Opinie o Express-Team Sebastian Kowolik w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Express-Team Sebastian Kowolik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Express-Team Sebastian Kowolik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express-Team Sebastian Kowolik w Ruda Śląska

Olcia Nowy wpis

Hmmm ja też widziałam, że firma ma ofertę dla kierowcy kat B, ale to stare ogłoszenie. Dlaczego nie ma nowych rekrutacji. Może jak nie ma ich w necie, to firma prowadzi je jakos inaczej np. przez polecenia pracowników? Jak bym chciała zatrudnić się tu w kadrach, to najlepiej wysłać cv bez ogłoszenia??

Szukam nowego zatrudnienia i wpadłem na ofertę w internecie od nich, gdzie szukali pracownika jako Kierowca kat. B. - Unia Europejska. Nie ma informacji, jaka jest pensja. Ktoś pracował i wie, czy pensja jest taka sam, jak jedzie się np. do Niemiec i taka sama jak jedzie się gdzieś dalej np. do Hiszpanii? Jest różnica w kasie, czy każdy ma tyle samo, albo jest opcja, że im dłuższa trasa, tym większa premia?

Robert Nowy wpis

Kasa nie jest najwyższa ale 260-300 mamy- zależy który kiero i nie zależy jaki kierunek. Seba płaci za weekendy tak samo i nie trzeba czekać na kasę- jest bardzo szybko. Auta prawie same nowe, więc lux.

Oluś Nowy wpis
@Robert

O to świetnie że auta w dobrym stanie i bezawaryjne. Sam chętnie aplikowałbym na kierowce busa jak pojawią się wolne miejsca. Trzeba mieć dodatkowe uprawnienia do przewozu osób i badania psychotechniczne? Będę wdzięczny za wskazówki.

Sebo Nowy wpis
@Oluś

Będziemy się właśnie powiększać. Prosimy o tel 32-2421024 celem umówienia się. Wozimy tylko towar- niestety osób nie wozimy. Badania nam potrzebne- medycyna pracy i psychotechniczne.

Kierowca

Dziad-Trans na równi pochyłej do upadku. Omijać szerokim łukiem. Arogancja, oszukiwanie kierowców, najniższe stawki na rynku. Dramat. Omijać szerokim łukiem. Inspekcja Pracy wkrótce się nim zajmie.

Beata

Wypłaca chociaż w terminie? Są tutaj stałe trasy czy jak się trafi? W jakim systemie jest praca?

Mlody
@Beata

Ja byłem 3/1 nie było stałych kulek nawet jak by coś mieli to cudów bym się nie spodziewał fatalna firma. Kasa i atmosfera nie do przyjęcia a jeszcze z (usunięte przez administratora) regulaminy ha gdzieś na fb jest proszę sobie poszukać i wisienka na torcie odrtacanie za byle co

@Mlody

To jaka kasa była tak mniej więcej? Były to chociaż zawsze te same stawki? I jaką umowe dają kierowcom?

@Monika

Monika @Mlody kasa ok, idzie w góre co jakis czas, umowa normalna o prace. A Ty do siebie szukasz czy do kogoś? Bo nie kojarze by jakaś dziewczyna jako kierowca u nas pracowała, ale wszystkiego nie wiem :(

@Mlody

hej- atmosfera tak fatalna, że kilka lat jeżdzę :) A jak się nazywasz- jeśli jeździłeś się poznaliśmy pewnie, bo wszystkich kiero co roku na imprezie firmowej spotykam. I może (usunięte przez administratora) może z niego z wieku bo już chyba z 20lat to prowadzi :)

Bronisław
@Tomek

Cieszę się, że macie tu imprezy. Ale jak z poszanowaniem pracowników w zwykłe robocze dni i docenieniem, chociażby finansowym? Pochwalisz się, ile dają zarobić?

@Bronisław

Finansowo nie ma źle, wiem ile w innych firmach się zarabia :) A imprezy są konkretne :)

@Tomek

No to możesz podać kwoty jakie się tu zarabia, chciałbym wiedzieć na co się nastawić. Chyba, że macie podpisany zakaz rozmawiania o wynagrodzeniu? Co masz na myśli pisząc, że imprezy są konkretne? Firma niczego nie żałuje na takich wydarzeniach? A osobę towarzyszącą też można zabrać na taką imprezę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Express-Team Sebastian Kowolik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Express-Team Sebastian Kowolik?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Express-Team Sebastian Kowolik? Na Praca.gov.pl jest 28 września kilka ogłoszeń.

