Opinie o Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j. w Kielce

Sabina Nowy wpis

Dzień dobry. ;) widziałam te zapytania o pracę asystentek z zeszłego roku chociażby i chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek ostatecznie się zatrudnił? nie widzę rozwinięcia oni odpowiedzi a sama chce się dowiedzieć czy jako higienistka stomatologiczna miałabym szanse. Czy wiecie?

ToDecipher Nowy wpis

Bardzo gorąco polecam te klinikę. Jeżeli chcecie płacić za usługi, których nie zamawialiście i chcecie być postawieni przed faktem dokonanym (przed zapłatą) to polecam. 100 zł za powiedzenie paru informacji na temat moich zębów. (usunięte przez administratora) Mój znajomy też się rozczarował. Wyrywanie 8 - splątene korzenie. Powikłania, naruszona 7, ból przez 2 tyg. Odpowiedź kliniki? To normalne, bo przecież ząb miał splątene korzenie. JA TEZ MIAŁEM. Ale byłem w innej klinice, nastawionej na jakość usługi a nie na hurt. I wiecie co? Nie miałem żadnych powikłań. Więc gorąco polecam jak ktoś lubi takie "jazdy". Aha - i kumpel był też nękany telefonicznie, żęby wycofał swoje opinie.

Wiadomo jakie podejście wobec pracowników obecnie występuje? Zauważyłem te opinie od jednego z pacjentów oraz stwierdzenie na temat braku indywidualnego podejścia. Narzeczona zatrudnia się w innym punkcie jako higienistka ale mimo tego ciekaw byłbym warunków jakie mogłaby mieć zaoferowane tu w klinice. Czy jest tu osoba zatrudniona na tym stanowisku i by napisała na ten temat kilka zdań? Zarobki są „kieleckie”?

Chęciny Nowy wpis

Nie polecam tej placówki.. Miałem robione kanalowe byly 2 kanaly ale pani doktor dodala sobie jeszcze jeden zeby wiecej zapłacić. Za kanalowe zapłaciłem 1400zl o zab boli. Nie pilecam tej placówki. Nie ma indywidualnego podejścia do pacjenta tylko jak fabryka.

Aplikowałeś do firmy Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Nie wiem w jaki sposób ostatnia z opinii pacjenta odnosi się do warunków pracy w klinice ale interesuje mnie w pierwszej kolejności aktualna atmosfera. jaka aktualnie występuje? Parę lat temu pojawiały się negatywne opinie w tym zakresie, czy cos się zmieniło?

To że usuneliscie mój wczorajszy wpis to nic nie znaczy bo za każdym razem będę dawać negatywną opinię tak kiepskiej kliniki jeszcze nie bylam doktor Tomczyk jest najgorszym dentysta.......

Monika Michalska

Pełen profesjonalizm i cudowna opieka nad pacjentem.

Urszula

byla opinia o braku płacenia za nadgodziny czy ktoś się co do niej odniesie? jeśli obecnie występują to jak często? czy zatrudniono ewentualnie więcej asystentek lub higienistek? jakie warunki pracy w tym roku? na stronie była wzmianka o szkoleniach, na jakie można spokojnie się wtedy nastawiać?

Wk

Ruch taki że nikt nic nie wie i nie ma czasu raczej załadować. Zdjęcia, tomograf nie wiadomo po co, wizyty nie wiadomo po co bo nic się nie dzieje

Higienistka

Sodoma i gomora, szef lekarz pokazuje tors , brak przyzwoitosci i taktu. Kochanka zazdrosna o asystentki... Patologia

@Higienistka

Ja tam byłam tylko na praktykach ale jak zobaczyłam szefa wychodzacego ze sterylizacji tylko w gaciach to myślałam ,że zawału dostanę????, Nie interesuje mnie kto z kim i dlaczego, ale takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

@Higienistka

Nie płacą za nadgodziny. Są dwie zmiany , każdy przychodzi na swoją. Jedna asystentka zmienia drugą.

Byly pracownik

Jeżeli interesuje Cię praca na czarno to polecam - Pracujesz sobie jak na Umowę o pracę, skladki zawsze możesz sobie opłacić sam. Stawka ustalona jest godzinowo. Jeżeli mogę doradzić to powiedz im , żeby za okres próbny Ci zapłacili - ale to Twój wybór. Uważaj na asystentke Aśkę, lubi robotę zwalac na kogoś , pomożesz , pomożesz ...i tak pomagasz . Bez problemu Pracę można szybiej sobie zorganizować i pójść do domu ale jest słodka sprzataczka co chce sobie jak każdy dorobić i czekasz aż posprzata. Lekasze sie zmieniaja . Problem jest z dokumentacją pacjentów ciagle ginie. W autoklawie nie są używane za każdym razem wskazniki do sterylizacji. Jeżeli Ci nie przeszkadza , że w pomieszczeniu socjalnym asystentki myją pojemniki po brudnych narzedziach -( smacznego ) gdy zlewy w sterylizacji są zajęte a im się spieszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.?

Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.
  • Słowackiego 21 lok. 1U
    25-365 Kielce

Ekstradent Paweł Baranowicz Wojciech Baranowicz sp.j.