Mago S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mago S.A.

Tomasz

Niestety nie potrafimy docenić pracy w dobrej firmie dopiero jak ją stracimy to wielkie larum!!!

P.

witam, jakie są warunki na magazynie i ogólnie jaka jest atmosfera. zastanawiam się nad składaniem CV na kierownika magazynu, zastanawia mnie czemu nie jest brany ktoś z wewnątrz firmy. w jakim przedziale są zarobki?

Irek

Idealnych firm nie ma jak i pracowników!!

masska

jak mogę przesłać swoje CV? Chcę tam pojechać, przez jakie agencje wynajmują?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Mago S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Product Manager?
Tomasz

Jak komuś drogi rozchodzą się z pracą w dobrej firmie to tylko narzekać potrafi?

Eva
@Tomasz

potrafi też ostrzec innych

Grzesiek

Jaką umowę można dostać na początek?

Lidia

@Cezary, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Mago? Jakie stanowisko Cię interesuje? @free, widziałam, że chciałeś aplikować do pracy w tym miejscu. Zdecydowałeś się wysłać swoje CV? A może jesteś już pracownikiem Mago? Jak oceniacie pracodawcę Mago z Nadarzyna? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

free

Jak wygląda praca na lakierni chciałbym wysłać cv na kierownika.

Cezary

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Lidia

@Sanl, czy możesz rozwinąć swój komentarz? W tym momencie niewiele wnosi do dyskusji. Czy jesteś związany z firmą Mago S.A., czy po prostu "słyszałeś" gdzieś opinie na jej temat? Widzę, że firma aktualnie ma wiele wolnych stanowisk - czy to wynik jej rozwoju, czy sporo ludzi odeszło w ostatnim czasie? Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie tutaj: http://www.mago.com/kariera/

HR
@Lidia

Dla inteligentnych cyt.,, I to nieprawda że dach przeciekał, zwłaszcza że wogóle nie padało."

Janek

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiecie czy warto aplikować?

Sanl
@Janek

A od kogo słyszałeś dobre opinie? Bo ja nie

Przemek

Witam ma ktoś może numer tel. do kierownika magazynu Pana (usunięte przez administratora)? z góry Dziękuje.

wio

Na tym raczej opiera się cały dział sprzedaży @muszka im więcej sprzedasz produktów tym masz więcej kasy, można się przekonać ile dokładnie bo szukają aktualnie sprzedawców nowych i używanych samochodów

Kapitał to może mają, ale nie dla pracowników.

op

Bardzo trafne!

Pracowałem w tej firmie przez 10 lat. Przestałem 10 lat temu. Nie mogę powiedzieć a raczej napisać nic złego. Nie było źle ale szału też nie. Nie wiem jak teraz ale dawniej socjalu czy premii to nie było, i z tego co słyszałem od kolegów którzy tam zostali dalej nie ma. Atmosfera w pracy była spoko. Raczej to nie jest firma do której po latach ma sie chęć wrócić. Moja ocena to dostateczny ale z minusem aczkolwiek nie wiem czy nie bliższa byłaby mierna z plusem.

Witam Mam pytanie jak wygląda praca w dziale BOK, jakiego można spodziewać się wynagrodzenia wiem że kierownikiem jest kobieta. Jak wygląda z rotacją w tym dziale? Dzięki.

artur

a mi tam sie podobalo. fakt ze kasa marna za taka ciezka prace ale na poczatku nikt nie da tysiecy .odszedlem bo dojazdy mnie duzo kosztowaly i znalazlem prace na miejscu.

pracowalem tam 16m-cy . charakter pracy jest ok. bo nie ma monotonii ale chamskie podejscie kadry kierowniczej do pracownikow wyklucza jakiekolwiek plusy zwiazane z ta praca. (przepraszam. wspolpracownicy sa ok.) czeste zabieranie premii z byle powodu , zwiekszanie szybkosci produkcji mimo braku ludzi co skutkowalo cytatem od przelozonego zapytanego o przerwe sniadaniowa " nie ma ludzi na zastepstwo" . ogolnie praca jest ok. .TYLKO KIEROWNICTWO NIE MA POJECIA O ROBOCIE Bo chyba przez protekcje tam pracuja.na pewno.Ale jak z agencji ludzie sie zmieniaja to i ich zmienia czego im zycze .

kikio

ludzie praca tam to porazka . tyranie na maksa podkrecanie maszyn do granic wytrzymalosci czesty brak przerw bo cytuje"po co ci przerwa roboty duzo" lepiej sie 100 razy zastanowic przed pojsciem tam do pracy.no i (usunięte przez administratora).jedyny plus to pracownicy . wytrzymalem tam dwa tygodnie.

Lakierniaa

Pracowałem przez miesiąc na lakierni, zarówno na ściąganiu jak i podwieszaniu(przy ściąganiu robota jest lżejsza). Praca dosyć ciężka, ale i zarobki nie są małe. Kierownik super gość, brygadziści też są spoko, z wyjątkiem jednego który obcina premie z błahych powodów. Atmosfera w brygadzie zaskakująco wesołą, wszyscy sobie pomagają, nie wysługują się nowymi!! W jadalni tanie napoje z automatów, dwie mikrofalówki, zlew, wszystko co potrzeba, ale radze we własnym zakresie kupować sobie wodę w butelkach, bo latanie do dystrybutora zajmuje sporo czasu. Po miesiącu próbnym oceniają twoją postawę, oraz pracę i decydują się czy przedłużają umowę czy nie. Odszedłem z własnej woli- praca na okres wakacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Mago S.A. - Rusiec

• Jak się pracuje w Mago S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mago S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mago S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mago S.A.