Były kierowca

(usunięte przez administratora) i tyle 220zl za dniówkę marzec 2023 kurierka regulamin jakiś z (usunięte przez administratora) wymyślony odtrąca za bele co norma 12l na 12 paletowce 11 na 10p oczywiście wszystko kurniki max jazda za tirami

Bronisław
@Były kierowca

Ta dniówka to kwota netto? Ile godzin w trasie za taką dniówkę i czy trzeba brać udział w załadunku oraz rozładunku towaru?

Greg

hej- ja jeżdże u nich juz parę lat i wszytsko dobrze i bez problemów, jakieś dziwne zdanie młody

Jest ok, kasa na czas. Wszystko zgodnie z umówieniem.

Beata
@Adam

A czy szukają aktualnie jakichś kierowców? Skoro na czas to te stawki są też dobre? To jest jazda po UE? Czy po kraju?

Dawid

polecam, pieniądze na czas, miła współpraca

Polecam solidna firma dobrze działającą, miła współpraca płatności na czas

Ilona
@Anna

No to super. A wiesz może czy nie szukają kogoś do pracy? Co prawda nie widzę ofert, ale może kogoś poszukujecie?

Krzysztof

Jeżdziłem u nich, idealanie nie było, ale spoko i kasa zawsze wypłacona

Grażyna
@Krzysztof

Idealnie nie? To tak z ciekawości czego Ci tu brakowało, możliwe że to ewentualnie zmienią? Bo widziałam, że podobno z wypłaty tu potrącali, Tobie chyba nie? wiadomo od czego to zależy?

Były kierowca

Jezdziłem u Kowolika ponad rok. Potraca za byle co, płaci słabo choć w terminie, próbuje oszukać na każdym kroku niby premia za spalanie a tak kombinuje żeby uszczknąc choćby 100 lub 50 zł,nawet vat z paliwa na niekorzyść kierowcy a jak przekroczysz jego norme 12 l na 12 paletówce to potrąca za paliwo- absurd(usunięte przez administratora)

Czy w Express-Team Sebastian Kowolik zatrudniani są obcokrajowcy?

Kierowca

Ogólnie zza zagranicy tak, choć akurat tylko z Polski

Czesław
@Kierowca

I jakie trasy robicie?

Kierowca

Czeste potrącenia za byle co to 300 to 400zł. Jazda na pełnym gazie. Omijać szerokim łukiem.

szef
@Kierowca

Hej- pierwsze słyszę, coś nie tak :(

Szymon

Wszystko ok-polecam

@Szymon

Ile dniówki firma płaci?

Wszystko ok-firma płaci po zjezdzie dniówki, praca na spokojnie. Gdyby wszystkie firmy takie były byłoby spoko

Grześ

Ja jestem zadowolony, długo jeżdze, są dniówki, premie za spalanie, płatności 100% na czas, autka- Masterki bardzo zadbane. Krzysztof -chyba pomyliłeś firmy, bo żaden z moich kolegów z firmy nie ma kilometrówki i przeważnie jest 1 lub 2 załadunki na dzień, więc żadna kurierka- chyba zę 2 dla ciebie to juz kurierka :)

Krzysztof

Zarobki bardzo słabe (usunięte przez administratora)za km. Praca to zbieranina, bardziej kurierka niż przerzuty. Dużo pracy a mało km. Wypłaty na poziomie (usunięte przez administratora)za 3 tyg. Atmosfera w firmie fatalna. Spedytorzy też pozostawiają wiele do życzenia. Przed wyjazdem podpisujesz jakieś dziwne dokumenty, regulaminy itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Express-Team Sebastian Kowolik - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Express-Team Sebastian Kowolik?

Zobacz opinie na temat firmy Express-Team Sebastian Kowolik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express-Team Sebastian Kowolik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Express-Team Sebastian Kowolik
  • Śmiłowicka 24