Opinie o Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie w Tarnów

Ta oferta pracy na stronie szpitala dla technika bhp jest nadal aktualna? Chciałem dopytać o tą pracę przy komputerze, czy dużo godzin się przy nim przebywa? Czy szpital finansuje wtedy zakup okularów? Doświadczenie może być nawet kilkumiesięczne na podobny stanowisku czy wymagane jest w latach?

Teresa Nowy wpis

No cóż cieszy odremontowany odział chirurgi ale smuci niegrzeczne traktowanie pacjentów w Przychodni Chirurgicznej na parterze☹️????Od 3 tygodni próbowałam się dodzwonić aby się zarejestrować z wynikami do dr Otwinowskiego..Aż do dziś tj 9.02.24 Odebrał pan dr B. Nakrzyczał na mnie że oni nie są od odbierania telefonów,bo oni pracują ..nie dopuścił mnie do słowa..To nie ja wymyśliłam że kolejnych pacjentów rejestruje się na „zeszyt”u pani pielęgniarki która nie ma czasu na odebranie telefonu ☹️☹️Fakt te czynności powinny być skomputeryzowane tj XXI w !! Jestem starszą osobą,schorowaną i nie zawsze mogę jechać do szpitala tylko po to żeby się zarejestrować osobiście ☹️☹️Może szpital coś zmieni żebym nie wysłuchiwała niegrzecznych uwag pana doktora B.☹️????

A ktoś pracował jako referent ds zamówień publicznych? Możecie opowiedzieć, jak wygląda taka praca tutaj? W sieci widziałam, że była taka oferta kiedyś, a ja myślę, czy teraz nie wysłać cv, bo może jest jakiś wakat. Czy skoro to praca w szpitalu, to pracuje się na takiej posadzie także w weekendy i w nocy? Czy taki referent może awansować na starszego referenta, czy inna posada jest kolejna?

Www Nowy wpis

Ten szpital to (usunięte przez administratora)pojechałam na sor z ogromną opuchlizną i bólem ręki a lekarz potraktował mnie jak zero dodawał głupie komentarze i na koniec kazał się udać do lekarza to on czym przepraszam jest i za co ma płacone totalne dno

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Mr

Bezsensowne czekanie, ignorancja, pogarda dla pacjenta.

Jerzy

Proszę o napisanie o co mogę być pytany na rekrutacji na (usunięte przez administratora) Szpital dał takie ogłoszenie na swej stronie. Piszą, że chcą płacić 3600 zł brutto. Czy od razu będzie UoP na czas nieokreślony?

ROBOT

Obejrzałam zdjęcia z operacji kręgosłupa za pomocą robota.....bardzo "ciekawy widok ". Chirurg większość stoi a operuje ROBOT ....i pomyślałam O MÓJ BOŻE , O MÓJ BOŻE .....!!! Przy okazji uwaga dla pana Profesora Andrzeja Maciejczaka . Instrumentariuszka w kolorowej czapeczce a na całym karku "pałętające się " włosy .......a co tam jak jakiś spadnie na sterylny stół czy w pobliżu rany operacyjnej .Najważniejszy jest ROBOT. Za dawnych normalnych czasów jak instrumentariuszka miała widoczny choćby kosmek włosów widoczny nie mogła nawet wejśc na sale operacyjną a juz neurochirurgia była rygorystyczna pod każdym względem !!! A dziś ....MASAKRA.....!!!! CIESZY BARDZO ŻE TE ZDJĘCIA POSZŁY W ŚWIAT Z PIEKNĄ CZAPECZKA I WŁOSAMI NA WIERZCHU...........

Julia

Sor - pacjent traktowany jak zero. Pani kierownik siedzi i wrzeszczy na podległy personel. Jeden pacjent ale i tak nikt się nim nie zajmuje. Pytać nie wolno bo ego wyprzedza panią doktor o lata świetlne. Nie polecam nigdy nikomu z własnej woli kontaktu z tym szpitalem.

Krysia

A dlaczego mój komentarz został usunięty !? Tak sie boją prawdy ?! Ona i tak wyjdzie na jaw i to ze szczegółami.....o oddziale rehabiltacji tzw. "pielęgniarce" jej koleżankach z miasta jak i z Krakowa .Nie uniknie to coś kary ani i każdy szczegół tego Piekłą które zrobiły wyjdzie na jaw......Te kilka dni jak był wydoczny wystarczy ,by poszło w świat.....o tych którym psa strach dac do opieki.....

Witold
@Krysia

O czym Ty Krysiu dokładnie piszesz? Co takiego niepokojącego dzieje się w oddziale rehabilitacji w Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie? Nie wiem, jak mam szczerze rozumieć Twój wpis, dlatego mam nadzieję, że pomożesz mi go lepiej zinterpretować. Pamiętaj, że wątek odwiedzają również osoby nie mające doświadczeń związanych z tym szpitalem, dlatego fajnie by było jednak coś konkretnie ustalić.

Krysia
@Witold

Przecież napisałam dokładnie i określiłam problem tego oddziału jak i tego szpitala w poprzednim komentarzu ,który został usunięty, więc co mam pisać .Z(usunięte przez administratora)

Xyz
@Krysia

Kobieto idź się leczyć ale do innego szpitala.....na główkę bo coś z nią nie tak

krysia
@Xyz

jak zwykle moja odpowiedż do niejakiego ,czy niejakiej Xyz została usunięta. a jego, czy jej obelżywy i znieważający komentarz pod moim adresem zostawiono. Co za poziom zresztą domyślam się kto te komentarze niszczy i co za typy......za tym stoją.....Więc go powtórze .Nie robia na mnie już absolutnie żadnego wrazenia takie , wszędzie je powtarzają.....to ich fanatyczna reakcja (usunięte przez administratora) ....tak jak oddział rehabiltacji w tym szpitalu......

Jacek

Dzień dobry jestem Jacek i mam najgorszą opinię ponieważ na sprawdzenie palca musiałem czekać 4 godz

Neurochirugia

Serdeczne podziękowania dla doktora neurochirurgi doktora Michała cibora za przeprowadzoną operacje i troskliwa opiekę oraz panią pielęgniarką wdzięczna pacjentka scibor

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie - Tarnów

• Jak się pracuje w Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie?

• Lwowska 178A
    33-100 Tarnów