Opinie o Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j. w Olsztyn

Na jakie benefity można liczyć w Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.?

( Y ) Nowy wpis

Auto, a poza tym nic i to dosłownie nic. Jakieś inne pytania?

( Y ) Nowy wpis
@( Y )

Takie małe sprostowanie auto tylko dla lekarzy/ techników. Biuro nie ma nic :/

Kandydat Nowy wpis

Jestem w szoku z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami… Nie mam pojęcia o jakiej osobie jest mowa, ale moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, osoby tam pracujące robiły bardzo przyjazne wrażenie :)

Nowa

Podjęcie pracy w tej firmie to największy błąd życiowy, byłam na rozmowie wstępnej i na dniu szkolenia, masakra. Pani kierownik osoba chora psychicznie,, znęcała się nad personelem. Osoba niekompetentna, niekulturalna wręcz chamska. Kto dał jej takie stanowisko!!!!!!! Omijać tą firmę szerokim łukiem.

Kandydatka
@Nowa

Popieram w 100% na rozmowie może jeszcze ok. ale jak dłużej się wysłuchasz w to co się dzieje biurze to masz ochotę uciec. Po za tym masz darmowy dzień próbny, gdzie w normalnej firmie jest to nie do przyjęcia. Poszłam z ciekawości bo wydawała się interesującą oferta ale nie warto. Omijajcie z daleka. Pani kierownik brak szacunku dla personelu. Ogłoszenie pojawia się co jakiś czas.

@Nowa

znęcała się nad personelem? niby w jaki sposób? co takiego mówiiła/robiła?

Jakośc
@Ewa

Wszystko OK

Beata
@Jakośc

to co wyżej to kłamstwa ? :)

kukuryku
@Nowa

jeśli chodzi o ocenę pani kierownik, strzał w 10. Rozmowy telefoniczne z Tą osobą godne pożałowania, brak kultury osobistej, brak wiedzy branżowej. Zachowanie prawdziwej blondynki ( mam nadzieję, że trafiono w kolor włosów)

Elżbieta
@kukuryku

Skoro tak uważasz to co takiego Ci mówiła przez telefon? Czego nie wiedziała? I proszę tu nie obrażać blondynek, bo nie każda jest niemądra :P

kandydat

Nie polecam pracy w biurze jako kandydatka byłam świadkiem tego jak kierowniczka znęca się nad pracownicami.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.
  • Kościuszki 43
    10-503 Olsztyn

Animal Pharma Lublin-Kruszyński Pieczkowski Rapkowski sp.j.