny.

quamiro

Andrzej - z pewnością ogarniesz to w 1kwartał, przecież jesteś bystrzakiem, ale z tego tytułu Mago Ci więcej nie zapłaci. Pamiętaj oni muszą wygrywać ceną więc nie mogą za dużo płacić pracownikom. Ale przecież człowiek nie robi tylko dla pieniędzy:) satysfakcja, wyzwanie itd. no i jest w Mago taka recepcjonistka mmmmm...........rozmarzyłem się jak sobie ją przypomnę, stary idź tam - dla tej panny to będziesz robił w Mago za darmo:)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Mago S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Product Manager?
obi

Jak jestes z ,,rodziny'' szybko sie nauczysz .......,, geny'' w przeciwnym razie nawet po pieciu latach nauki bedziesz matol.

xyz

zgadzam sie , sa firmy ktore wygrywaja przetargi (sprzedajac w cenie piachu) i maja na tym duzy zysk wiec zyskiem moga podzielic sie z np.pracownikami wiedza jak sie zarabia kase, W mago tez jednostki wiedza jak sie zarabia kase( dla siebie) przez to przetarg sie przegrywa lub robi sie bez zysku , BEZ ZYSKU DLA FIRMY. Co do ITabu to akurat ich nie zaluje.Mago to firma z ogromnym potencjalem i powinien ja zarzadzac rasowy menager a nie sklepikarz kaset.

quamiro

Andrzej, W Mago powiedzą Ci na rozmowie że nauka ich produktów trwa 2 lata więc przez ten okres będą Ci płacić 3,000zł brutto bez premii. Po 2 latach jak się sprawdzisz dadzą coś więcej ale nie wiele więcej. Ci lepsi odeszli do ITABU w pogoni za pieniędzmi i chwałą. Prawda xyz?

quamiro

Andrzej, Firma Mago to duży producent regałów dla sieciowych sklepów. Jeżeli masz doświadczenie to powninieneś wiedzieć że wygrywają przetargi przede wszystkim ceną. Sprzedają te systemy w cenie piachu. W związku z tym ludzie nie mogą tam dużo zarabiać. Natomiast sama atmosfera w pracy podobno jest ok.

xyz

ale pieprzycie!!! jeszcze pod imionami powaznych ludzi. Chcesz pracowac to wyslij CV i czekaj cierpliwie. Nie chcesz to nie zawracaj gitary.Wejdz na od 8 do 16 i sobie poczytaj jak jest w Mago.

quamiro

Andrzej - jak poprosisz o 10,000 zł brutto, to na pewno Ci dadza. Co Tobie by nie dali?

jasio

10 000 tysięcy rubli ;))) białoruskich

quam

Srednia pensja w Mago to 10,000 brutto podstawa plus premia za wynik, dodatkowo 25%

jan bosko

a co zateskniles?

i co z tego ?Trzeba było uczyć się

pracownicy

nic na święta dla pracowników nawet talonu a taki zakład tak pięknie sie opisują a gołe pensje dają by się wstydziła dyrekcja my taksamo mamy rodziny

lili

wstyt dla takiego zakładu nie ma nawet tam dla pracownikók bonu podarunkowego dla siebie to mają a my to co bydło mrodzin to my chyba nie mamy taki zakład

noxious

Niby obiecująca firma, ładny biurowiec itd. ale wewnątrz panują układy, znajomości,(usunięte przez administratora) Zwykły człowiek nie ma tam szans ani na rozwój ani na godną pracę. A zwolnić potrafią z dnia na dzień z kpiącym uśmieszkiem na twarzy. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mago S.A. - Rusiec

• Jak się pracuje w Mago S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mago S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mago S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mago S.A.