Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk w Białystok

Jaś

Nie polecam firmy. Potrzebny dla Pani Eli tuman bez szkoły, a z siłą trzymania miotły i w pędzie biegać. Po kilku dniach rezygnuję. Przez 3 dni w upale po 8 godzin na zewnątrz przy ogarnianiu terenu nikt nie zapytał czy mam wodę i jak daję radę.

@Kris

Czy za ciężkie warunki pracy macie chociaz jakiś dodatek do pensji albo coś? I w ogóle jeśli jest ciężko to jestem ciekaw jak z nadgodzinami u was, dużo tego jest miesięcznie?

Pracowałem już kiedyś jako konserwator, szukam czegoś dla siebie w Białym a Biuro właśnie pojawiło mi się teraz gdy został dodany komentarz. W internecie żadnych ofert nie widzę, mimo że kiedyś tu o nich pisano. To występuje jakaś rotacja w związku z tym odradzaniem?

@N

Z puli tych co poniektorych co trzeba miec cierpliwosc to sa osoby postawione na wyzszym stanowisku. Mozna liczyc na wsparcie o ile jest na to czas. Pracownik staje sie samodzielny po 2 tygodniach moze nawet nie calych oczywiscie pod ciaglym nadzorem.

Emma Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o aktualizacje opinii dotyczącej przepisów BHP oraz ich zastosowania. Ktoś kiedyś napisał, że są łamane, wole się upewnić co do nich, bo chciałam spróbować aplikować na te ofertę dla sprzątaczki, która jest dostępna

Życzliwy

Nie dotrzymują słowa. Dogadują się że wynagrodzenie będzie takie jakie byś chcial a w rzeczywistości okazuje się co innego. Ganiają z miejsca w miejsce. Odradzam nie idź tam.

Kamila
@Życzliwy

To na jakiej zasadzie tak już do końca może wyglądać to wspomniane dogadanie się, że jednak wychodzi inaczej? co konkretnie jest na ten temat wpisane w samej umowie? jakie zasady?

Jak to była różnica w stawce, między ustnymi uzgodnieniami na rozmowie o pracę, a tą z umowy? Czym tłumaczono tę zmianę? Bo od razu bym się dopytał o co tu chodzi. I co z pozostałymi sprawami, typu zakres prac?

Życzliwy

Tlumaczenie ze wyrowna dozuci itd itd. Na piekna gadke kazdy sie lapie prezesowej i na poczatku kierowniczki pozniej zmieniaja sie nie do poznania w zachowaniu do pracownika. Zakres pracy masz taki: nie ma kogos robisz za kogos za psi pieniadz musisz upominac sie zeby zaplacili za zastepstwo, jestes ganiany z miejsca w miejsce zero poszanowania.

@Życzliwy

Ta praca za kogoś o której piszesz to w jakim zakresie obowiązków się zawiera? Czy ma się co do tego odpowiednie kompetencje? To to samo co i tak miałbyś wykonać tylko równolegle? Zastanawiam się czy dodatkowo trzeba się czegoś jeszcze uczyć by ogarnąć

@Życzliwy Nowy wpis

@SB po prostu za dana osobe musisz robic jej obowiazki plus swoje oczywiscie. Trzeba sie nauczyc cierpliwosci wielkiej do co poniektorych osob to

@@Życzliwy

Czy wśród puli tych „co poniektórych osób” przeważają po prostu osoby całkiem nowe? Zawsze można liczyć na wsparcie w trakcie pracy? po jakim czasie zazwyczaj pracownicy staja się całkowicie samodzielni?

@N Nowy wpis

Życzliwy

Firma zarządzana przez niekompetentnych ludzi którzy myślą że pracownik nie ma życia prywatnego najlepiej 24/7 w pracy za przysłowiowe grosze tym bardziej że potrafią uciąć z wypłaty ponieważ mają takie widzi misie. Pani Ela prezes firmy nie jest wyrozumiała dla pracownika a ta cała kierowniczka wprowadza ewidenty (usunięte przez administratora) w tej firmie i chaos. Kierowniczka wymaga od pracownika Bóg wie czego a sama była sprzątaczka i miała (usunięte przez administratora) na rejonach. Wszystkie zasady bhp są łamane notorycznie plus do tego odśnieżanie przy blokach jest wymagane w trakcie opadów.

Jaś

Kris
@Jaś

Obóz pracy, wyzysk, brak szacunku do pracowników, ignorancja interesantów, usuwania usterek i awarii, polecam innych Zarządzających Wspólnotami a jest ich wielu, (usunięte przez administratora)

@Kris

Firma Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko KONSERWATOR-PLACOWY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Ewelina

Nie sądziłam, że takie administracje jeszcze istnieją. Właścicielka zatrzymała się w czasach(usunięte przez administratora) kiedy to klient był petentem. Oprócz brania pieniędzy za zarządzanie chyba nic więcej tam nie robi. Nie mamy możliwości przyjechać do ich biura więc poprosiliśmy o udostepnienie informacji potrzebnych do świadectwa charakterystyki mailem, właścicielka odmówiła i żąda przyjechania osobiście, kiedy inna administracja od razu przesłała potrzebne dane. Istny (usunięte przez administratora)i ogromna niekompetencja.

Ta firma nadaje się jedynie do zamknięcia jedno gadają a drugie robią wielcy biznesmeni a wszegolnosci tą cała kierowniczka w tej firmie to niema żadnego zgrania grosze płaci i myśli że ktoś będzie za darmo jej charował no teraz niech bierze miotłę jedzie to zobaczy jak fajnie dama ha ha niepolecam tej firmy jest dużo lepszych firm i normalnych

Antoszka

Potwierdzam ! Tam każdy robi co chce, jest tam wsród pracowników kilka sortów ludzi.Jednym można wszystko, innym nic.Jedni pracują i dostają reprymendę a inni cały dzień łażą dookoła i jeszcze są chwaleni. Pracownicy tego samego szczebla pracują na różnych warunkach mocno od siebie odbiegających, nie ma żadnej sprawiedliwości - jak się dogadasz tak pracujesz.Dodatkowo ustawiczne robienie ludzi w jajo obiecywanie różnych rzeczy a poźniej jak się o coś upomnisz to albo wielkie pretensje albo wyrzucą cię z pracy i na drugi dzień już możesz nie przychodzić.W obiekcie na którym pracowałem nawet się nie było gdzie przebrać a człowiek widział własny oddech.Ciuchów ani butów nie dają w ogóle - są obiecanki na temat zwrotu za zakupione ciuchy- jak się dziesięc razy upomnisz to może zwrócą a i to nie każdemu.Na nic się nie można poskarżyć ani nikomu nic powiedzieć bo zaraz będzie gadanie lub wylecisz tego samego dnia.O dziwo pijanstwo tam uchodzi co niektórym , jeden chleje drugi udaje że pracuje, trzeci rozsiewa plotki a wywalają tego co się o coś upomni. Nie polecam tam iść do pracy - totalna loteria i wariactwo w dodatku za grosze.Najlepsze jest że ciągle kadry narzekają na brak ludzi do pracy - ale z takimi standardami pracy i traktowania pracownika to ja się wcale nie dziwie.Właścicielka firmy sprawia wrażenie miłej i rzeczowej osoby -niestety to chyba tylko pozory. Ps.Jeśli chodzi o utrzymanie nieruchomości to akurat tam gdzie ja pracowałem było na dość możliwym poziomie, a jak to widzieli sami mieszkancy to tego nie wiem

Bardzo dobry pracodawca, zawsze można liczyć na Panią Elę, pensja na czas. polecam

Emilia

Dobrze jest czytać pozytywne opinie o pracodawcy. Podpowiesz mi, czy pani Kowalczuk poszukuje teraz konserwatorów? Ostatnia oferta, jaką znalazłam w sieci, jest sprzed roku, a ja szukam pracy dla "złotej rączki".

@Emilia

Myślę, że najlepiej zadzwonić bezpośrednio do Pani Eli i zapytać :)

Antoszka
@Emilia

Jak chcesz tyrac na miotle to polecam! Prawdziwych konserwatorow wspólnoty maja juz zatrudnionych swoich a ty będziesz u Kowalczuk owej jako tzw konserwator-pałacowy a tak naprawdę to placowy cały dzień na miotle może raz na tydzień świetlówke jakąś wymienisz i tyle. Dodatkowo bonus to praca z ludźmi z kręgów alkoholowych itp..

Mieszkaniec kopernika

Witam jak niedawno pracował młody chłopak to było czysto zadbane a już jest znowu to samo brudno klatki wogle niezmywalne za robotę niech ta firma się weźmie za to bierzecie pieniądze od mieszkańców za utrzymywanie czystości a nie siedzieć w brudzie

Zadowolony mieszkaniec
@Mieszkaniec kopernika

Jestem przeciwnego zdania. Od kiedy nie ma tego młodego chłopaka wspólnota jest czystsza i od razu czujemy się bezpieczniej. Dobrze, że Pani Ela pozbyła się pracownika, który nie wywiązywał się ze swoich obowiązków. Kontakt z pracownikami z biura i z Panią Administrator jest super.

Polak

Witam wszystkich dobrze z takimi to trzeba urzędowo dla nich to liczą się tylko pieniądze jak oni nic w tym kraju innego nie potrafią tylko rozkazywać i robić z człowieka idiotę ale kiedyś ktoś się znajdzie i z tą firmą zrobi porządek urzędowo kwestia czasu ludzie niedajcie się niech sami charuja są inne firmy

Mieszkaniec

Firma jest w porządku. Polecam innym.

tomaszekfajniaszek

Zarzadzanie nieruchomościami firmy pani Eli polega przede wszystkim na pobieraniu opłat za czynsz . Pomalować ścianę o wymiarach 40x30 w miejscu gdzie doszło do zalania zajęło ponad rok czasu a może i więcej. Montaż ogranicznika drzwi przy drzwiach wejściowych, nigdy nie został zamontowany przez co drzwi do klatki otwierając się uszkodzają klamką elewacje. Blok z 2012 roku a nie wygląda. Nie polecam.

Mieszkaniec
@tomaszekfajniaszek

Tomaszek jak ty byś zarządzał to pewnie w ciągu godziny byłoby pomalowane i naprawione. Zawsze możesz w końcu wyprowadzić się. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk - Białystok

• Jak się pracuje w Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk?

Zarządzanie Nieruchomościami Elżbieta Kowalczuk
  • Adama Mickiewicza 83 lok. 2